Luften bilgi sahibi olan cevap versin nolur

lazkz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
1
1
27
Arkadaşlar konuyla alakası yok çok özür dileyerek birsey sormak istiyorum lütfen bana yardımcı olun ben bir çekilişe katıldı kazandınız diye mesaj geldi benden 350 tl istediler verdim sonra 3bin tl istediler vermeyince mahkemeye verecez sizi hakkınızda yasal işlem başlatacak dediler utanarak söylüyorum korkudan verdim şu 5bin tl daha istiyorlar vermeyecem dedim tekrar mahkemeye verecez dediler böyle bir hakları var mı bana lütfen yardım edin bu konuda net bilgisi olan bana cevap versin lütfen beni mahkemeye verebilirler mi

Arkadaşlar konuyla alakası yok çok özür dileyerek birsey sormak istiyorum lütfen bana yardımcı olun ben bir çekilişe katıldı kazandınız diye mesaj geldi benden 350 tl istediler verdim sonra 3bin tl istediler vermeyince mahkemeye verecez sizi hakkınızda yasal işlem başlatacak dediler utanarak söylüyorum korkudan verdim şu 5bin tl daha istiyorlar vermeyecem dedim tekrar mahkemeye verecez dediler böyle bir hakları var mı bana lütfen yardım edin bu konuda net bilgisi olan bana cevap versin lütfen beni mahkemeye verebilirler mi
Merhaba eşim emniyet personeli kesinlikle böyle birşey yok üzgünüm dolandirilmissiniz sakin bir daha para göndermeyin mahkemeye falan da veremezler tamam verin mahkemeye de numarayı engelle hemen sizce ne hakla verecekler mahkeme ne gerekçeyle keşke biraz dusunseydiniz bunları

Sacmalama dolandirilmissin daha para fln verme. Polise git.

Heyecana strese kapılma, öncelikle sakın olmaya çalış. Size sözlü bir söylemde bulunmuşlar ve ortada dava yada suç olabilecek bir durum yok. Senin hur örgüt iradenle karşı tarafın sözüne inandığın için özgür iradanle bu parayı gönderdin ve sonrasında seni korkutmaya çalışıyorlar. Lütfen korkma dava konusu olabilecek bir konu yok ortada . Somut birsey yok. Sözleşme yok evrak yok imza yok resim yok belge yok beyan yok.
Başına ilk defa böyle birsey gelmis ve maalesef mi basiretin bağlanarak korkarak parayı göndermişsin.
Lütfen artık para gönderme kişileri engelle, tanımadığın numaraları bundan sonra açma hatta hiç açma. Arama bittikten sonra numarayı intertte arat sahtekar numara ise zaten şikayet sitelerinde yazanlar mutlaka oluyor.
Bu yasadigini unutmaya çalış. Bir yere şikayet edemezsin veya bir iddiada bulunamazsin, kimse sana zorla para göndermeni istemedi. Elinde koca bir sıfır var şuanda. Unutmaya çalış

X