Lütfen bakar mısınız 🥺💘🥀

Silayimben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2020
5
0
19
Herkese iyi geceler. Kadın doğum randevusu bulamadığım için size sormak istiyorum tecrübelerinize dayanarak. Ben en son ekim ayında regl oldum, sonra 1 buçuk ay sonra kahverengi lekelenme oldu ama bu 4-5 gün sürdü. Sonra bitti. 15 gün sonra tekrar oldu ama bu defa simsiyah kan geldi 1 hafta boyunca. Sonra yine bitti. 15 gğn sonra yani bugün yine kahverengi lekelenmem oldu. Sizce önemli bir şey var mıdır? Randevu bulamıyorum hiçbir yerde bu yüzden yardımlarınız çok önemli.19 yaşındayım cinsel hayatım yok. 10 senedir regl oluyorum yani düzene bindi. Ama her yıl mutlaka bir sıkıntı çıkıyor. Geçen yıl bir mevsim regl olmamıştım

Herkese iyi geceler. Kadın doğum randevusu bulamadığım için size sormak istiyorum tecrübelerinize dayanarak. Ben en son ekim ayında regl oldum, sonra 1 buçuk ay sonra kahverengi lekelenme oldu ama bu 4-5 gün sürdü. Sonra bitti. 15 gün sonra tekrar oldu ama bu defa simsiyah kan geldi 1 hafta boyunca. Sonra yine bitti. 15 gğn sonra yani bugün yine kahverengi lekelenmem oldu. Sizce önemli bir şey var mıdır? Randevu bulamıyorum hiçbir yerde bu yüzden yardımlarınız çok önemli.19 yaşındayım cinsel hayatım yok. 10 senedir regl oluyorum yani düzene bindi. Ama her yıl mutlaka bir sıkıntı çıkıyor. Geçen yıl bir mevsim regl olmamıştım
Kahverengi-siyah adet kanı, kanın uzun süre rahimde bekleyip oksitlenmesinden dolayı olur. Sadece renk değil de düzensizlik neden
Kahverengi-siyah kan kanın rahimde beklediğinden oksitlendiğini gösterir çok riskli bir şey olabileceğini sanmıyorum bekarken bende de oluyordu ama adet düzensizliğine bakılmalı. pcos olabilir, idrar yolu enfeksiyonu olabilir, myom olabilir, kist olabilir bunun birçok cevabı olabilir yani. Ama endişeleneceğin boyutta bir şey yoktur Allahın izniyle. En sağlıklı bilgiyi yine dr verecek bizimkiler bir varsayım. Sabah 10 gibi denersen belki bulursun canım ya da e nabızdan talep oluşturursan biri iptal ettiğinde hemen alabilirsin randevuyu geçmiş olsun

X