Lutfen acil

Yagber42

😍😍😍
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
121
394
26
Arkadaslar 96 kiloyum 24 yasindayim zayiflamak istiyrum önerileriniz nedir leslie videolariyla basladim bugun kisa bir sure icinde belli edecek sekilde zayiflamam lazim tecrubelerinize ihtiyacim var

Hemen vermen imkansız o kiloları bir ayda almıyorsun . Acele değil ama etkili şekilde zayıflamak için yapacağın şey basit gerçekçi hedefler koy. Kendi bedeninin bir küçük bedeninde bir şey al bluz olabilir bir aysa 5 6 kilo çok iyi hatta 4 bile. İlk hafta ödem gidecektir. zorlanacaksın ama kendine İnan. 24 yaşına kadar çok çok fazla fastfood tükettim , cipsler, kolalar neler neler ama ben 24 kilo verdim hala yolum uzun. Ama Sağlıklı olmak çok güzel tavsiye ederim

Hemen vermen imkansız o kiloları bir ayda almıyorsun . Acele değil ama etkili şekilde zayıflamak için yapacağın şey basit gerçekçi hedefler koy. Kendi bedeninin bir küçük bedeninde bir şey al bluz olabilir bir aysa 5 6 kilo çok iyi hatta 4 bile. İlk hafta ödem gidecektir. zorlanacaksın ama kendine İnan. 24 yaşına kadar çok çok fazla fastfood tükettim , cipsler, kolalar neler neler ama ben 24 kilo verdim hala yolum uzun. Ama Sağlıklı olmak çok güzel tavsiye ederim
Ins bende iatiyorum

Arkadaslar 96 kiloyum 24 yasindayim zayiflamak istiyrum önerileriniz nedir leslie videolariyla basladim bugun kisa bir sure icinde belli edecek sekilde zayiflamam lazim tecrubelerinize ihtiyacim var
Merhaba sağlıklı bir şekilde 85 kilodan 60 kiloya düştüm ve bünyeme yâda sağlığıma zarar vermeden tavsiye ederim lifli takviye edici gıda ve ödem söktürücü ürünler Tamamen Türk üretimi sağlık bakanlığı onaylı pandemi döneminde zayıflamanın tam zamanı bence ürün içeriklerini ve detaylarını detaylı şekilde anlatırım isterseniz

Merhaba sağlıklı bir şekilde 85 kilodan 60 kiloya düştüm ve bünyeme yâda sağlığıma zarar vermeden tavsiye ederim lifli takviye edici gıda ve ödem söktürücü ürünler Tamamen Türk üretimi sağlık bakanlığı onaylı pandemi döneminde zayıflamanın tam zamanı bence ürün içeriklerini ve detaylarını detaylı şekilde anlatırım isterseniz
Ben de alabilirmiyim recetenizi

bakmanı bi tavsiye ederim, gençlerle bolca çalışmış bir kurum:
...com

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ben iStyorum anlatır Mısınız

Öncelikle zayıflamayı istemeniz gerekiyor. Bunu bir başkası söyledi veya dalga geçti diye değil gerçekten bunu istediğiniz için yapmanız lazım. Danışanlarımda en çok gördüğüm şey motivasyon eksikliği. Motivasyonu ve inancı olmayan birine ben ne kadar diyet yazarsam yazayım kilo vermiyor. Ama gerçekten karar veren biri hemen zayıflamaya başlıyor.

Basit hedefler koy. Hareket ve beslenme birlikte iç içedir. Harcadıpın enerji artmalı. Dengeli beslenmen lazım. Kahvaltı öğününü ve ara öğünlerini hayatına geçirdiğim danışanlarım daha kolay zayıflamaya başladı. Bu yüzden bunlara önem ver. Aşırı aç kalma. Açlık mekanizmanı alt üst eder. Vücudun kendini kıtlıkta zanneder ve depolamayı arttırır. Yediğin bir lokma şey kilo olmaya başlar.

X