Lütfen acil yardım

Sidraa

Şüphesz insanğlu yasklndğı şey üzerine hırslı olur
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
1.756
2.938
Kızlar merhaba bulasok makinam bulasıkları böyle ayran dökülmüş gibi çıkarıyor. Ve yarın memlekete gidiyorum çıkarır elle temizlerdim ama kiraç gibi tırnaklayınca çıkıyor nasıl yapacam bilmiyorıö ve bir sürü bulaşık lütfen acil bunu halletmem lazım önerisi olan yardımcı olabilir mi

Eklentiler

• 20220614_234418.jpg
    20220614_234418.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 62
Fikri olan yazsın lütfen bı gece halletmem lazım :KK43:

Fikrim yok ve çok şaşırdım acaba niçin öyle bırakıyor makina ?
Bende bilmiyorum napacagımı bilmiyorum :KK43: ve yarın memlekete gidecegimi kaçıncı defadıe kuruyorum hep aynı elle yıkayacam ama kireç gibi kurumus anca tırnağımla aşınıyor

Parlatıcınız yok mu yoksa ekleyin bide deterjansız yıkayın en yüksek derecede ama parlatıcı olsun

Makinayi bir bos calistirin icini temizlesin filtresini felan temizleyin hortum gider yerlerini hepsini temizleyip’yeniden. Calistirin

Makinayi bir bos calistirin icini temizlesin filtresini felan temizleyin hortum gider yerlerini hepsini temizleyip’yeniden. Calistirin
Şuan tekrar kurdum tuz ekledim kutusuna gelmezse bos deneyeyim hayatta elle temizlenecek gibi dğller

Kızlar merhaba bulasok makinam bulasıkları böyle ayran dökülmüş gibi çıkarıyor. Ve yarın memlekete gidiyorum çıkarır elle temizlerdim ama kiraç gibi tırnaklayınca çıkıyor nasıl yapacam bilmiyorıö ve bir sürü bulaşık lütfen acil bunu halletmem lazım önerisi olan yardımcı olabilir mi
Bemce büyük bir leğenle kaynar su koyun ve bulaşıkları biraz bekletip durulayın

Siz gene boş çalıştırın en olmadı parlatıci yerine sirke koyun biraz en sıcak modda deterjansız yıkayın
Ay yok temizlemiyor hala stres yaptı yaaa napacaö ben elimle bitane bardak çıkardım resmen kurumus çıkmıyor lekeler ay nolacak şimdi

Kızlar lütfen fikri olan yazsın. Kurumus bu tırnağımla kazıyorum sinirden uyıyamıyorum 😒

Bir çözüm sunan yok mu lütfen 🙁

Bulaşık makinesi temizleyiciler var, ondan alın üzerinde kullanma talimatı yazar. 1 tur öyle çalıştırın makina temizlensin. Sonra tuz, parlatıcı koyun makinaya bir tur yıkayın öyle.
Eğer düzelmezse servisi çağırın kireçle alakalı bir problemi var gibi duruyor

X