Lütfen bana yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum.

YARDIMpls

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
3
0
25
En son 6 sında regl oldum bu ay 3 4 gibi olmam gerekiyor. Geçen ay 13 ünde sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık. Ama hamilelik yaratabilecek bir durum olmadı ki zaten kızlık zarında da bir sorun yok. Ama 1 gün önce kahverengi lekelenme bu gün de kırmızı bir leke oldu. Normalde regl olacağım gün çok ağrım olur ve aşırı kanamam olur. Bu durum benim normal regl kanamama benzemiyor. Sevgilimle hamilelikten şüpheleniyoruz. Ya da pakliyoruz. Lütfen yardım edin bu tutunma kanaması mı yoksa regl mı?

Daha 1 2 saat önce 1 damla gördüm ve bu panikletti. Kızlık zarı bozulmadı. Acaba bu ne çünkü internette aradığımda sadece yerleşme kanaması diyorlar. Ben de bilmediğim için sorma gereği duydum.

Kanaman sürdü mü?
Eyer kızlık zarı bozulmadan hamile kalamazsın ki?

Daha 1 2 saat önce 1 damla gördüm ve bu panikletti. Kızlık zarı bozulmadı. Acaba bu ne çünkü internette aradığımda sadece yerleşme kanaması diyorlar. Ben de bilmediğim için sorma gereği duydum.

Hamile olduğunu sanmıyorum bir test al ve kuruntundan kurtul :) Adet olacaksındır ondan geliyodur lekelenmen ve bu çok normal. bazen ben direkt adet olurum. Bazen de bir gün önce kahverengi belirtisi gelir.

Büyük ihtimal regl olacaksın ama sürtünme yoluyla da gebelik mümkün. Kendine bi korunma yöntemi sec. Doğum kontrol hapi yada prezervatif gibi ..
Bu arada bakireyken hamile kalinabilir.

ablacım girdi mi girmedi mi? girmediyse bişi olmaz. girdiyse de onun adı sürtünme değil.

Merak etme hamile değilsin . Kız o kadar kolay değil anacığım hamile kalmak

Adetim 4 gün önce geldi ama adete de benzemiyo 2 gün az az 3.gün damla şeklide ve daha açık renkde yerleşme kanaması olabilirmi acaba

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalamazsın ki. Yani surtunmeyle sanmiyorum. Bi bilsen bizim hamile kalmak için neler çektiğimizi 😂

En son 6 sında regl oldum bu ay 3 4 gibi olmam gerekiyor. Geçen ay 13 ünde sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık. Ama hamilelik yaratabilecek bir durum olmadı ki zaten kızlık zarında da bir sorun yok. Ama 1 gün önce kahverengi lekelenme bu gün de kırmızı bir leke oldu. Normalde regl olacağım gün çok ağrım olur ve aşırı kanamam olur. Bu durum benim normal regl kanamama benzemiyor. Sevgilimle hamilelikten şüpheleniyoruz. Ya da pakliyoruz. Lütfen yardım edin bu tutunma kanaması mı yoksa regl mı?
3.5 ay gibi bir süre geçti. Durumun nedir? Bi sorun var mı adet oldun mu yoksa bir hamilelik falan söz konusu oldu mu?

X