Liposuction

slm arkadaşlar. ben dün görüşmelere gittim, önce nebil by görüşttüm cok icten ve samimi bir dr her şeyi ayrıntılarıyla anlattı, resimler gösterdi, ordan mehmet keteneyle görüşmeye gittim ECM estetik merkezi nei ( zatten nedense benim favori dr mehmet bydi en başttan ) o da mükemmel karşıladı cok samimiydi aslında ben vaser liposakşin düşünüyordum en baştan vaser yönteminide ankrda yapan 2 dr vr mehmet ketene ve mutar özdemir , neyse gecelim konumuza:) göbegimi muayene etti ve konuşmaya başladık bende vaser lipo düşünüyorum dedim dr da senin göbegin icin vasere hic gerek yok dedi ( cünkü fazla göbegim yok ona göre ve kilolu bir insan degilim:)) tumsecent lipo yöntemiylye olacagım , amlyattan korkmuyorum ama sonclar kötü cıkarsa pisikolojim yüzde yüz bozulur zaten bozuktu göbegimden dolayı dibe vururum kolay kolayda toparlanamam...carşamba sabah saat 9 da amelyat oluyorum mehmet by şimdilik bu kadar carşamba gelişmeleri yazarım... sevgiler.

slm arkadaşlar. ben dün görüşmelere gittim, önce nebil by görüşttüm cok icten ve samimi bir dr her şeyi ayrıntılarıyla anlattı, resimler gösterdi, ordan mehmet keteneyle görüşmeye gittim ECM estetik merkezi nei ( zatten nedense benim favori dr mehmet bydi en başttan ) o da mükemmel karşıladı cok samimiydi aslında ben vaser liposakşin düşünüyordum en baştan vaser yönteminide ankrda yapan 2 dr vr mehmet ketene ve mutar özdemir , neyse gecelim konumuza:) göbegimi muayene etti ve konuşmaya başladık bende vaser lipo düşünüyorum dedim dr da senin göbegin icin vasere hic gerek yok dedi ( cünkü fazla göbegim yok ona göre ve kilolu bir insan degilim:)) tumsecent lipo yöntemiylye olacagım , amlyattan korkmuyorum ama sonclar kötü cıkarsa pisikolojim yüzde yüz bozulur zaten bozuktu göbegimden dolayı dibe vururum kolay kolayda toparlanamam...carşamba sabah saat 9 da amelyat oluyorum mehmet by şimdilik bu kadar carşamba gelişmeleri yazarım... sevgiler.

hayırlı olsun, şimdiden geçmiş olsun diyeyim, operasyondan sonra iyi haberleri burdan yazarsın bize, diğer arkadaşlarla merakda bırakma bizi :KK3:

hayırlı olsun, şimdiden geçmiş olsun diyeyim, operasyondan sonra iyi haberleri burdan yazarsın bize, diğer arkadaşlarla merakda bırakma bizi :KK3:

tşk arkadaşım ,yok merak etmeyin gelişmeleri yazacagım sizlere akşam 5 gibi taburcu olacagım durumuma gore sizlere yazmaya calışırım...

virüs sonuçların nasıl bu dr.smartlipoda yapıyormu??yapıyosa hangi semmtete canım..nekadara yaptırdın?*:KK3:

ankarada smart lipo yaptıran yokmu???eski arkadaslar nerdeler??*bizi bilgilendirselerr....

ankarada smart lipo yaptıran yokmu???eski arkadaslar nerdeler??*bizi bilgilendirselerr....

slm arkadaşım smart lipo yapıyormu bilmiyorum, ama vaser ve diger lipo yapıyor,yeri GOP da ECM estetik kliniK, sonucları sormuşsun 2.ayımı doldurdum yanlarım muhteşem olmuş,şişlerim yavaş yavaş iniyor eski göbegim yok ama düz göbegimde yok bekliyorum bende 3 ayın sonunda sonuclar gözükmeye başlayacakmış:))

ankarada smart lipo yada slim lipo her ne ise adı ondan yok =(
sadece ist da 1 merkezde yapılıyor .. oraya yaptıranlar biraz daha anlatsnlar neler oldu.. simdiki durumları nasıl.. cok merak ediyoruz ..
özel mesaj da atamıyoruz zaten.. :KK59:

Merhabalar,

Benim bir sorum olacak smart lipo ile ilgili.

Yağ aldırmak istiyorsak, ancak alınan yağların bir kısmının vücdun başka bölgelerine dolgu yapılmasını istiyorsak o zaman smart lipo olmak uygun olmaz mı?

Smart lipoda sanırım yağ hücreleri patlatılarak vücuttan çekiliyor. Yani alınan yağlar, başka bir yerde tekrar kullanılır halde olamıyor.

Dolgu istiyorsak o zaman normal liposuction mı olmak gerekir? Bilgisi olan var mı acaba?

Ben size duyduğumu söyleyeyim, yağlar parçalandığı için minik parçalar damarlara yürüyüp damarları tıkıyormuş. Girmeyin böyle işlere, açın müziği şakır şakır oynayın, hem eğlenin hem zayıflayın.

kaş yapalım derken gözdende olmıyalım:KK43:

liposuction yaptırdıktan 6 ay sonra kalan ufak yağ fazlalıklarını göstermek için doktoruma gittim oda bunları düzeltme ameliyatı adı altında hastanede sadece ameliyat masraflarını ödeyerek yapabileceğini kendisinin para almayacağını söyledi, bin lira ödedim ve sonuçtan çok memnumum :KK49:

Merhaba arkadaşlar.Kavitasyon olayından ve başımdan geçen bir sürü maceradan sonra bu konuya yani liposuctiona geçtim.Anlıyacağınız üzere kavitasyon yağlarımı parçalama konusunda hiç bir işe yaramıyor.Ben de en sonunda uzman bir doktorla görüştüm ve fiyat aldım.Fakat vücudumdaki yağ miktarı 2 doğumdan sebep çok fazla.Doktorum karın ve kalça dedi ilk başta.en fazla 5 litre yağ alınabiliyormuş.Halbuki bende 15 kilo kadar sırf yağ var:KK43:(( Benim en çok merak ettiğim lipo yaptıran arkadaşlardan akıl almak.bu işlem gerçekten işe yarıyormu? doktorum vücudumun 1 senede ancak kendine geleceğini ve diğer kalan yağların bu süreden son sonra alınabileceğini söylüyor.Bu konuda tecrübesi olan varmı? Ayrıca bana tavsiye edebileceğiniz görüşebileceğim doktor varmıdır?istanbulda oturuyorum.

Arkadaşlar, smartlipo konusunu bende araştırdım.Hem fiyat hem güvenrlik açısından......Beni düşündüren bu yağ alma yönteminin sadece çok az yerde uygulanması.Bu kadar güzel bir yöntemse niçin diğer plastik cerrahlar uygulamıyor.Herhalde cihazı alacak maddi güce sahptirler.Bugün SÜPRPLAST a telefon ettim.Nişantaşındaki şubelerinde uyguluyorlarmış.Forumda okuduklarımdan fiyat olarak 3000 lira yazmışlar.Benden sadece bel bölgesi için istedikleri rakam 6000 DOLAR.BU NASIL UÇUK BİR RAKAM ANLIYAMADIM.Zaten azıcık bir yağ fazlalığım var .Yani 10.binliradan fazla bir rakam yapıyor.Hayretler içinde kaldım.Elbette vazgeçtim.Fiyat olarak 3000 lira yazanlar 2009 da yazmışlar ama ne olursa olsun , herhelde fiyat 2 yılda bu kadar artmaz.İnsaf diyorum ve birazda mantık.......

X