Liposuction yaptran var m arkadalar?

Canım hangi bölgeleri yaptırıyorsun ve tam olarak fiyatı neydi
Ben sırt bel, karın yaptırıyorum, dediğim gibi alınacak yağ miktarı ve alana göre değişiyor fiyatlar, en doğrusu doktordan fiyat almanız, doktorlara resim gönderip fiyat alabilirsiniz.İnstagram adreslerinde mutlaka iletişim numarası oluyor

Benim uzaktan bi yakınım yine olmuş ağrıdan açıdan ölüyor şu anda 4 dren takmışlar ameliyattan önce hiçbir doktor bunların bilgisini vermiyor şahsen ben bu ameliyatı olmuş biri olarak çekilen bunca acıya değmeyeceğini düşünüyorum çünkü vücudun bir yerlerinden alınıp başka yerlerine enjekte edilen yağlar kendi yağlarımız da olsa tutunamayıp erişebiliyor bu risk var eriyince de eski doğal muntazam haliyle erimiyor şekil bozuklukları oluşabiliyor bunları neden söylemiyorsunuz bu riski alıp bu ameliyat olmaya değer mi şahsen benim öyle oldu kalçamdaşekil bozukluğu oluştu ve üçüncü seneye gireceğim bu ameliyatı olalı ben kesinlikle tavsiye etmiyorum

Herkese tekrar merhaba,
Cumartesi sabah 08:00 de ameliyata girdim 12:00 de odamdaydım, uyuma, ameliyat, uyanma yaklaşık 4 saat sürdü, uyandığımda çok aşırı üşüyordum, sanırım ameliyathanede ısı pompasıyla yatağımı ısıttılar, odada üzerime 2 yorgan örtüldü, hiç bu kadar üşüdüğümü bilmiyorum, mide bulantım, baş dönmem olmadı, mide bulantısı için ilaç verilmiş,sırt, karın bel toplam 2700 Cc yağ alınmış, ameliyat sonrası hiç kanamam olmadı, ama olmasıda normalmiş,diren takılmadı, bişeyler yedikten sonra yürütüldüm, yürürken hiç zorlanmadım, sadece kalmak çok zordu, ilk gece biraz ağrılı geçti, ağrıdan ziyade rahatsızlık hissi, kımıldayamamak, çünkü zaten sürekli ağrı kesici veriyorlar, ikinci gün sabah doktorum geldi, pansumanımı yapıp , tüm bölgeyi bantları ve tekrar korsemi giydim ve taburcu oldum, evde de oturup kalmak dışında bir sıkıntı yoktu, bugün 3. Günüm daha rahatım çocukların yataklarını bile toparladım, sadece tuvalet sonrası korsenin alt kopcalarını takacak kadar edilemiyorum , ayakta yürürken ,hiç sıkıntım yok, doktorumun verdiği antibiyotik ve ağrı kesiciyi kullanıyorum.sonuç la alakalı bişey söylemek çok erken, ciddi bir şişliğim var buna rağmen eski halimden ince gözüküyorum., ilerleyen zamanları da paylaşacağım, umarım güzel bir sonuç alır , öncesi sonrası fotolarıda koyarım,
Bu arada merak edenler için yaşım 46 boy 167 kilo 67
tüm emekçi kadınlarımızın günü kutlu olsun

sevgiler

Cok gecmis olsunbenim bir ay oldu hala ödemliyim hafif agrilarim var ama surecin bu oldugunu bildigim icin hic sikayetci degilimsizin icinde hersey hep guzel ilerlesin ins

Cok gecmis olsunbenim bir ay oldu hala ödemliyim hafif agrilarim var ama surecin bu oldugunu bildigim icin hic sikayetci degilimsizin icinde hersey hep guzel ilerlesin ins
Çok teşekkür ederim, ben de başıma gelecekleri bilerek girdim ameliyata, hatta beklediğimden daha iyi ilerliyor süreç , ben 3-4 gün daha çok acı çekerim diye düşünüyordum, düşündüğüm gibi olmadı,kolay değil elbet ama , benim ki ne 2 günde işe başladım diyenlerin ki gibi ne de çok zordu yaptırdığıma pişman oldum diyenlerin ki gibi geçti,

ben de vazgectim gercekten büyük riskleri olan ameliyatmıs liposuction
spor yapacagım bir süre

süpersiniz, geçmiş olsun :)

ben de vazgectim gercekten büyük riskleri olan ameliyatmıs liposuction
spor yapacagım bir süre
Arkadaşlar liposuction işlemi kötü diyemem sadece o alınan yağlar başka yere enjekte edilince tutunamayıp eriyor ve şekil bozukluğu oluyor diyorum bakın ben bir senedir spor yapıyorum haftada beş gün kalçamdaki şekil bozukluğu bir türlü geçmedi popo implantı düşünüyorum ona da çok korkar oldum yaptıranlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum fakat tavsiye ettiğim bir işlem değil garantisi yok sonuç bir yıl memnun eder sizi sadece sonrası hayal kırıklığı ha sonuç iyi de olabilir hiç erimeywdebilir ama güzel olayım derken eski halinizi mumla ararsınız şekil a bende olduğu gibi iyi düşünün derim hoşçakalın

Merhabalar gecmis olsun. Sizin suanda ergonomix mi var? Ve o protez mi kaydi? Bende araştırıyorum bir yandan burda yorumlari okuyorum:) doktorum banada ergonomix önermişti o yüzden merak ettim

Benim gıdı vazer lipoda 40.gunum..odemler yeni yeni inmeye basladi..insallhh 3 ayda daha iyi olcak umuyorum...tavsiye ve uzun uzun anmatma kismini 1.5 ay sonra yapacagim

Eklentiler

• Screenshot_20210227-205854_WhatsApp.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 157
  • Screenshot_20210329-225323_WhatsApp.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 142
  • Screenshot_20210225-223324_Photos.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 126
  • CM_20210302100928083.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 128
  • 20210329_230837.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 134
Merhaba, bende dün akşam lazer liposuction oldum. Toplamda 6kg yağ alındı tüm vücudundan,yerine sıvı basılmış dengeyi bozmamak için . Vücudum sis ,ağrılarım var ,özellikle kasik bölgemden girdikleri yer ve alt bacak baldirlari zorluyor beni de kalkarken yürürken. Ama en gicigi korse. Çok sıkı ve insani bunaltiyor. Bugün ilk günüm,bakalım bir sonraki günlerde nasıl olacağım. Görelim..

Merhabalar,

Oğuz Çörtük'e ameliyat olan yok sanırım biraz forumu okudum ismine rastlayamadım.

Benim de bölgesel olarak üst bedenime göre kalın olan bir basenim ve üst bacak yapım var. 168 boyundayım, çok sıkı diyet ve spor ile 50 kilo olduğum zamanlarda bile üst bölgemde kemiklerim sayılıyordu, ama basenim yine de 36 bedendi :) Amacım bu kadar zayıflamaya gerek olmadan daha orantılı bir vücuda sahip olmak.

Bunun için araştırmalara başladım; İstanbul'da olduğum için Hüseyin Kandulu ile de görüştüm. Kendisi gerçekten çok akıllı, çok doğru yönlendirmeler yapan bir insan. Ona operasyon olmayı çok isterdim ama fiyat maalesef bütçemi çok aştı

Epey doktor gördüm; en son Oğuz Çörtük ile görüştüğümde, kasap gibi yaklaşmayan gerçekçi tutumuyla kendisini beğendim. Risklerden ve süreçten şeffaflıkla bahsetti. Liposuction'ın kolay bir ameliyat olmadığını, yağ fazla alınırsa dalgalanma çökme riski olabileceğini, özellikle bacak içinde sarkma riskinin yüksek olduğunu söyledi. İlave olarak benim orta derecede selülit sorunum olduğunu ve bu operasyonun selülit tedavisi olmadığını, bir miktar azalma beklense de tamamen geçmeyeceğini söyledi. Kendisi Vaser ile birlikte sıkılaşma için lazer de kullanıyormuş; özellikle bacak içine kullanacağını iletti.

Bu şekilde gerçekçi ve mantıklı yönlendirmeleriyle kendisine ameliyat olmak son derece içime sinse de, burada yazılan bazı çok kötü yorumlardan sonra ben de tekrar düşünmeye başladım açıkçası.. Bir yandan da gerçekten o baseni eritmek için yapabileceğim neredeyse başka hiçbir yolun olmaması da üzücü :)

Kararsızlığımla boğuştuğum şu günlerde buraya yazıp sizlerle dertleşmek istedim..

Merhaba, dertleşmek güzeldir ,rahatlarsıniz. Bende çok düşündüm olup olmamak arasında ama spor a zamanım yok ve doğumdan sonra vücudum çok bozuldu. Yani istemsiz aldığın kilolarla birlikte yaptırmak zorunda kaldım,veremedim.Şekillenmek zor benim için. Bence bütçeniz yeterli ise ve doktor konusunda içinizdeki ses doğru diyorsa ,mantıklı geliyorsa yaptırın. Çok yorum okumanin iyi olduğunu düşünmüyorum ben,tabiki araştıralım ama bence size doğru gelen ve iyi olacak doktoru siz kendiniz düşünüp taşınıp bulacaksinizdir. Herkesi memnun etmek mümkün değil,beklenti farklı. Ben bir iki yorum okuyup,doktora gittim ve içime de sindi.baska doktora bile gitmedim kafamın karışmaması için. Doktorun yapacağı hastahane ,bana olan tavrı ve konuşmaları beni mantıklı olduğuna karar vermemi sağladı. Bana havadan atıp şöyle yapicam,böyle yapicam demedi,öncesi sonrası fotoğrafı bile bakmadım inanın. Çok güven verdi bana doktor.konusmam yetti benim için. Doktorum Ankara da Taner Bahar ,öğrenmek isteyenler için yazayım. Sizde en kısa sürede memnun kalacağınız bir operasyon geçirirsiniz inşallah. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…