Love bombing mi yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

elperdon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2014
735
287
Bir erkek ilk buluşmadan önce “birlikte umarım güzel zamanlar geçiririz, çok heyecanlıyım buluşmak için” falan diyorsa love bombing mi yapıyordur sizce? Birisinin ilk buluşma öncesi çok heyecanlandım demesi saçma değil midir?

Bir erkek ilk buluşmadan önce “birlikte umarım güzel zamanlar geçiririz, çok heyecanlıyım buluşmak için” falan diyorsa love bombing mi yapıyordur sizce? Birisinin ilk buluşma öncesi çok heyecanlandım demesi saçma değil midir?
Pardon ama ne zaman heyecanlı olması gerekiyordu? Ben buradaki sorulara inanamıyorum bazen.

İlk buluşma için heyecansız olan birini bulun sacmaysa.

İnsanlar ilk buluşma öncesi heyecanlanır zaten. Heyecanlanmıyorsa problem vardır.

Bu yeni terimler iyice kafayı yedirtti herkese artık. Öyle miydi böyle miydi diye diye normal insan ilişkileri nasıl olur unuttunuz.
Tamda şu terimler hakkinda ayni şeyi düşünüyordum. Yine tam üstüne bastin

Tamda şu terimler hakkinda ayni şeyi düşünüyordum. Yine tam üstüne bastin
Karşılarındaki insanı analiz etmeye çalışmaktan (sanki yapabiliyormuş gibi) kendi duygularına odaklanamıyorlar. Organik, içinden geldiği gibi ilişki yaşayan kimse yok sanırım yeni nesilde özellikle.

İnsanlar ilk buluşma öncesi heyecanlanır zaten. Heyecanlanmıyorsa problem vardır.

Bu yeni terimler iyice kafayı yedirtti herkese artık. Öyle miydi böyle miydi diye diye normal insan ilişkileri nasıl olur unuttunuz.
Yeni öğrendiği kelimeyi cümle içinde kullanmak istedi heralde 😃

Bunu love bombing sanıyorsanız eski asklarinizi merak ettim. Kimlere maruz kaldınız acaba bunca sene?
Güven problemi diyelim. İnsanlara çok temkinli yaklaşır oldum ve birisi böyle yaklaşınca ne düşüneceğime emin olamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X