Göz Makyajı LOreal Lash Architect Maskara 4D

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
loreal 4dyi beğenmedim ben. daha doğrusu fırçası çok güzel, ama o sıvısı kuru kuru. yani fırçayı çıkarınca çok fazla mürekkebi gelmior. gözümün altına aktı biriki kere dikkat ettim. diorshow maskara öneririm...

evet ya kesinlikle dior.Her ürünü ayrı güzel:)

loreal 4dyi beğenmedim ben. daha doğrusu fırçası çok güzel, ama o sıvısı kuru kuru. yani fırçayı çıkarınca çok fazla mürekkebi gelmior. gözümün altına aktı biriki kere dikkat ettim. diorshow maskara öneririm...[/QUOT

dior dior her ürünü ayrı güzel..

cnm malesef ben ogrencyım her ıstedgıımı tık dıye alamıyorum bı de ruj nasılsa dıye alıyorum ve de okudum malesef kı uzuldum tabıkı :KK43: hele o tavsanı gorunce ıcım acıdı cok fena :KK43::KK43::KK43::KK43:
loreal mac j&j lancome falan cok ıyı fırmalar ama ya :KK37: tuh almıcam bı daha zatenılk kez dun almıstım mac ve loreal rujunu bı daha tobeeeeeeeeeeeeee :KK47::KK47::KK47:

evet canım aynen kahretsin çok sinirlendim bende artık bu markaları beynime yazdım kimse bana aldıramaz bedava verseler köşeyi dönerken bulduğum çöpe atarım bu işe çözüm bulunduğu halde hala davam ediyolar yazıklar olsun demekden başka bişey diyemicem ilgin ve anlayışın içinde tebrik ediyorum tatlım:KK16::KK16: herkes böle senin gibi duyarlı olsa keşke

HAYVAN SEVGİSİ OLMAYANIN İNSAN SEVGİSİ ASLA OLAMAZ!!!!!!En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

evet canım aynen kahretsin çok sinirlendim bende artık bu markaları beynime yazdım kimse bana aldıramaz bedava verseler köşeyi dönerken bulduğum çöpe atarım bu işe çözüm bulunduğu halde hala davam ediyolar yazıklar olsun demekden başka bişey diyemicem ilgin ve anlayışın içinde tebrik ediyorum tatlım:KK16::KK16: herkes böle senin gibi duyarlı olsa keşke

HAYVAN SEVGİSİ OLMAYANIN İNSAN SEVGİSİ ASLA OLAMAZ!!!!!!En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

ne demek cnm herkes ınsallah bılınclı olur ve kullnmaz
bu arda ben maybellıne rımelden cok memnununm umarım o degıldır püfffffffff :KK43:(((((((
cnm sen bu bılgılere nasıl ulastın pekı anneme dedım bol e bole annem dıyokı o makralar en ıyıoldugu ıcın belkı kotulemek ıcınde bole bısey yapmıslardır dedı (senı kast etmedı cnm yanlıs anlama bu tespıtı yapanlara dedı )

ne demek cnm herkes ınsallah bılınclı olur ve kullnmaz
bu arda ben maybellıne rımelden cok memnununm umarım o degıldır püfffffffff :KK43:(((((((
cnm sen bu bılgılere nasıl ulastın pekı anneme dedım bol e bole annem dıyokı o makralar en ıyıoldugu ıcın belkı kotulemek ıcınde bole bısey yapmıslardır dedı (senı kast etmedı cnm yanlıs anlama bu tespıtı yapanlara dedı )

yok canım bu tespiti ben yapmadım maalesef keşke ben yapmış uyduruyo olsam ahh maalesef gerçek bunlar :KK43::KK43: neyse bunu uydurma diye çıkaramazlar ateş olmayan yerden duman tütmez canım hem karaladılar diyelim neden test yapmayan firmalar mahkemelik değil koskoca loreal lancome dersin dimi flormar avon oriflame body shopmu çıkardı bu yalanları neden kapatılmadı bu firmalar o zaman çoğu insan bilmiyor o yüzden hala devam ediyorlar PETA SİTESİNDEDE hangi firma deney yapıyo yapmıyo açıkca meydanda ben rastgele bir araşdırıyım dedim şoka girdimmm:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52: daha öncede duymuşdum ama artık tam inandım isviçrede akrabam var oda bu işi onaylıyo hayvaları telef etmişler kimin umurunda eskiden yapılırdı tamamda mecburdular ama şimdi alternatifler çıkmışken neden hala devam ediliyo işlerine böle kolay geliyo alışagelmiş işlerini bozmaya yanaşmıyolar isderse dünyada 1 no olsun benim için bitmişdir onlara para kazandırcak değilim aslaaaa:KK47::KK47::KK47: biraz araşdıran zaten bu işin gerçekliğini görür neyse millet burda okuyup gene umursamıyo bende onları umursamıyorum ben biliyorumya almıcamya buda yeter

evet cnm bı de ısın obur tarafı var madem yalandı mahkemeye verırılerdı cıdden valla ben avonu da yapıyodur dıye tahmın etmıstım en cok ona sasırdım flormarı cok severım zaten bı daha flormar alırım bende en azından onu kurtardık :KK52:
bı de maybellıne de ınsallah degılıdr ya rımellerı cok ıyıoluyo cıdden :KK5:

arkadaşlar fransız ürünlerini boykot ediyoruz haberiniz yokmu bırakın loreal de fransız malı.

arkadaşlar fransız ürünlerini boykot ediyoruz haberiniz yokmu bırakın loreal de fransız malı.

haberler bende,,özelimden bulun beni,,animal testing için ab ayağa kalktı,,olay parlementoya gidiyor,,,,,imza linkini burda yazamıyorum,siliyolar,,özelden bulun beni,,,,, bilen bilmeyene duyursun,,,özelimeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ddk maskara kulllanan var mı
Kirpik eklemeli mascara ben aldım da hep gözüme kaçıyo sürerken

X