Liposuction yaptran var m arkadalar?

Kızlar 19 ocakta ameliyat oldum karın germe ve bel liposuction karın germe den memnunum ama yanlarim hala sis inermi bunlar elleyince dalgalanma hala var ama emin değilim sanki hiç İncek gibi degil

Merhaba, eski yaptıranlara bir sorum olacak, yaptıralı yaklaşık 6 hafta oldu, korselyi çıkardım, karnımda hala dokununca acı var, ve karnımın üstünde dalgalanma var, bu normal mi
Eski halini düşününce bu dalgalı hali bile kabulüm bu arada,

Bu arada merak edenlere ben de sarkma olmadı, belki çok yağ alınsaydı olurdu

2,5 lt kadar yağ alındı toplamda, karın , bel ve sırttan, öyle dümdüz değilim tabiiki, doğumlardan önceki halim imkansız, ama bir 4-5 kilo verirsem dahada şekillenirim,bu da sırt
Canım daha öncede yazmıştım. Süper olmuş. Kaç kiloydun ve boyun kaç ?

Canım fiyat nedir. Kaç liraya yaptırdın

Yani bu vaser lipo için mi böyle acaba ben 1 ay önce vaser lipo yaptırdım diz altı baldır için 1100 cc alındı ama fark yok eskisi gbi geliyor bana sizce yağ alımı mı az yoksa sonuçlar için çok mu erken ?

Hala ödeminiz vardır, mutlaka fark eder, benimki klasik liposaction

Merhaba kizlar. Nisan 26 da ameliyat oncesi testlerim var ve 29 nisanda karin-bel liposaksin ve ust goz kapagi ameliyatim var. Sigarayi nisan 6 da biraktim ama iftar sonrasi 1-2 tane iciyorum bir turlu tam anlamiyla birakamadim. Sizce bir problem yasarmiyim? her birinizin tecrubeleri cok kiymetli benim icin. Bu arada hepinize gecmis olsun .

2,5 lt kadar yağ alındı toplamda, karın , bel ve sırttan, öyle dümdüz değilim tabiiki, doğumlardan önceki halim imkansız, ama bir 4-5 kilo verirsem dahada şekillenirim,bu da sırt
Geçmiş olsun çok güzel gorunuyo... Ben de karın germe ve lipo olali 15 gün oldu morluklarim var.Sizin hiç olmadimi yoksa geciyomu

Peki sizde ne kadar yağ alındı ve ödemler ne zaman geçmeye başladı benim şuan motivasyonum çok düştü (
Benden 2,5 LR yağ alındı, benimde ödemim hala var, yaptıralı 6 hafta oldu,özellikle karnımda tümsekler var, öyle karnım dümdüz değil, ama eski haline göre çok çok memnunum,ama yan simitlerde ve sırtımda ödem kalmadı gibi, doktorunuz kimdi , isterseniz onada bir sorun , bacak daha farklı olabilir

Geçmiş olsun çok güzel gorunuyo... Ben de karın germe ve lipo olali 15 gün oldu morluklarim var.Sizin hiç olmadimi yoksa geciyomu
Çok geçmiş olsun, morluk oldu ama çabuk geçti, arnica krem kullandım, 4 haftada hiç morluk kalmamıştı, ama ben de de korse alerji yaptı, içine penye body tarzı şeyler giydim, ister istemez kat izleri oldu ama çabuk geçti,üstelik ben yedek korsede alladım, hergün değiştirip diğeri yıkandı

Teşekkür ediyorum ...doktorum üç hafta boyunca ıhlamur harici bitki çayı icmememi söyledi ama ben ödem ve bağırsaklarım için biseyler yapmak istiyorum ..size de böyle yasaklar konmusmuydu..mesela krem de tavsiye etmedi hiç kendi kendine geçecek dedi demesine ama insan bir an önce iyileşmek istiyo...

Ben içtim, kiraz sapı vs halada içiyorum, enflu C diye bir vitamin önerdi doktorum , onu kullandım ödem için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…