Bundan sonra ne yapmam lazım çok heyecanlıyım

Ovulasyon testinde pik görünce sabah veya akşam ilişki farkedermi acaba korunmayı biraktigimizdan beri akşam ikiski oluyor eşim yoğun çalıştığı için ama bu ayda olmadı acaba bundanmi😔
Eğer 2 günde bir düzenli deniyorsanız farkedeceğini sanmam ama 3 gün boş geçiyorsanız biri sabah biri akşam olursa da zaman aralığı uzuyordur spermin yaşaması için diye düşünüyorum

Çok teşekkür ederim🥰 iki testimiz de aynı sanırım bu akşam da erken gebelik ile yaptım yine koyu çıktı onu da ekleyeyim. Bat geçmeden bu kadar koyu çıkması normal mi acaba gerçi ovulasyonda pikten sonra 14. Günüm geçmek üzere ona göre normaldir belki.
Size de hayırlı olsun sağlıkla bebişlerimize kavuşalım inşallah. Açıkçası benim en büyük belirtim lekelenmenin kısa süreli olup geçmesiydi çünkü en az 3-4 gün önceden başlardı. Bir de adet olacak gibi ağrılarım okuyor ara ara ama geçiyor, batma şeklinde anlık sancılar da oluyor. Ama gebelik ve regl belirtileri aynıymış sanırım😊 sizin var mı belirtileriniz? Kan vermek için dayanabilir miyiz sizce pazartesiye kadar? 😂
Benim göğüs hassasiyetim var. Bir de ara ara kasıklarımda batma ve ağrılar oluyor. Benim Ekim ayında bir kaybım oldu 8 haftalıkken. O zaman 2 güne bir kan verip beta yükselecek mi diye çok strese girdim. O yüzden bu sefer 1 hafta bekleyeceğim o stresi yaşamamak için 🥰

Benim göğüs hassasiyetim var. Bir de ara ara kasıklarımda batma ve ağrılar oluyor. Benim Ekim ayında bir kaybım oldu 8 haftalıkken. O zaman 2 güne bir kan verip beta yükselecek mi diye çok strese girdim. O yüzden bu sefer 1 hafta bekleyeceğim o stresi yaşamamak için 🥰
Bu sefer sağlıkla kavuşursunuz inşallah🌸 ben dayanamazsam belki cumartesi verebilirim🙈🙈😇😊

Yumurtlama gününüzü ovülasyondan net bulabildiniz mi ? Biz pik olan günleri boş gün bırakmadan değerlendirdik hep
Ovulasyon 2 kere kullandım baktım köyü çıktığı gün kaşık ağrım oluyor he çatlıyor deyip sonra bıraktım o testleri doğrumu dur yanlismi bilmem ama pik gördüm bir iki kerede testsiz deniyorum vücudumu dinleyerek bu ayda olmadı regl oldum yumurtlama günümde eşimden ayrı gecicek bu ayda gene kaldı😔

Ovulasyon 2 kere kullandım baktım köyü çıktığı gün kaşık ağrım oluyor he çatlıyor deyip sonra bıraktım o testleri doğrumu dur yanlismi bilmem ama pik gördüm bir iki kerede testsiz deniyorum vücudumu dinleyerek bu ayda olmadı regl oldum yumurtlama günümde eşimden ayrı gecicek bu ayda gene kaldı😔
Ovülasyon testlerini her gün düzenli olarak yapın mutlaka tam günü bulursunuz. Stres yapmayın inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi bekliyoruz 🥰🌸

Ovülasyon testlerini her gün düzenli olarak yapın mutlaka tam günü bulursunuz. Stres yapmayın inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi bekliyoruz 🥰🌸
İnşallah teşekkür ederim ben genelde gündüz yapiyodum 1 gibi akşamda ilişki olsa pik çıkınca tutma ihtimali varmı acaba

Bu ay bide öyle yapayim ama akşam degerlendiriyoruz genede faydası olurmu
Biz de genel olarak gece değerlendiriyoruz. Sabah veya akşam olarak farkediyor mu bilmiyorum. Eşinizde de herhangi bir sperm sorunu yoksa birkaç gün değerlendirmeniz de fayda olur diye düşünüyorum. Kadın doğum doktoruna gittiniz mi genel kontrole ?

İnşallah teşekkür ederim ben genelde gündüz yapiyodum 1 gibi akşamda ilişki olsa pik çıkınca tutma ihtimali varmı acaba
Ben testi genelde akşam 6 gibi işten gelince yapıyordum. Koyu çıkan günleri silik çizgi çıkan güne kadar değerlendiriyorduk

Ben testi genelde akşam 6 gibi işten gelince yapıyordum. Koyu çıkan günleri silik çizgi çıkan güne kadar değerlendiriyorduk
Henüz daha yeni başladığımız için gitmedik ben bı kan testi verdim demir ve B12 eksik cikti geçen aydan beri demir ilacı kullanıyorum bu ay ovulasyon testini baslicam gene sizin dediğiniz gibi akşam yapacam ama oda bı stres oluyor 😅

Henüz daha yeni başladığımız için gitmedik ben bı kan testi verdim demir ve B12 eksik cikti geçen aydan beri demir ilacı kullanıyorum bu ay ovulasyon testini baslicam gene sizin dediğiniz gibi akşam yapacam ama oda bı stres oluyor 😅
Hayır hayır stres yapmayın biz de 5-6 aydır deniyorduk hiçbir problem olmamasına rağmen olmadı ben strese bağladım hep. Her ay adete yakın olacak mı olmayacak mı diye kendimi sürekli dinliyordum. Adetime 1-2 gün kala test yapıyordum falan bu da insanı çok yıpratıyor. Stres yapmayın biliyorum zor ama bebiş için sabredeceğiz. Hayırlısı ile sizin de en kısa zamanda olur inşallah 🥰🌸

Hayır hayır stres yapmayın biz de 5-6 aydır deniyorduk hiçbir problem olmamasına rağmen olmadı ben strese bağladım hep. Her ay adete yakın olacak mı olmayacak mı diye kendimi sürekli dinliyordum. Adetime 1-2 gün kala test yapıyordum falan bu da insanı çok yıpratıyor. Stres yapmayın biliyorum zor ama bebiş için sabredeceğiz. Hayırlısı ile sizin de en kısa zamanda olur inşallah 🥰🌸
Bu foruma hiç girmedim stres yapmayim diye ama adet günlerime yakın hesap kitap yapıyordum gene ister istemez aklına geliyor insanin

X