Lütfen bakar mısınız?

Nddnsn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
272
197
31
1705220641601.jpeg

Merhaba kızlar, ovitrelle de 14. Gün böyle hayalet bir çizgi var. Umutlanmalı mıyım? Yarın kan versem mi?

Daha once test yapmis miydiniz..benim 14 gun idrar pozitif kan negatif ciktigi olmustu.. ertesi gun tekrar edin koyulasma var ise igneden kaynakli degildir bebistir.

12. ve 13. günde yaptım silik çıktı. Yarın direkt gidip kan vereceğim testim yok elimde aksi gibi bugünde pazar net sonuç almak benim için daha iyi olur kan veririm sanırım 😊

12. ve 13. günde yaptım silik çıktı. Yarın direkt gidip kan vereceğim testim yok elimde aksi gibi bugünde pazar net sonuç almak benim için daha iyi olur kan veririm sanırım 😊
GUzel sonuclar alirsin umarim. Ben de 3 ocakta igne oldum. 5 ocak asilama.. testlerim hala silik.cikiyor 3 gundur yapiyorum koyulasma yok

Usttekiler kurumus tabi. Net sonuc vermez. Ama ben kendimi biliyorum daha once 13 gunde silik cikinca kan vermistim negatifti :KK43: o yuzden diyorum koyulasmayi gormek lazim diye. Hakkimizda hayirlisi. Benim kendim icin umudum yok acikcasi

Eklentiler

• 20240114_123737.jpg
    20240114_123737.jpg
    134,1 KB · Görüntüleme: 41
Usttekiler kurumus tabi. Net sonuc vermez. Ama ben kendimi biliyorum daha once 13 gunde silik cikinca kan vermistim negatifti :KK43: o yuzden diyorum koyulasmayi gormek lazim diye. Hakkimizda hayirlisi. Benim kendim icin umudum yok acikcasi

Rabbimden umut kesilmez yinede umut etmeyi bırakma 🌸
Benimde bu 5. Ovitrelle deneyişim. Daha önceleri 12. Gün silik dahi olsa çizgi olmadı olmayınca kesin adet olacağım derdim adet olurdum.
Farklı testlerle yaptım hep hepsinde hayalet çizgi var. Benimde pek umudum yok ama Allah büyük ol desin olsun hayırlısıyla 🤲🏻

Rabbimden umut kesilmez yinede umut etmeyi bırakma 🌸
Benimde bu 5. Ovitrelle deneyişim. Daha önceleri 12. Gün silik dahi olsa çizgi olmadı olmayınca kesin adet olacağım derdim adet olurdum.
Farklı testlerle yaptım hep hepsinde hayalet çizgi var. Benimde pek umudum yok ama Allah büyük ol desin olsun hayırlısıyla 🤲🏻
Iste insan kendini biliyor.. sen de ki gelisme guzel :) ben hep silik cizgi gorup adet oldugum icin umutsuzum. Ama tabi ki Allahtan umit kesilmez 💜

X