Lütfen aşırı stresliyim yardım

boterham

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
26
1
22
Merhaba alttan muayenede yumurtalıklarla ilgili bi sorun varsa görebiliyorlar mı? 1 hafta önce muayene oldum bi şey demedi doktor normal dedi ama 2 hafta reglim gecikti. Bu ay çok stresliydim prolaktinim de 30a çıkmış tarlusal kullandım bitti hala gelmedi adetim. Çok korkuyorum bende bi sorun mu var diye. 22 yaşındayım daha başına böyle bir şey gelen var mo?

Tarlusal bitmesinden on güne kadar uzayabiliyor adetin gelmesi. Bir sorun varsa görür tabi ki. İçinize sinmediyse tekrar gidin doktora

Tarlusal bitmesinden on güne kadar uzayabiliyor adetin gelmesi. Bir sorun varsa görür tabi ki. İçinize sinmediyse tekrar gidin doktora
Çok teşekkürler, 1 ayda 3 farklı doktora gittim acaba takıntımdan mı gelmedi diyorum. Durum çok sinirimi bozdu ağlıyorum artık her gün. Peki bu kist vs gözükür mü yoksa onda film mi çektirmek gerekir bi bilginiz var mı

Çok teşekkürler, 1 ayda 3 farklı doktora gittim acaba takıntımdan mı gelmedi diyorum. Durum çok sinirimi bozdu ağlıyorum artık her gün. Peki bu kist vs gözükür mü yoksa onda film mi çektirmek gerekir bi bilginiz var mı
Kistide görebilir alttan muayenede bende gözükmüştü

Rica ederim ne demek adet söktürücü ilaç kullandınız mı peki stres yaptığınız için olmadınız regl büyük ihtimalle
Evet tarlusal perşembe günü bitti ama arada kasıklarım ağrıyor geçiyor sonra bi türlü gelmedi sarı akıntıdan muzdariptim 2-3 haftadır ona fitil vs kullandım o da iyice beni strese soktu

Evet tarlusal perşembe günü bitti ama arada kasıklarım ağrıyor geçiyor sonra bi türlü gelmedi sarı akıntıdan muzdariptim 2-3 haftadır ona fitil vs kullandım o da iyice beni strese soktu
İltihap kapmış da olabilirsin ondan da bazen gecikiyor regl bir ara benimde oldu ama endişelenme yani 3 doktor gezmissin biri demesi diğeri söylerdi birşey kendini strese sokma tatlım kafanı dağıt kendiliğinden olursun regl 🫶🏻

İltihap kapmış da olabilirsin ondan da bazen gecikiyor regl bir ara benimde oldu ama endişelenme yani 3 doktor gezmissin biri demesi diğeri söylerdi birşey kendini strese sokma tatlım kafanı dağıt kendiliğinden olursun regl 🫶🏻
Çok teşekkür ederim🫶🏻 yapmaya çalışacağım bakalım umarım olurum

Kist gözükür. Pkos da olsa, basit kist de olsa. Ben de aynı durumu yaşadım. Pkos üzerine basit kistim çıktı. Bir ay gecikti adetim. Tarlusal kutusu bittikten 8 gün sonra başladı

X