Lütfen bakarmısınız gebelik olabilirmi ya lütfen

dmrucrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2024
20
0
33
31 martta yumurtlama gününü değerlendirdik bebek istiyorduk nisan 20 de regl oldum regl olmadan bi gün önce test yaptım evde çıkmadı negatifti yani 2 haftadır şiddetli bel ağrım vardı 4 gündür hafifledi bu 4 gün içinde hafif karın ağrım ve baya bi kabızlık vardı uyku halide var arada hafif bulantıda yaşadım şişkinlik gaz falan oluyor son denemeden sonra ameliyat durumu çıktı benim burundan bidaha denemedik ama bu belirtiler baya arttı regl olup hamile kalınırmı yaşayan oldumu ben normal adetimi oldum çokda değildi azda değildi test alamadım akşam alıp yapacağım bi kere denedik o ay tutarsa tutar dedim ameliyat çıkınca boşverdim

Bu saydığınız belirtiler hem herşey, hem de hiç birşey malesef. Regl belirtisi ile gebelik belirtisi aynı zaten inanın hiç bir farkı da yok. Bulantı vs yaşamanız psikolojik veya başka bir nedenle de olabilir. Burada kimse size evet gebelik deme şansı yok eğer istediğiniz cevap Buysa. İlk gebelik belirtisi adet gecikmesidir . Sonrasında bu saydıklarınız bir anlam kazanıyor. Test yapmaktan başka netlik verecek bir durumda yok . İnşallah hayırlısı ile kalbinizden geçen olur

X