Lütfen akıl verin ne yapayım?

Evet konu geçmişti gezmeyi seviyoruz aslında ikimiz de ancak ortak nokta olacak yerleri ben de ki sorunda dese ki hayatım bu sefer de senin istediğin yer olsun sen istediğin yer olsun

ya çıkıntılık yapmak da istemiyorum ama konuşma diliniz de yazı diliniz gibiyse sizi gerçekten anlamıyor olabilir.
çok kötü bir yazım şekliniz var :KK43: hadi 1-2 cümle devrik olur anlarım da konunuzda da anlatım bozuklukları dolu, yazdığınız tüm cevaplarda da.. :KK43:

ya çıkıntılık yapmak da istemiyorum ama konuşma diliniz de yazı diliniz gibiyse sizi gerçekten anlamıyor olabilir.
çok kötü bir yazım şekliniz var :KK43: hadi 1-2 cümle devrik olur anlarım da konunuzda da anlatım bozuklukları dolu, yazdığınız tüm cevaplarda da.. :KK43:
Dikkat edeceğim artık .Gelişigüzel yazım oldu

Yaş 34 onun benim 30
Ya biz de bekarken çok hizliydik fln ama iş hayati yoruyor, insanda yaşama gücünü azaltıyor.
Eşimi 26 yaşında tanidim o da 27 idi şu an 35 oldum o da 36 eskiden çok enerjiktik ama su an kendisi koltukta uyukluyor ben de bu satırları yaziyorum. Yani 34-35 te fln enerji dusuyor bekar ve gencmissin gibi olamıyorsun maalesef

Ya biz de bekarken çok hizliydik fln ama iş hayati yoruyor, insanda yaşama gücünü azaltıyor.
Eşimi 26 yaşında tanidim o da 27 idi şu an 35 oldum o da 36 eskiden çok enerjiktik ama su an kendisi koltukta uyukluyor ben de bu satırları yaziyorum. Yani 34-35 te fln enerji dusuyor bekar ve gencmissin gibi olamıyorsun maalesef
Öğrenci ilken asıl gezeceksiniz derlerdi .doğruymuş, zaman çoktu o zaman para yoktu şimdi para var zaman yok .para olsada hayat şartları pahalandı

gezmeyi seviyor ama ben de daha başka yerleri görme tutkusu vardı düğün memelerin de oldu
Düğün mü memelerin?
Bu nasıl bir Türkçedir, gözlerim kanadı, çok zorlandım okurken. Benim de elyazim kötüdür,ama mektup atmayı çok severim..sizin gibi upuzun yazarım. 'dokunakli bir mektup ama keşke okunaklı olsaydi' esprisi olur hep aramızda.
Size de böyle demek istiyorum, emek vermişsin, çok dokunaklı yazmışsınız ama hiç okunaklı değil.
Ayrıca konu kamu spotu gibi, pat diye evlenmenin sonuçları... Sevgiliyken bir tatil planlasaydiniz adam tatilden kaçıyor mu, plana katkıda bulunuyor mu, tatilde nasıl birisi, söyleniyor mu, ne gerek var mı diyor... Her şey biraz daha net olurdu kafanızda. Ama adamın sözlerine aldanmişsiniz, yanilmişsiniz.
Bence adam gezmiş , tozmus, eğlenmeye doymuş ve evlenmiş. Kötü bir şey değil aslinda. Çoğu insna daha hayattan alacağını alamadan evleniyor, sonra 'ulan şimdi bunca sorumlulukla bogusana kadar bekar olup takılmak vardi' hayaliyle yaşıyorlar .
Bu arada benim babam da eskiden tam bir gezentiymis. Deniz kenarında bungalov kiralar on gün tatil yaparmış, günübirlik deplasman maçlarına gidermiş, arkadaşlarıyla içermiş...
Ama evlendiği gibi tüm o hayatını noktaladı. Şimdi iş saati bittiyse arkadaşıyla çay bile içmez. Değil bungalov kiralamak günübirlik denize bile gitmez. Onu geçtim piknik bile yapmaz... Nasıl öyle bir insandan böyle bir insana evrilmis hiç bilmiyorum, tam bir ev kuşu.
Ablam da ona bezemis. Ablam da bekarken- univeriste ogrencisiyken Türkiye'nin bir ucundan benim yanıma gelirdi sırf konser için, seyehat için. Hiç usenmezdi. Hatta başka şehirlerin bahar şenliğine gitmisligimiz bile vardı. Kalabalık bir arkadaş grubu vardı, kostüm partileri falan yaparlardı, toplu organizasyonlar yaparlardı... Okul bitti evlendi, kız beş yıldır kimseyi görmüyor. Tüm sosyal çevresi sıfıra indi, gezme tozma aşkı bir anda bitti kızın , oldu ev kuşu. Ve bu halinden çok memnun...
Sizin eşiniz de bence bu familyadan... Ama yine de size 'deniz tatilini severim' falan diyormuş,doğru anladıysam
Adamın sevdiği tarzda tatillere gidin madem . Siz denizi sevmiyorsaniz o yüzer,siz guneslenirsiniz. Ya da o yüzer siz ormanda dolaşmaya çıkarsınız, ya da o yüzer siz çarşıda incik boncuk alır dolasirsiniz. Akşamları da beraber takilirsiniz.

X