Lösemi teşhisi koyuldu 🥺

Designer31

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
1.331
2.668
34
Bir hafta öncesine kadar küçücük dertlerim, bebeği ne zaman yapmalıyım sıkıntım, iş problemlerim vardı. Bugüne geldiğimizde ise elimde eşim için koyulan bir lösemi teşhisi var. Hiç hakim olduğum bir hastalık değil, çevremde yok, etrafımda olmadı bu güne kadar. Yarın hastahaneye yatış yapıyoruz, Allah’tan süreci çok hızlı ilerlettik. Çok üzgünüm ama ona belli etmemek için elimden geleni yapıyorum. Biliyorum ki bu hastalığın en büyük ilacı moral ve bu süreci geçirebileceği en huzurlu şekilde atlatsın istiyorum.

Şu an en büyük derdim neler yapabileceğim ve Beni nasıl bir süreç beklediği… çok ihtiyacım var desteğinize, bi omuza, yüreklendirilmeye. Güçlü duruyorum ama korkuyorum, sevdiğim adamı acı çekerken gördüğümde gözyaşlarıma hakim olamamaktan, beni ağlarken görmesinden öyle korkuyorum ki…

Bir hafta öncesine kadar küçücük dertlerim, bebeği ne zaman yapmalıyım sıkıntım, iş problemlerim vardı. Bugüne geldiğimizde ise elimde eşim için koyulan bir lösemi teşhisi var. Hiç hakim olduğum bir hastalık değil, çevremde yok, etrafımda olmadı bu güne kadar. Yarın hastahaneye yatış yapıyoruz, Allah’tan süreci çok hızlı ilerlettik. Çok üzgünüm ama ona belli etmemek için elimden geleni yapıyorum. Biliyorum ki bu hastalığın en büyük ilacı moral ve bu süreci geçirebileceği en huzurlu şekilde atlatsın istiyorum.

Şu an en büyük derdim neler yapabileceğim ve Beni nasıl bir süreç beklediği… çok ihtiyacım var desteğinize, bi omuza, yüreklendirilmeye. Güçlü duruyorum ama korkuyorum, sevdiğim adamı acı çekerken gördüğümde gözyaşlarıma hakim olamamaktan, beni ağlarken görmesinden öyle korkuyorum ki…
Merhabalar çok geçmiş olsun..

Türü nedir acaba? KML, KLL gibi.

Çünkü türler arası tedavi başarısı çok değişiyor. Canınızı sıkmayın. Genelde yetişkinlerde görülen tür tedaviye iyi yanıt veriyor. Ama tabi önce bi tam tanısı nedir bir bakıp söyler misiniz?

Merhabalar çok geçmiş olsun..

Türü nedir acaba? KML, KLL gibi.

Çünkü türler arası tedavi başarısı çok değişiyor. Canınızı sıkmayın. Genelde yetişkinlerde görülen tür tedaviye iyi yanıt veriyor. Ama tabi önce bi tam tanısı nedir bir bakıp söyler misiniz?
Türü henüz belli değil, kan sonuçları ve preferik yayma testinden teşhis koydular. Sanırım tür için biyopsi alınması gerekiyor, yatıştan sonra yapılacak diye biliyorum. Ama öğrendiğimde mutlaka yazarım yarın

Cok geçmiş olsun. Hangi tür lösemi eşinizin hastalığı. Genelde yetişkin türü lösemi uzunca tedavi süreci sonucunda normal bir hayat yaşayabiliyor lösemi hastaları. Umarım tedavisi olan türüdür.

çok geçmiş olsun, umarım bir gün bu günleri gülerek hatırlayacak kadar güzel atlatırsınız. çevremde bu hastalığı yenen bir kaç kişi oldu, inşallah eşiniz de onlardan biri olur çabucak. 🙏
İnşallah pozitif düşünmeye çalışıyorum, Allah’ın izniyle atlatacağız güzel örnekler duymak ferahlatıyor sağolun

Cok geçmiş olsun. Süreci bilmiyorum ama Rabbim dermansiz dert sifasiz hastalık yaratmamis diye biliyorum. Allah büyük. Atlatacaksiniz Allah in izniyle 🤲🤲🤲🤲🥰💐💐💐💐

Rabbim şifa versin inşallah. Dualarımda siniz bundan sonra demek için geldim.

X