Liposuction yaptran var m arkadalar?

Arkadaşlar bende 6 gün önce lipo oldum karın ve bel simidinden . 1 kg kadar yağ alındı . Korse olmasına rağmen o simitlerdeki görüntü hala aynı bombeli duruyor. Biliyorum henüz erken ama ameliyat sonrası şişliklerine rağmen farkı görenler olmuş sizce yeterli ya alınmadı mı ne düşüneceğimi bilemiyorum

Merhaba karın lipo nasıl geçti süreci biraz anlatırmısınız ve nerde oldunuz ne kadara oldunuz ?
Merhaba.. benim özellikle alt karın yani Sezeryan göbeğimden şikayetim vardı.. doktorum hem vaser lipo hemde karın germe tavsiye etti.. ama karnımda çatlak ve çok sarkma yok diye ben mini karın germe istedim.. boydan boya dikiş olmasın diye. .. aslında göğüs dikleştirme,protez,lipo ve karın germe hepsini aynı anda yaptırdım.. lipo ve karın germe ile alakalı hiç sıkıntı yaşamadım diyebilirim.. ama klasik lipo yaptıranlar daha zor toparlıyormuş..o yüzden vaser lipo tercih etmek lazım.. ameliyattan çıktıktan 4 saat sonra yürüttüler.. ve normal yeme içme serbestti.. korse olduğu için bence yaz gelmeden yapılmalı.. tuvalet e falan kendim gidiyordum .. sadece biraz kambur yürüyorsunuz dikişlerden dolayı.. yani korkulacak bir ameliyat değil hatta ben hastaneden taburcu olır olmaz iş yerime gittim.. yatmak istemeedim .. öZellikle merak ettiğiniz bir konu varsa cvp veririm.. sevgiler

Merhaba.. benim özellikle alt karın yani Sezeryan göbeğimden şikayetim vardı.. doktorum hem vaser lipo hemde karın germe tavsiye etti.. ama karnımda çatlak ve çok sarkma yok diye ben mini karın germe istedim.. boydan boya dikiş olmasın diye. .. aslında göğüs dikleştirme,protez,lipo ve karın germe hepsini aynı anda yaptırdım.. lipo ve karın germe ile alakalı hiç sıkıntı yaşamadım diyebilirim.. ama klasik lipo yaptıranlar daha zor toparlıyormuş..o yüzden vaser lipo tercih etmek lazım.. ameliyattan çıktıktan 4 saat sonra yürüttüler.. ve normal yeme içme serbestti.. korse olduğu için bence yaz gelmeden yapılmalı.. tuvalet e falan kendim gidiyordum .. sadece biraz kambur yürüyorsunuz dikişlerden dolayı.. yani korkulacak bir ameliyat değil hatta ben hastaneden taburcu olır olmaz iş yerime gittim.. yatmak istemeedim .. öZellikle merak ettiğiniz bir konu varsa cvp veririm.. sevgiler
Geçmiş olsun, doktorunuz kim acaba? Ben de ( korkumdan😊) mini karın germe istiyorum ama iyileşme sürecini merak ediyorum tabi Dr da önemli. Malum Nisan ayı bitiyor bir an evvel olmak lazım🙄

Merhaba . Ben karın liposuction oldum ve memnunum.. bacak yaptıracaksanız asla klasik lipo yaptırmayın.. vaser lipo yaptırın.. klasil lipo da dalgalanma şikayeti çok oluuor.. benim doktorum zaten vaser yapıyor.. ben keşke daha önce yaptırsaydım diyorum.. şimdiden geçmiş olsun
Farkı hemen mi gördünüz acaba

Yani benim şuan 1 ay 10 gün kadar oldu 3 cm incelmem söz konusu bu normal mi doktoruma gittim dün 3 ay kadar duralım yoksa ufak birşeyler yaparız dedi ..

fark evet hemen görülüyor ama asıl sonuç 3-6 sonra ödemler iyice geçtikten sonra görülüyormuş..şu an 3 ay oldum ve alt karın diye bişey kalmadı dümdüz..çok mutluyum
Ha birde korse ne kadar kullandınız çok sıkımıydı benimki fazla sıkmıyor bombeler oluşuyor

Merhabalar forumda yeniyim, tam 1 ay önce meme küçültme ve karın lipo oldum bu süreçte beslenmeme çok dikkat etmedim yani diyet uygulamadım açıkçası karnım da hiçbir değişiklik göremiyorum çok moralim bozuluyor tavsiyeleriniz var mı

Arkadaşlar bende 6 gün önce lipo oldum karın ve bel simidinden . 1 kg kadar yağ alındı . Korse olmasına rağmen o simitlerdeki görüntü hala aynı bombeli duruyor. Biliyorum henüz erken ama ameliyat sonrası şişliklerine rağmen farkı görenler olmuş sizce yeterli ya alınmadı mı ne düşüneceğimi bilemiyorum
Merhabalar şimdi nasılsınız acaba ? Benden de çok az aşınmış ve o yüzden çok endişeliyim :KK43: üzügünğm de. O kadar acı çekiyoruz vepara veriyoruz. Bir de boşuna çıkarsa diye :KK43: sizin yorumlarınız çok önemli, umarım cevap yazarsınız 🙏

Merhabalar forumda yeniyim, tam 1 ay önce meme küçültme ve karın lipo oldum bu süreçte beslenmeme çok dikkat etmedim yani diyet uygulamadım açıkçası karnım da hiçbir değişiklik göremiyorum çok moralim bozuluyor tavsiyeleriniz var mı
Acaba karnınız nasıl oldu 😊 ben de şuan o durumdayım

Merhaba arkadaşlar bende bir yıl yedi ay önce liposuction ameliyatı oldum. Doktorum fatih dagdelendi. 12bin tl ye oldum ameliyatimi. Ama beş kuruş etmezmis. Doktoru karalamak değil amacım allah şahit. Sadece yaptiracaksaniz doğru düzgün birine yaptırın benim gibi eşşek yerine konmayin. Paramin beş kuruşu dahil hepsine çok acıyor um. Doktorum tarafından kandirildim. Iki seneye yakın zaman da hala sislerim inmedi yaralarim geçmedi. Doktorum u arıyorum telefonu bile açmıyor. Cokmeler meydana geldi. Sakin arkadaşlar. Sakin. Dikkat edin benim dustugum durumda düşmeyin. Para kolay kazanılan birşey değil. Hele ki sağlığın geri dönüşü hiç yok
Merhabalar ya ben de şuan bir ayı doldurmak üzereyim doğru düzgün bir şey göremiyorum ç. Doktor erken diyor ondan masajına gideceğim biraz ödemler sertlikler var tabi. Sanki doktorum beni kandırıyor az yağ aldı gibi hissediyorum. Benim konumdan fotoğraflara bakıp bir yorum yapabilir misiniz zahmet olmazsa :KK43:

Yazmadığım başlık kaldımı merak ediyorum bende 4 gün önce kol karın bel simit sutyen bölgesine kadar lazer lipo oldum burda daha önce olanların yorumlarını okuyunca aklım karışıyor herkes hemen bir haftada inceldim mucize vs yazmış ben aynı 8 aylık hamile gibi duruyorum ödem var bellide sizde hiçmi olmadı yahu hemen farkı anladınız bu ödem gidince bu deri nasıl oturuyor yerine benim sıkılastirmala birlikte yapıldı diye üzerine başa başa söyledi doktorum toplamda 4 buçuk litre yağ alındı ama ne ameliyattan çıkınca nede bugün 4 günümde ben bir mucize görmedim baktığımda ameliyat öncesi gibi sadece çürük et gibi morum biri Allah aşkına bu süreci bi anlatsın yoksa oturup agliycam
Merhabalar, sonrasında ne oldu acaba? Ben de yana yakıla her yeri okuyorum. Bir ay olacak fark var ama hala büyük büyük göbeğim. Sizinki nasıl oldu acaba ?

Merhabalar ya ben de şuan bir ayı doldurmak üzereyim doğru düzgün bir şey göremiyorum ç. Doktor erken diyor ondan masajına gideceğim biraz ödemler sertlikler var tabi. Sanki doktorum beni kandırıyor az yağ aldı gibi hissediyorum. Benim konumdan fotoğraflara bakıp bir yorum yapabilir misiniz zahmet olmazsa :KK43:
Resimlere baktım. Yeterli yağ almamış gibi. Umarım yanılıyorumdur. Ödem bu şekilde olmuyor. İlk gün bile farkın bariz belli olması lazım.

Resimlere baktım. Yeterli yağ almamış gibi. Umarım yanılıyorumdur. Ödem bu şekilde olmuyor. İlk gün bile farkın bariz belli olması lazım.
Ben de öyle düşündüm inanın, keşke ikimizde yanılsak ama özellikle mide olduğu gibi duruyor bence :KK43: yani lenf masajına başladım ama hadi dedim eksik olmasın. Yani anlamadım ki yatırıyorsun, bayıltıyorsun girmişsin ta hakkıyla yapsana şu işi… sağolun ya ne kadar teşekkür etsem az❤️

Buradaki mesajları gördüğümde çok üzüldüm. Uygun fiyata olsun diye en ucuz yere yaptırılıyor sonrasında sonuçlar hüsran oluyor ve liposuction sakın yaptırmayın deniliyor. Ben yaptırmadan önce çok araştırdım kızlar lütfen siz de yaptırmadan önce iyicene araştırın. Ucuza yapan yerler fabrikasyon gibi yapıyor ya da değnek gibi denemeler yapılıyor sırf uzmanlaşabilmek için. Geçekten de mutlaka uzmanlaşmış birine yaptırın o zaman hem hatları çok güzel olan bir vücuda sahip olursunuz hem de hiç bir sorun yaşamazsınız. Ben iyicene araştırarak yaptırdım ve buradaki şikayetlerin %1 ini bile yaşamadım
Siz nerede yaptırdınız?

Arkadaşlar tam 2 hafta oldu . Sonunda ödemlerim inmeye başladı 5 kilo ödemim gitti bile😍 size örnek olması amaçlı before after yaptım isteyenlere gönderebilirim
Merhaba 3 ve 6 ay sonra dedikleri gibi incelmen tamamlandı mı. Sonrasında kilo aldın mı cidden oralar kilo almadın mı

merhaba tşk ederim..bende vaser lipo mini karın germe göğüs dikleştirme ve protez ameliyatı oldum..bbl olmadıgım için kendi ameliyatlarımla ilgili yorum yapayım..ben cuma günü ameliyat oldum ve salı günü taburcu olup iş yerıme geldim..masa başı işim oldugu içinde sıkıntı çekmedim..evde kendi işimi kendim halledebilecek pozisyondaydım..yani öyle anlatılanlar gibi günlerce yatmadım..bugun dr kontrolum vardı 26.günüm ..korseyi falan çıkarttım artık..normal kıyafetlerime döndüm..göğüslerle ilgili zaten hiç sıkıntı yaşamadım sadece lipo olan yerler biraz acıyordu ama ağrı kesici bile kullanmadım.yani dayanılmayacak bişi değil.. heleki karın germe dikişimi unuttum bile yani hiç bir sıkıntı yok..bence 3-4 gun içinde normal ev işlerinize dönebilir hale gelirsiniz..şimdiden geçmiş olsun diyorum sevgiler
Merhaba geçmiş olsun, doktorunuz kimdi acaba?

Nisan ayında liposuction yaptırdım alt bacaklarımda hafif te olsa morluk kaldı. Aynı şeyi yaşayan var mı ?

X