Lekeler, Çiller Luminesce Serum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

aleynaanana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2017
3
0
27
Merhaba kızlar luminesce serum kullananlarınız var mı? Tüm lekelere çözüm getirdiğini vaadediyor. Sedef,egzama,güneş lekeleri,doğum lekeleri,selüllit. Bizde arkadaşımın annesinin yaraları üzerinde denedik ve etkisini iki gün içinde farkettik

Merhaba kızlar luminesce serum kullananlarınız var mı? Tüm lekelere çözüm getirdiğini vaadediyor. Sedef,egzama,güneş lekeleri,doğum lekeleri,selüllit. Bizde arkadaşımın annesinin yaraları üzerinde denedik ve etkisini iki gün içinde farkettik

Jeunesse ürünlerini satmak için geldiğiniz o kadar belli ki.Bütün ürünleri sizin anlattığınıza göre mucizeler yaratıyor.2 dakika içinde torbaları yok ediyor,2 günde tüm lekeleri temizliyor.Biz yıllarca bu ürünü beklemişiz anlaşılan...

Bir set aldım ve yeni kullanmaya başladım fikirleri merak ediyorum sadece.

Bende instagramda celluler_renowal_Türkiye adlı bir sayfadan aldım, tam iki katına aldığımı biraz araştırınca anladım, bunu sorduğumda diğer satan yerleri merdiven altı ,sahte ve çin malı satıyorlar deyip , hakaret edip engelledi.. dikkat edin kazıklanmayın

Jeunesse ürünlerini satmak için geldiğiniz o kadar belli ki.Bütün ürünleri sizin anlattığınıza göre mucizeler yaratıyor.2 dakika içinde torbaları yok ediyor,2 günde tüm lekeleri temizliyor.Biz yıllarca bu ürünü beklemişiz anlaşılan...
siz bu ürünleri satıyorsunuz galiba baya reklam yapmışsınız kendiniz için

X