Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Lütfen bana fikir verin :(

Minikkurabiyem

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2014
708
615
Kızlar eylülün ilk haftası Allah nasip ederse nişanım var. Abiye giycem ve benim abiyem koyu mor renkte. Nişanlıma takım elbise almaya gittik mağazadaki eleman mor ile mavi takım elbisenin daha uyumlu olacağını söyledi. Gösterdiği takım elbise ise koyu lacivert falan değil bildiğiniz mavi renkte. Oysaki biz siyah takım elbise almaya gitmiştik. Kafamızı karıştırdılar.Nolur yardımcı olun bana. Mor ile sıyah takım elbise mi daha uyumlu olur yoksa mavi mi? İçinizde böyle giyen oldu mu. Lütfen o_O

canım bu yıl erkeklerde mavi takımlar moda..
bizde eşime aldık güzel duruyo.. yalnız ben mavi takım elbiseye pudra veya yavruağzı deniliyo ya hani somon rengi tonlarını yakıstırıyorum. bu renkler özellikle o takım renginin kravatına çok hoş duruyo :KK66:

Amam ne bileyim ben pek satıcıların lafına itimat edemiyorum. Bazen ellerindeki ürünü satabilmek için uyduruyorlar. Sen onlara aldırma ne istiyorsanız onu yapın. Siyaha her şey yakışır. Kravatı mor olursa bence maviyle uyumlu olmaz.

canım bu yıl erkeklerde mavi takımlar moda..
bizde eşime aldık güzel duruyo.. yalnız ben mavi takım elbiseye pudra veya yavruağzı deniliyo ya hani somon rengi tonlarını yakıstırıyorum. bu renkler özellikle o takım renginin kravatına çok hoş duruyo :KK66:
evet o tonlar maviyle daha iyi duruyo. morla birbirlerine yakın renkler olduğu için hoş durmaz. ama bizim kafamızı karıştırdılar o yüzden sizlere de danışmakistedik :)

Mor abiyen ile mavi takım elbiseyi hayal edemiyorum , kızlarında dediği gibi ellerinde kalmış ve satmaya çalışmış olabilirler.Hem mavi takım giyse mor kravat nasıl takıcak çok uyumsuz olur bence , sen sakın mağazadaki personellerin aklına uyma siyah herşeyle uyumlu sen mor abiyeli nişanlında siyah takım elbise ve mor kravatlı olursa güzel olur :KK66::KK66:

Merhaba,
Evet mor ile uyumlu renkler gri,yeşil,mavi tonları dır. Ama maviden önce gri veya yeşil daha iyi olur.Siyahta evet olur ama ikiside sert renkler ve çok klasik artık.Tavsiyem gri veya yeşile yoğunlaşın. .

sizin de fikirlerinize uyarak nişanlıma siyah ya da gri takım elbise bakcam. benim içimden en çok gri geçiyor da hadi bakalım hayırlısı:21:

X