LR - Türk Milleti olarak gücümüzü gösterelim

LR ürünlerini daha önce kullandinizmi?

• Evet

OY: 0 0,0%
  • Hayir

• Düsünüyorum

• Ankete Katılan
    0
  • Anket Kapalı .

b1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2013
29
2
Merhaba kizlar, gördügüm kadar bu konu hakkinda bir cok konu acilmis bile...
Bende sizleri ekibime davet etmek istiyorum. LR ile hem hayatiniza hem cevrenize saglik ve "renk" katarsiniz :):halay:
Ürünleri kullandikca sizde kalitesine inanip güveneceksiniz.

Haydi kizlar gelin ekibime üye olalim, beraber LR Health and Beauty nin satis yaptigi her ülkeden ekibimize üyeler kazanip dünyaya Türklerin herseyi yapabilecegini gösterelim En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Yani eger sizde evden calisip, ek gelir elde etmek istiyorsaniz, saglikli ürünler kullanip sevdiklerinizin (hatta sevmediklerinzin bile) faydalanmasini istiyorsaniz, ürünlerimizi 30-40% indirim ile satin almak istiyorsaniz, her ay satma mecburiyeti olmadan, aylik bir miktar ödeme zorunlugu olmadan bagimsiz bir sekilde calismak istiyorsanz BANA ULASIN size yardimci olayim (= ev hanimi olmaniz, anne olmaniz, ögrenci olmaniniz, veya tüm gün calisiyor olmaniz, vs. hic fark etmez ek gelir isteyen herkez yapabilir :KK200:
Sorularinizi cevaplamaktan mutluluk duyarim. Lütfen cekinmeyip herseyi sorun (=

Son düzenleme:
Eger öyleyse kusura bakmayin, ama konuyu acmadan ara funksiyonundan bir kac topik buldum benimkine benzer. ordan cesaretlenmistim :KK43:

Digerleri ya kilitleniyo ya da kullanici banlaniyo yani bu siteye girisimi engelleniyo ceza alabilirsin ben boyle biliyorum

Digerleri ya kilitleniyo ya da kullanici banlaniyo yani bu siteye girisimi engelleniyo ceza alabilirsin ben boyle biliyorum
Tekrar baktim 2016 dan beri acik olan topik ler var.. hayirlisi diyim ozaman :-) ben okadar mutluyumki bu isten, hem ürünlerinden, ek gelirinden ve beni gurbet de bir türk olarak biseyler basarmak motivasyonu günüme renk kattigi icin paylasmak istedim. Hem calisiyorum hem okuyorum ama aldigim iyi sonuclardan dolayi LR ye katildigimdan beri günlerim daha bir neseli gectigi icin baskalarina da bu firsati sunmak istedim (= Eger bir hata ettiYsem veya sizi rahatsiz ettiysem kusuruma bakmayin ozaman.

Tekrar baktim 2016 dan beri acik olan topik ler var.. hayirlisi diyim ozaman :-) ben okadar mutluyumki bu isten, hem ürünlerinden, ek gelirinden ve beni gurbet de bir türk olarak biseyler basarmak motivasyonu günüme renk kattigi icin paylasmak istedim. Hem calisiyorum hem okuyorum ama aldigim iyi sonuclardan dolayi LR ye katildigimdan beri günlerim daha bir neseli gectigi icin baskalarina da bu firsati sunmak istedim (= Eger bir hata ettiYsem veya sizi rahatsiz ettiysem kusuruma bakmayin ozaman.

Benlik bi sorun yok kuzum ben ceza almayasin diye dedim ne zamandir yapiyosun sen bu isi ne kadar kazaniyosun uye topluyosun sen de dimi

Evet kozmetik markaları üzerine konular var ve açık ama satış yapmamak, üye toplayıp alt kadro oluşturmamak, referans numarası vermemek, link, telefon vb yönlendirmeler yapmamak kaydıyla.

Kozmetik ürünlerini satmak için lr, orifllame, avon vs markalara üye olan kişiler ürünler hakkında yorum yazabilir, x ürününü kullandım, memnunum, şu işe yarıyor gibi, nasıl üye oldunuz onu da yazabilirsiniz lakin sizin yaptığınız gibi ekibinize davet edip kadro kuramazsınız, satış zaten kesinlikle yasaktır.

X