lütfen acil bakın cok kötüyüm kizlar

Evet 1 hafta kadar kullanmıştım, sonrasında ota çöpe ağlamaya başlayınca bıraktım. Ama mutlaka 1-2 hafta daha devam etseydim geçerdi.
peki ilacın adı ne sağlık ocağının ücretsiz verdiği mi ...1-2hafta devam etseydin gecmezri canım ..ben kaç sene kullandım ağır depresona dusmutum sonra doğum falan derken ara verip çok rahatlamıştım..şimdi bebek büyüdü başlayın dedim en ufacık bir seyd agliyorum

doğum kontör hapını birakicam canım ..lustral başka bişey onun için ayrı doktora gitmiştim .

benim anladığım zaten depresif bir sıkıntınız varmış ki lustral vermiş

yani yaşadığınız sıkıntıyı direkt doğum kontrol hapına bağlamak sağlıklı değil

bir süre doğum kontrol için farklı yöntemler kullanabilirsiniz ama siz sıkıntının temeline odaklanın

Doğum kontrol hapı bende de şiddetli bir mutsuzluk umutsuzluk ve cinsellkkten zevk alamama yaratmıştı. Keyifsizdim zorlanıyorum mutlu olamiyordum 2 ay sürdü. Sonra bunun beni etkilediğini fark edip bıraktım ve bunun hem stresi hem de depresyonu kalktı ortadan. Prezervatif kullanmak en rahat yöntem geliyor bana.

Ilk d.kontrol hapi kullandigimda salaga donmustum..o ay cok acaipti..sonra gecti

doğum kontör hapını birakicam canım ..lustral başka bişey onun için ayrı doktora gitmiştim ...cerazette doğum kontorl kullaniyordum
Dogumdan sonra bende ceraxette ye basladim,tam 3 yildir iciyorum.Sizin zaten depresyonunuz varmis ,ilaca basladiginiz ginlerde tesaduf oldu nuksetti bence.Depresyon zaten bir dongu gibi , 2 hafta iyisiniz 3.hafra bunalimda oluyorsunuz.Ben cerazetteden cok memnunum.

Dogumdan sonra bende ceraxette ye basladim,tam 3 yildir iciyorum.Sizin zaten depresyonunuz varmis ,ilaca basladiginiz ginlerde tesaduf oldu nuksetti bence.Depresyon zaten bir dongu gibi , 2 hafta iyisiniz 3.hafra bunalimda oluyorsunuz.Ben cerazetteden cok memnunum.
sende yaptımi ruh hali değişikliği canım ..dün içmedim bıraktım😓

bir haftadır doğum kontrol hapina başladım ve bugün depresyona girdim sanki dünden beri ağlıyorum kızlar ruh halim berbat ..bunu hap mi yaptı sizce...hap kullanmadan önce gucluydum kolay kolay aglamazdim çok iyiydim...ama şuan ne yapacağımı şaşırmış bir ruh halindeyim...bunu yaşayan varmı ...ilacı birakayimmi ? siz ne derseniz onu yapicam çünkü şuan hastaneye gitmek mümkün değil randevu dolu ....birde emzirdigim için özel bir ilaç bu ...aynı zamanda emzirdigim için lustral vermişti doktor .....doğum kontorl hapı mi lustral mi ? hangisine devam edeyim :KK43:
Bebeğimiz kaç aylık belki geç lohusalık belirtisidir belki ilaç hormonlarınızı yükselmiştir sağlık ocağında hemşireniz numarasi varsa ilaç konusunda fikir alabilirsiniz veya sağlık ocağı yakında aile hekiminizde danışa bilirsiniz

X