Liposuction yaptran var m arkadalar?

mrb canim benimde tam iki ay bitti gibi karin ve bacak oldum vaser lipo dedigin gibi benimde bacaklarimda hiss sorunu var ve geceleri yatakta kasinma tutuyo hissetmemek olayi sade bacaklarda var karnimda pek yok
Merhaba iki ayda görüntünüz ne duruma geldi acaba?

Selamlar ben 15 gün sonra lipoşaksın olcam bel sırt ve karın bölgesinden kararsızım çok istiyorum ve bi o kadar da endişeliyim. Nasıl olcak o süreç ailem bilmiyor beni bu konu da desteklemezler paylaşmayı istemedim ağır bir durumla karşılaşırmıyım ? Daha sonrasında pişman olurmuyum yazılanlarıda okudum kafam daha çok karıştı 2019 Şubat. Da karın germe ve meme küçültme oldum biraz sıkıntılı geçti ama iyiki oldum diyorum. Ama şimdi lipoşaksın la ayni cesaretim yok ne yapsam inanın bilmiyorum :KK43:
Merhaba liposuction oldunuz mu? Olduysanız memnun kaldınız mı benim de 15 gün sonra ameliyatım var ve tedirginim de

Merhabalar arkadaşlar
Ben 4 Şubatta tüm vücut lipo oldum ameliyat tam 4 saat sürdü ve toplamda 8 kilo yağ çekildi şuanda inanılmaz derecede ağrılar var vücudum çok şiş ve ödemli korse inanılmaz derecede sıkıyor oturmak kalkmak çok zor fakat ona rağmen aynada bakınca fark var bunu gördükçe o ağrılara dayanma gücüm oluyor

merhaba arkdaşlar 15 gün önce vaser Liposuction,mini karın germe ,meme dikleştirme ve meme protez ameliyatı oldum.. merak ettikleriniz varsa yardımcı olabilirim

Liposuction yaptıran arkadaşlar özel bir diyet uyguluyor musunuz?
ilk zamanlarda evet, ödem atsın diyerekten ananas yedim, yeşil çay içtim ve daha bir sürü şey ; ama zamanla noo sürekli diyet şeklinde beslenilemez ki...
(hayatıma sporu sabitleiğim için şeklim bozulmadı, khalen tüm kış neredeyse hiç çıkatmadan korse kullanıyorum lakin diyeti unuttum bile)

Merhabalar. Ben 2 gün sonra lipo olucam karın-bel-simit ve iç bacak bölgelerimden. Doktorum göbek kısmım dışında her yere garanti veriyor fakat göbek kısmım 40 kg vermemden kaynaklı biraz deformeli olduğu için çok büyük hayallere kapılmamamı söyledi ama elinden geleni yapıcak. Spor yapıyorum sağlıklı besleniyorum fakat yüksek kilolardan düştüğüm için artık ne yaparsam yapayım bu bölgelerde kalan yağları toparlayamıyorum bu nedenle yaptırıyorum. Çok uzun süre araştırdım çok zorluk verecek bir işlem olmadığını düşünüyorum şu anlık. Bakalım merakla ve heyecanla bekliyorum sonuçları. Daha önce de burun estetiği olmuştum aynı doktorumu tercih ettim bu seferde. Çünkü burunumdan çok memnunum çok ilgili ve elinden gelenin en iyisini yapan bir doktor olduğunu düşünüyorum. Bana tavsiyeleriniz var ise çok memnun olurum. Birçok şeyi öğrendim fakat her bilgiye açığım🤍

Merhabalar. Ben 2 gün sonra lipo olucam karın-bel-simit ve iç bacak bölgelerimden. Doktorum göbek kısmım dışında her yere garanti veriyor fakat göbek kısmım 40 kg vermemden kaynaklı biraz deformeli olduğu için çok büyük hayallere kapılmamamı söyledi ama elinden geleni yapıcak. Spor yapıyorum sağlıklı besleniyorum fakat yüksek kilolardan düştüğüm için artık ne yaparsam yapayım bu bölgelerde kalan yağları toparlayamıyorum bu nedenle yaptırıyorum. Çok uzun süre araştırdım çok zorluk verecek bir işlem olmadığını düşünüyorum şu anlık. Bakalım merakla ve heyecanla bekliyorum sonuçları. Daha önce de burun estetiği olmuştum aynı doktorumu tercih ettim bu seferde. Çünkü burunumdan çok memnunum çok ilgili ve elinden gelenin en iyisini yapan bir doktor olduğunu düşünüyorum. Bana tavsiyeleriniz var ise çok memnun olurum. Birçok şeyi öğrendim fakat her bilgiye açığım🤍
merhaba .karın germe düşünmedinizmi acaba..göbeğiniz o zaman istediğiniz gibi olurdu..ben mini karın germe yaptırdım ve çok güzel bir görüntü oldu..

merhaba .karın germe düşünmedinizmi acaba..göbeğiniz o zaman istediğiniz gibi olurdu..ben mini karın germe yaptırdım ve çok güzel bir görüntü oldu..
Aslında düşündüm ama doktorum yaşım genç olduğu için ve karnımın lipo ile toparlanacagını düşündüğü için şu anda yapmak istemediğini söyledi. Israr ettim hatta ama lipo sonucunu görmek istiyor elinden geleni yapacak bakalım inşallah gerek kalmaz. Sizin adınıza çok sevindim memnun kalmanıza, umarım ben de memnun kalırım❤️ fotoğraflarınız var mı paylaşmak isterseniz merak ettim🙏

Aslında düşündüm ama doktorum yaşım genç olduğu için ve karnımın lipo ile toparlanacagını düşündüğü için şu anda yapmak istemediğini söyledi. Israr ettim hatta ama lipo sonucunu görmek istiyor elinden geleni yapacak bakalım inşallah gerek kalmaz. Sizin adınıza çok sevindim memnun kalmanıza, umarım ben de memnun kalırım❤️ fotoğraflarınız var mı paylaşmak isterseniz merak ettim🙏
şu an ödemlerim var ..tam sonuç için sanırım 1-2 ay geçmesi gerekiyormuş.. doktoruma kontrole gittiğimde öncesi sonrası fotolarımı isticem..paylaşabilirim o zaman...benım çok mini bir göbeğim vardı ama doktorum lipo sonrası oranın gevşek kalacagını ve pililenme olacağını beni mutsuz edebilecğini söyledi ve mini karın germeyi tavsiye etti..hatta 2 doktorla görüştüm ikside aynu şeyi söyledi..görmeden yorum yapmak istemem ama eğerki tereddütünüz varsa karın germe için tekrar ameliyat masasına yatmaktansa tek seferde halledin derim..çünkü doktorlar iiçin memnun kalmazsanız yaparız demek çok kolay geliyor..bende göğüs proteztde ısrar ettim..dikleştirme yapalım memnun kalmazsan protez ameliyatı yaparız çok basit dedi ama ben iki sefer narkoz almak istemedim ve ısrarcı oldum..bence bu konuyu bi daha düşünün..sevgiler

şu an ödemlerim var ..tam sonuç için sanırım 1-2 ay geçmesi gerekiyormuş.. doktoruma kontrole gittiğimde öncesi sonrası fotolarımı isticem..paylaşabilirim o zaman...benım çok mini bir göbeğim vardı ama doktorum lipo sonrası oranın gevşek kalacagını ve pililenme olacağını beni mutsuz edebilecğini söyledi ve mini karın germeyi tavsiye etti..hatta 2 doktorla görüştüm ikside aynu şeyi söyledi..görmeden yorum yapmak istemem ama eğerki tereddütünüz varsa karın germe için tekrar ameliyat masasına yatmaktansa tek seferde halledin derim..çünkü doktorlar iiçin memnun kalmazsanız yaparız demek çok kolay geliyor..bende göğüs proteztde ısrar ettim..dikleştirme yapalım memnun kalmazsan protez ameliyatı yaparız çok basit dedi ama ben iki sefer narkoz almak istemedim ve ısrarcı oldum..bence bu konuyu bi daha düşünün..sevgiler
Ameliyattan çıktım🥹 ağrım yok şu anlık sadece o kadar üşüdüm ki ve sondadan kaynaklı yanma yaşıyorum şu an için. Hiçbir şey görmedim daha ayağa kalkmama izin vermediler ama iyi gibiyim umarım öyledir. Bakalım umuyorum güzel sonuçlar çıkacak

Ağrı başladı özellikle de dikiş bölgelerim sanki açılacak gibi oluyor😞 sizde de dikişler atılacak gibi bir hissiyat var mı acaba

Ameliyattan çıktım🥹 ağrım yok şu anlık sadece o kadar üşüdüm ki ve sondadan kaynaklı yanma yaşıyorum şu an için. Hiçbir şey görmedim daha ayağa kalkmama izin vermediler ama iyi gibiyim umarım öyledir. Bakalım umuyorum güzel sonuçlar çıkacak
Çok geçmiş olsun 🙏evet bende çok üşümüştüm(herkeste olan bir şeymiş). Sondayı yarın çıkartırlar..şu anda görsenizde çok birşey anlamazsınız benc
Ağrı başladı özellikle de dikiş bölgelerim sanki açılacak gibi oluyor😞 sizde de dikişler atılacak gibi bir hissiyat var m

Çok geçmiş olsun 🙏evet bende çok üşümüştüm(herkeste olan bir şeymiş). Sondayı yarın çıkartırlar..şu anda görsenizde çok birşey anlamazsınız benc
Ağrı başladı özellikle de dikiş bölgelerim sanki açılacak gibi oluyor😞 sizde de dikişler atılacak gibi bir hissiyat var mı acaba
rahat olun..bende öksürmeye ve hapşırmaya korkuyordum dikişlerim açılacak diye..doktorum hçbirşey olmaz dedi ve aynen dediği gibi psikolojik olarak rahatlayınca hiçde sıkıntı olmuyor..acıması normal..ağrı kesici kullanarak şu 2-3 gunu atlattıktan sonra hiç sıkıntı kalmıyor.ben doktorumun evde kullanmam için verdiği ağrı kesicileri kullanmadım bile..merak etmeyin geçecek..sevgiler

rahat olun..bende öksürmeye ve hapşırmaya korkuyordum dikişlerim açılacak diye..doktorum hçbirşey olmaz dedi ve aynen dediği gibi psikolojik olarak rahatlayınca hiçde sıkıntı olmuyor..acıması normal..ağrı kesici kullanarak şu 2-3 gunu atlattıktan sonra hiç sıkıntı kalmıyor.ben doktorumun evde kullanmam için verdiği ağrı kesicileri kullanmadım bile..merak etmeyin geçecek..sevgilerle
Eve çıktım şu an çok ağrım yok sadece oturup kalkmak zor oluyor bide korse acıtıyor şu anlık. Eve gelince korseyi çıkarıp baktım çok fark var. Doktor normalde 2lt alıcaktı yağ ama 4lt almış. Göbeğimde hafif derimdeki bozukluktan kaynaklı su an bi bozukluk var ama geçecek gibi duruyor bakalım daha ikinci gün moral bozmuyorum. Ama iç bacağımda bir yerde toparlanma var umarım geçer… siz ne durumdasınız sonuçlarınız nasıl şu an için

Ağrı acı konusu bence çok kişiye göre değişiyor avı aynı olsa bile kişinin eşiğiyle alakalı ben asla acımıyor diyemem süreç sabır istiyor ama değişimi uzman bir doktor sayesinde ilk günlerden bile farkederseniz katlanmak kolaylaşıyor , acıyo ama belki önümdeki yıllarda dert etmeyi bırakmayacağım bel kalınlığım 2 aylık bu katlandığım süreç sonunda çok bariz şekilde değişti heyecanla aynada bu süreci takip ediyorum çok mutluyum
rahat olun..bende öksürmeye ve hapşırmaya korkuyordum dikişlerim açılacak diye..doktorum hçbirşey olmaz dedi ve aynen dediği gibi psikolojik olarak rahatlayınca hiçde sıkıntı olmuyor..acıması normal..ağrı kesici kullanarak şu 2-3 gunu atlattıktan sonra hiç sıkıntı kalmıyor.ben doktorumun evde kullanmam için verdiği ağrı kesicileri kullanmadım bile..merak etmeyin geçecek..sevgiler
Bu arada siz kaçıncı gün tuvalete çıkabildiniz? Ben şiştim tuvalete de çıkamıyorum büyük… ıkınsam sanki patlayacağım gibi geliyor ve bu konseyle çok zor:KK43:

Bu arada siz kaçıncı gün tuvalete çıkabildiniz? Ben şiştim tuvalete de çıkamıyorum büyük… ıkınsam sanki patlayacağım gibi geliyor ve bu konseyle çok zor:KK43:
2 yada 3. Gündü sanırım.. kuru kayısı yiyin ve üstüne su için .. iyi geliyor..ıknmayın. Geldiğinde zaten sıkıntı olmadan yapabileceksiniz.. rahat olun

X