Lütfen bana akıl verin

isimsiiz615

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
1
0
28
1,5 yıllık evliyim.Kayınvalidemlerle aile apartmanında oturuyoruz. Eşim işten gelir gelmez ilk onlara gider. Eve gelir yemek yer sonra yine anne babasının dairesinde vakit geçirir. Benimle bir tek cinsellik için vakit geçiriyor. Hiç duygusal tatmin yok. Evi süslüyor giyiniyor mumlarla donatıyorum. Hadi dans edelim diyorum. Hadi gel o zaman yatağa diyor. Yatakta iltifatlar, güzel sözler. Ama sonra yine vurdumduymaz gamsız haller. Ayrıca çok alıngan ve sinirli. Kendi istemediği hiçbir şeyi duymaya tahammülü yok. İstemediği bir şey söyleyince hakaret ediyor beddua ediyor suçluymuşum gibi yatak ayırıyor. Siniri geçince hiçbir şey olmamış gibi davranıyor yatağa geri geliyor benden de hiç kötü sözleri söyleyen o değilmiş gibi davranmamı istiyor. Ailesine bir yanlışım olmadı kandil olsa bir misafir gelse hemen giderim. Ama eşim 1,5 yılda 5 kez ancak gelmiştir benimle. Ailem eşime hiçbir yanlış yapmadı. Hatta onun bu uzak duruşları yüzünden ailem evime bile gelmiyor bizim aramız bozulmasın diye. Ama onun ailesi ben evde yokken eşimin anahtarıyla evime giriyor düzenime karışıyor ve bunu iyilik için yaptığını iddia ediyor. Yine de kötü bir söz etmedim ne eşime ne ailesine. Ama çok yorgun ve üzgünüm . En güzel zamanlarımız olacakken eşim ya ailesiyle ya arkadaşlarıyla ya da arabasıyla. Babasının parası olmasa yeni araba alamazdı mesela. Araba alırken araba satarken haberim bile olmuyor. Yetmiyor şaka adı altında bana babanın evinde ısıtmalı koltuklu araban mı vardı diyo. Her kavgada boşanmaya getiriyor. İki haftadır da cinsellik yaşamıyoruz. Kalbimi çok kırdı anlasın ve gönlümü alsın diye bekliyorum ama oralı değil

Hatayı en başında yapmış aile apartmanını kabul etmişsiniz.

Eşiniz bu yüzden aile apartmanında oturtuyor sizi hem ailesinden ayrılmayacak hem de seks yapacağı biri var oh.

Tek çözüm bu daireyi kiraya verip başka bir yere taşınmak ya da boşanmak.

Yoksa bu düzen ne yapsanız bozulmaz kıskançlık yapmanız daha da ballandırır ilişkilerini.

Öncelikle çok üzüldüm kimse bu şekilde bi evlilik hayal etmiyor tabi ki.. kocanız belli ki ailesi ve sizin aranızdaki dengeyi güzel kuramıyor. Sizin yaşadıklarınızı yaşayan bir arkadaşım var, o hatta ailelerle farklı şehirde ama yine de kocası acaip anneciydi. Annesi, ablalarına danışmadan bi şey yapmayan, evdeki her şeyi önce onlara söyleyen birisi. Şu an boşanma aşamasındalar.. yani demem o ki bu şekilde evlilik zor yürür en çok sen yıpranırsın çok üzülürsün ve kocan da her kavgada lafı boşanmaya getiriyorsa ki hiç doğru bi şey değil bu ama bu durumda mantıklısı da o gibi :KK43:

Bu tipik evimin isini görsün ve "helal dairesinde" seks yapabiliyim diye evlenen tipler. Bunlardan beklediginiz bir eş cikamaz benden söylemesi. Hep annesiyle babasiyla gününü gecirecekse sizinle niye evlenmis?sakın cocuk yapma. Obu degistirmek yerine kendini kurtarmanin yolunu ara. Eminim yasin da genc daha

Ailesine bir yanlışım olmadı
Ailem eşime hiçbir yanlış yapmadı.
Ne size ne ailesine saygı sevgi duymuyor. Evlenmiş olmak için evlenmiş. Adam ne dese oluyor, ne istese yapılıyor hatta yetmiyor ailesine de kul köle ediyor ve siz gönlünüzü almasını bekliyorsunuz. Evet düzenli cinsellik artı çevreye evli görünmek için evlenmiş. Beddua hakaret aşağılama her şeyi kabul ediyorsunuz. Bu adam sevgili yapsa onu da kabul edeceksiniz gibi. Yeter ki eve yatağa gelsin. Hamile kalayım çocuk olursa düzelir diye çocuk yapacaksanız değişmiyorlar haberiniz olsun.
Ayrıca mum ışığı dans falan kıllanmadım değil, sanki gerçek değil gibi konu.

Her şey o kadar yanlış ki aynı apartmanda oturmanız başlı başına zaten problem..Aile olduğunu daha idrak edememiş.. Düzeleceğini asla düşünmüyorum.. Evli olmak için evlenmiş ve kaldığı hayatına devam ediyor..
Gerçekten bu adama kendi ömrünü adamaya değer mi ?

Belli ki sizi sevmiyor değer vermiyor. Görücü usulü mu evlendiniz ? Çok üzücü bi durum korunun bence çocuk yapmayın.

Uzun uzun yazabilirim ama kısaca seni adam yerine koymuyor.

Zaten evlendiğinin farkında değil, hâlâ aileci, babası para veriyor araba alıyor falan. Bir de sana dert mi anlatsın adam onun mantığına göre.

Belki ayrı bir yere taşınıp bir şans verilebilir ama ona da ikna edebileceğini sanmıyorum. Üzerinde öyle bir gücün yok. Seni kaybetme korkusu yok.

1,5 yıllık evliyim.Kayınvalidemlerle aile apartmanında oturuyoruz. Eşim işten gelir gelmez ilk onlara gider. Eve gelir yemek yer sonra yine anne babasının dairesinde vakit geçirir. Benimle bir tek cinsellik için vakit geçiriyor. Hiç duygusal tatmin yok. Evi süslüyor giyiniyor mumlarla donatıyorum. Hadi dans edelim diyorum. Hadi gel o zaman yatağa diyor. Yatakta iltifatlar, güzel sözler. Ama sonra yine vurdumduymaz gamsız haller. Ayrıca çok alıngan ve sinirli. Kendi istemediği hiçbir şeyi duymaya tahammülü yok. İstemediği bir şey söyleyince hakaret ediyor beddua ediyor suçluymuşum gibi yatak ayırıyor. Siniri geçince hiçbir şey olmamış gibi davranıyor yatağa geri geliyor benden de hiç kötü sözleri söyleyen o değilmiş gibi davranmamı istiyor. Ailesine bir yanlışım olmadı kandil olsa bir misafir gelse hemen giderim. Ama eşim 1,5 yılda 5 kez ancak gelmiştir benimle. Ailem eşime hiçbir yanlış yapmadı. Hatta onun bu uzak duruşları yüzünden ailem evime bile gelmiyor bizim aramız bozulmasın diye. Ama onun ailesi ben evde yokken eşimin anahtarıyla evime giriyor düzenime karışıyor ve bunu iyilik için yaptığını iddia ediyor. Yine de kötü bir söz etmedim ne eşime ne ailesine. Ama çok yorgun ve üzgünüm . En güzel zamanlarımız olacakken eşim ya ailesiyle ya arkadaşlarıyla ya da arabasıyla. Babasının parası olmasa yeni araba alamazdı mesela. Araba alırken araba satarken haberim bile olmuyor. Yetmiyor şaka adı altında bana babanın evinde ısıtmalı koltuklu araban mı vardı diyo. Her kavgada boşanmaya getiriyor. İki haftadır da cinsellik yaşamıyoruz. Kalbimi çok kırdı anlasın ve gönlümü alsın diye bekliyorum ama oralı değil
Çocuğunuz yok demi? Sakın yapmayın çocuk.
Bu is böyle sürer gider aynısını benim kuzenim yaşadı en son kaynanası vazo fırlatmış kıza. Sonra kızın ailesine senin kızın bizi dinlemiyor diye şikayet ettiler çok şükür kız bir an kendine geldi boşanma davası açtı halen uğraşıyor.
Bize kötü davranan adamların yatağına neden girelim ya pislik ne kadar ayıp bir şey bu yaptığı

Hatayı en başında yapmış aile apartmanını kabul etmişsiniz.

Eşiniz bu yüzden aile apartmanında oturtuyor sizi hem ailesinden ayrılmayacak hem de seks yapacağı biri var oh.

Tek çözüm bu daireyi kiraya verip başka bir yere taşınmak ya da boşanmak.

Yoksa bu düzen ne yapsanız bozulmaz kıskançlık yapmanız daha da ballandırır ilişkilerini.
Bence zaten böyle ailesine bağlı olan biri o evden taşınmak da istemez ve kadının öyle demesi de ayrı bi kavga konusu olur

İğrenç bi adam eşiniz kusura bakmayın 🤮 size böyle davranan birini nasıl isteyip de yatağa giriyorsunuz cidden merak ediyorum. Kaybetme korkusu yok, beraber zaman geçirme isteği yok, sevgi yok. Boşanmayacaksan bile çocuk yapma yazık

Böyle bir adamı ne diye yatağa alıyorsun ki zaten. En başta aile apartmanını kabul etmen hataymış. Aslında en başta bu adamla evlenmen hata olmuş. Ne sevgisi ne saygısı var. Takıldığın şey 2 haftadır ilişki olmaması mı? Bu adam düzelmez boşanman gerekiyor, sakın ama sakın çocuk yapmaya kalkma.

ya da küçük bir ihtimal kriz çıkartıp apar topar o evden taşınıp ailesinden göbeğini keseceksin. Ama bu adamda bu işlemez.

Babasından ailesinden kopamamış, birey olamamış, sadece cinsel ihtiyacını karşılamak için evlenmiş bomboş yaşayan biri.
Evlenmeden önce mutlaka kendini belli etmiştir. Böyle biriyle evli kalmak size hakaret

X