Liposuction

kızlar ben 10 gün önce hemlipo hemgöğüs büyütme oldum, lokal+sedasyon,dren yok,narkoz yok,ağrı sancı yok, op.2 saat sonra yemek ,kahve ve sigara keyfi yaptım, ertesigün şişli cevahirde eşimle alışveriş yaptık,tek hissettiğmgöğüste basınç vegerginlik, liposakşın yapılan sahada da ooturup kalktıkça acı. nasıl bi acı? kolumuzu bacağımızı vurup morrartırız ya, değdikçe biyerlere acır, uff deriz.işte o kadar bi acı, ama bu söylediklerim benimdoktorum için geçerli! dr. tuğrul turan.turkbayragi

sevgili cicekcim, ablamşu anda superplastta dr. hüseyin günerin yanında! muayene oluyor, uzaktan geldiği için belki op.a da alabilir!herşey birazdan belli olur,benim doktorum tuğrul turan tavsiye etmedi, smart lipo olup lazerışığının yaktığı hastalar gördüm,dedi. 100 kişide olmaz, 101de olur, odasen olabilirsin dedi, amaben ablamı durduramadım, yardımcı olamadığımiçin üzgünüm

arkadaslar lipodan sonra nelere dikkat ettniz?benim drum ozellikle hicbisi tavsiye etmedi

canım , benim dr. da özel bişey söylemedi, diyet istenililrse yapılır, dedi. ben hamur işini azalttım, operasyon sonrası 2 haftayı doldurayım yürüme bandına başlıycam,bana yağ yaktırıp sıkılaştıran tek spor bu ....turkbayragi

Kızlar,ablam dr.hüseyin günere smartlipo(slimlipo) olucak, tecrübesi , bilgisi olan paylaşır mısınız?lütfeeeeeeeeeeeeeennnnnn!turkbayragi

canım , benim dr. da özel bişey söylemedi, diyet istenililrse yapılır, dedi. ben hamur işini azalttım, operasyon sonrası 2 haftayı doldurayım yürüme bandına başlıycam,bana yağ yaktırıp sıkılaştıran tek spor bu ....turkbayragi
,

tsk ederim bende hafif hafif spora basladim.

merhaba arkadaşlar siteye yeni oldum benim bacaklarım dizlerden ve diz altından biri diğerine göre daha kalın.ameliyat olmak istiyorum ama sonuc nasıl olur bilmiyorum.benzer durumda olan varsa yada ameliyat olupta memnun kalan fotoğraf ekleyebilir mi ? ilgilenirsen,z sevinirim.

roserose23 ve farfarella burda uzun zmn önce yaptıran iki kişi sizsiniz, son yazışmalarınız şu kdr zmn oldu hala gözle görülür sonuç yok şeklinde iken bitmiş, yani şimdi ben bütün yazdıklarınızı gelişmelerinizi okudum ancak final kısmından bahsetmemişsiniz, 1 sene oldu memnunmusunuz kaç ay sonra incelmeyi gözlemeye başladınız merak ettim, ben karın ve bel düşünüyorum gerçi siz basen bacak yaptırmştınız zor sonuç veren bölgelerdi sizinki,umarım hala takip ediyorsunuzdur

roserose,farfarella,ve yetkı amelıyat sonuclarnz ne oldu yazmamıssnz bıdaha???gorursenınz yazarsanız sevınrımmmm

kızlar coşkun levent taşçıya gözaltı torbalarını ve morluklarını lazzerle aldıran oldumuu :) yardıma ihtiyacımm war izmirdeym ve ne kadar olduğunu merak ediorumm....

merhabalar canım , ben ıkı sene once ankarada dr murat ozdemıre yag aldırdım , karın ,basen ıc ve dıs, sag bacak dısında duzensızlık oldu ve karnımda tam olarak gıtmedi , sımdı senın yazılarını okudum ve cok merak ettım ,acaba sımdı nasılsın ve bu smart lıpo yontemını ve dr. coskun beyı hala,onerıyormusun ,bana cevap yazrsan cok sevinirim

canım su an nasılsın memnunmusun ,bende yaptırmayı dusunuyorum , ıkı sene once liposuction yaptırdım ama memnun kalmadım , bana yardımcı olursan cok sevınırım

merhabalar canım , ben ıkı sene once ankarada dr murat ozdemıre yag aldırdım , karın ,basen ıc ve dıs, sag bacak dısında duzensızlık oldu ve karnımda tam olarak gıtmedi , sımdı senın yazılarını okudum ve cok merak ettım ,acaba sımdı nasılsın ve bu smart lıpo yontemını ve dr. coskun beyı hala,onerıyormusun ,bana cevap yazrsan cok sevinirim

hadi ya cok üzüldüm bende murat beyle görüşecekttim :KK43:(( karnın hic mi gitmedi kac kilosun sen? ve nekadar fiyata yaptırdın yazarmısın ltfn

merhaba, ben murat ozdemırden hiç memnun kalmadım nedenıne gelınce , oncelıkle zaten kilolu degıldım hep spor yaparım ama basenlerim ve göbegım hep olmustur, murat beye gittigimde 57 kiloydum ve hala oyleyım ,sag bacagımın dıs yanında yag fazlalıgı bıraktı ve ıç tarafında da dalgalanma oldu , aynı dalgalanma göbegımde de var ama bacaktaki kadar belli olmuyor , sol bacagımı daha duzgun yaptı, basenlarım ve göbegım elbettte yag çekme işlemi oldugu için bir mıktar gitti ama duzensizlikler kaldı e oyle dumduz bır karnımda olmadı boyumda 1.65., ilk baslarda doktora bubu soyleyip gösterdigimde bana ödemden oldugunu ve gececegını soyledı hatta ayrıca para ödeyıp kliniginde bulunan selulıt ve odem giderme cihazınada (cihazın adını sımdı hatırlamıyorum) tam15 seans girdim ,ama soyledıgı gibi ne yag fazlalıgı gectı nede cukurlaşmalar, tekrar operasyon yaparız dedi ama ben artık kendısıne guvenemıyorum, ayrıca göbek delıgımde de kocaman bır dıkıs izi bıraktı, sımdı yenı bır doktor arıyorum , bu amelıyat bana ıkı sene once yaklasık 4bın tl ve depresyona mal oldu , sizlerden yardım beklıyorum lutfen bena ıyı bır doktor bulabılmem ıçın yardım edin , ınanın cok uzuluyorum.

merhaba, ben murat ozdemırden hiç memnun kalmadım nedenıne gelınce , oncelıkle zaten kilolu degıldım hep spor yaparım ama basenlerim ve göbegım hep olmustur, murat beye gittigimde 57 kiloydum ve hala oyleyım ,sag bacagımın dıs yanında yag fazlalıgı bıraktı ve ıç tarafında da dalgalanma oldu , aynı dalgalanma göbegımde de var ama bacaktaki kadar belli olmuyor , sol bacagımı daha duzgun yaptı, basenlarım ve göbegım elbettte yag çekme işlemi oldugu için bir mıktar gitti ama duzensizlikler kaldı e oyle dumduz bır karnımda olmadı boyumda 1.65., ilk baslarda doktora bubu soyleyip gösterdigimde bana ödemden oldugunu ve gececegını soyledı hatta ayrıca para ödeyıp kliniginde bulunan selulıt ve odem giderme cihazınada (cihazın adını sımdı hatırlamıyorum) tam15 seans girdim ,ama soyledıgı gibi ne yag fazlalıgı gectı nede cukurlaşmalar, tekrar operasyon yaparız dedi ama ben artık kendısıne guvenemıyorum, ayrıca göbek delıgımde de kocaman bır dıkıs izi bıraktı, sımdı yenı bır doktor arıyorum , bu amelıyat bana ıkı sene once yaklasık 4bın tl ve depresyona mal oldu , sizlerden yardım beklıyorum lutfen bena ıyı bır doktor bulabılmem ıçın yardım edin , ınanın cok uzuluyorum.
attart inan bana cok üzüldüm murat by benim listemdeydi ama okdr olumsuz yorumlar aldımki ondan vaz gecttim, yarın benim iki dr görüşmem var nebil by ve ketene by korktugum amlyt degil fiyatları beni daha cok korkutuyor :)) yarın akşam saatlerinde mutlaka bilgi veririm sana görüşme hakında ...

ha unuttum yazmaya bende 1.66 boyunda 55 kg el kol bacak vicutumun her tarafı incecik ama bir göbegim var düşman başına inşallah bu aylarda kurtulacam göbüşümden :))

Bilmiyorum buraya daha önce yazdım mı hatırlayamadım.. 4 sene önce basen bacak popo liposuction ı yaptırdım. İnanılmaz memnunum ki bu süre içinde çok kilo da verdim çok kilo da aldım( 6 kilo kadar).. Fakat hiçbir zaman yağlar tek bölgemde birikmedi. Bende çukurluklar da olmadı. Yani iyi yapıldığında mükemmel bir operasyon olduğunu söyleyebilirim...

X