Lutfen bana akıl verin

Sizin için çok üzüldüm. Kendi evliliğinizde söz sahibi olamamak çok yıpratıcı olsa gerek.Çalışıyor musunuz bilmiyorum ama çalışmıyorsanız acil çalışmaya başlayın. Kendinize güveniniz artar belki söz almaya çalışabilirsiniz. Bebeğinize de kayınvalideniz baksın çalışırken. Eğer çalışıp da bu durumdaysanız durum daha da vahim. Özgüveninizi kazanmak için yardım alın.

Ya gercekten oyle bi batakliga dustum ki cocuk da tamamen onlarin ısrarlariyla oldu esimde bende dusunmuyorduk zaten ben gerekcelerimi anlatiyordum kaynanama ki buna hic gerek bile yok ama konusunu acan onlardi mecbur konusmak zorundayim neyse bana sen ne kadar takintilisin bu kadar dusunerek hayat gecmez diyodu. Cocugumu her seyden cok seviyorum tabiki ama bende keske bekleseydim kendi bildigimi yapsaydim diyorum
Tabi ki seversin evlat sevilmez mi. Çocuksuz daha kolay oluyor bazı şeyleri çözmek. Birde kocan seninle gezmek yeni yerler görmek yerine annesine gitmeyi tercih ediyor bu sebepten de ben ne yapıyorum deyip önünü alabilirdin. Bundan sonra ayda 1 gidiyoruz kalan zamanda çocuğumuzla gezelim güzel anılar biriktirelim diceksin. Koca ısrarıyla çocuk yapan gördüm de kaynana ısrarıyla görmemiştim. Artık bazı şeylere dur de. Yoksa o gencecik ömrün kaynana kapılarında solup gidecek farkına bile varmıcaksın..

benim kendime gore islerim varda kime anlatabiliyosun ki kaynanama evi temizlicem deyince bahaneyle soyledigimi anliyo yuzu degisiyo. Mesela cocugun bezini az koyuyorum canta doluydu az getirdim diyorum evden gidip alsinlar deniyo yani bu kadar ugras niye sanki yillarca gormemisler gibi kalmamiz icin cozum uretiyorlar. Anlamadim gitti
Bahane değil adım atmak lazım. Yavaş yavaş olmaz o iş ama illa öyle olsun istiyorsan eşya hazırlama işini yapma, gece kalmadan geri döneceksek geliyorum yoksa gitmiyorum diyeceksin. Bunca zamandır gittiğin için kimse teşekkür etmeyecek ama ilk gitmediğinde kavga gürültü kopacak, kopsun. Değişim kavgasız olmaz .

Kendi aileni ne zaman görüyorsun?

Bahane değil adım atmak lazım. Yavaş yavaş olmaz o iş ama illa öyle olsun istiyorsan eşya hazırlama işini yapma, gece kalmadan geri döneceksek geliyorum yoksa gitmiyorum diyeceksin. Bunca zamandır gittiğin için kimse teşekkür etmeyecek ama ilk gitmediğinde kavga gürültü kopacak, kopsun. Değişim kavgasız olmaz .

Kendi aileni ne zaman görüyorsun?
sira gelmiyordur kendi ailesine neden insanlari rahat birakmazlarki hersey kocada bitiyor herseyin fazlasi zarar veriyor insan iliskilerinde vs

Esin gitmediginde ne yapıyor? Dönüyor sövüyor mu?
Gitme. Bu kadar basit. Kendini yirtsin cevap bile verme

X