Lutfen bi akil verin

Ogluma bende hergun ayni meditasyon uyku muzigi acarim onla uyur artik taniyor acildigi an ee eeee yapiyor uyku vaktini anliyor sizinde cocugunuz bu muzigin uyku muzigi oldugunu bildigi icin yapiyordur eger oglen saatlerinde uyumak istemedigi halde zorla uyuyorsa muzikden nefret etmistir

Imkanınız varsa Tüm gün değil de öğleden sonra yollasanız çocuklarınız için daha faydalı olur diye düşünüyorum. Uyku uyuma aşamasını da atlatmış olursunuz. Birde kreş seçerken kurumsal olan yerleri tercih edin, şahısa ait yerlerde yapılan hatalar saklanıp örtbas edilebiliyor.
Kres devlet kresi ama yine de ogretmenler bir birinin taraflarini tutar kulaklarina gider de kameradan baktigim falan diye hic kimseyle bu konu hakkinda konusmadan direk mudureye kameradan izlemek istedigimi soylicem

Ogluma bende hergun ayni meditasyon uyku muzigi acarim onla uyur artik taniyor acildigi an ee eeee yapiyor uyku vaktini anliyor sizinde cocugunuz bu muzigin uyku muzigi oldugunu bildigi icin yapiyordur eger oglen saatlerinde uyumak istemedigi halde zorla uyuyorsa muzikden nefret etmistir
En iyisi yarin gidip once kameradan bakmak sonra da ninni acmadan uyutmalarini istemek sanirim

Ninni dinlerken etkileyecek birşey olmus olabilir. Uyku istemiyor olabilir, o anda sert davranmislardir ama ninniyle bağlantı kurmuş. Konuşun ya da bakabilirsiniz kameraya bakin iciniz rahat etsin.

Ninni dinlerken etkileyecek birşey olmus olabilir. Uyku istemiyor olabilir, o anda sert davranmislardir ama ninniyle bağlantı kurmuş. Konuşun ya da bakabilirsiniz kameraya bakin iciniz rahat etsin.

Muhtemelen o sarkıda uyuyacağını bildiği için bu tepkiyi veriyor uyumak istemediğinden
Tesekkur ederim kizlar
Evet yarin gidip anlamaya calisicam ne oldugunu

Canım bunun üstüne git lütfen. Kesinlikle uyumaları icin baskı var bu kreşte. Çocuk etkilenmiş belliki. Bu onda hep iz olarak kalır. Kreşe ansızın git uyku vakti izle. Ve çocuğun ninni ve uyku zamanı verdiği tepkiyi anlat. Bir şeyler olduğundan suphelendigini belli et bilsinler. Bir baskı varsa en azından ondan vazgeçsinler.
Benim oğlum kreşte olan bağırmaları kızmaları uyku odasındaki kızarak uyutmalarını hala anlatır.lise öğrencisi. Kardeşini kreşe yollatmadi ınanılmaz karşı cıktı. Nefret ediyor kreşten. Lütfen üzerine düş.

Kizlar sabahin korunde aradim ogretmeni
Durumu anlattim
Kizma ve ya baska bi seyin olmasinin mumkun olmadigini soyledi haliyle
Oglen gelip kameradan bakicagimi soyledim
Yatak odasinda kamera olmadigini sebebininse cocuklar kalktiktan sonra ogretmen arkadaslarin eve gelirken orda uzerlerini degistikleri icin dedi
Diger odalarda kamera varmis
Ama istersen ben oglen kendi telefonumla cekip atarim sana dedi
Ben de kresde tepki vermeye bilecegini ama evde anladigim kadariyla ninniden tiksindigini soyledim
Cok az sesle actiklarini bunu bazi ebeveynlerin istedigini soyledi ama sorun degil hemen simdi arayip bu gunden acmamalarini soylerim dedi
(Kendisi oglenci sabah baska ogretmen oluyo)
Bu gun esim de mudurle konusacak dikkat etmelerini ve ninni acmamalarini isteyecek

Kizlar sabahin korunde aradim ogretmeni
Durumu anlattim
Kizma ve ya baska bi seyin olmasinin mumkun olmadigini soyledi haliyle
Oglen gelip kameradan bakicagimi soyledim
Yatak odasinda kamera olmadigini sebebininse cocuklar kalktiktan sonra ogretmen arkadaslarin eve gelirken orda uzerlerini degistikleri icin dedi
Diger odalarda kamera varmis
Ama istersen ben oglen kendi telefonumla cekip atarim sana dedi
Ben de kresde tepki vermeye bilecegini ama evde anladigim kadariyla ninniden tiksindigini soyledim
Cok az sesle actiklarini bunu bazi ebeveynlerin istedigini soyledi ama sorun degil hemen simdi arayip bu gunden acmamalarini soylerim dedi
(Kendisi oglenci sabah baska ogretmen oluyo)
Bu gun esim de mudurle konusacak dikkat etmelerini ve ninni acmamalarini isteyecek

sadece sizin çocuğunuz mu var kreşte, neden çocuğunuzun davranışını değiştirmek yerine hemen ninni açmamalarını tembihliyorsunuz?
ilerde çocuğunuzun rahatsız olduğu her taşı önünden kaldırabilecek misiniz yoksa yollar taşlı da olsa yürümesi için destekleyecek misiniz?

sadece sizin çocuğunuz mu var kreşte, neden çocuğunuzun davranışını değiştirmek yerine hemen ninni açmamalarını tembihliyorsunuz?
ilerde çocuğunuzun rahatsız olduğu her taşı önünden kaldırabilecek misiniz yoksa yollar taşlı da olsa yürümesi için destekleyecek misiniz?
Konu sahibinin yorumlarını okurken ayni seyi dusundum ve cok rahatsiz oldum
Benim cocugumda krese giderken sadece ninni ile uyuyabiliyordu , yani konu sahibine kalsa sadece kendi cocuklari uyusun bizimkiler hic onemli degil
Bu zihniyet ile yetistirilen cocuklarinda buyuduklerinde nasil olduklarini goruyoruz zaten , yazik gercekten ya

Buyuk bir sorun olduğunu sanmıyorum ama durumu idareye kesinlikle bildirin.. Yolunda gitmeyen ufak bisey de olsa takipte olduğunuzu bilir daha dikkatli davranırlar

Konu sahibinin yorumlarını okurken ayni seyi dusundum ve cok rahatsiz oldum
Benim cocugumda krese giderken sadece ninni ile uyuyabiliyordu , yani konu sahibine kalsa sadece kendi cocuklari uyusun bizimkiler hic onemli degil
Bu zihniyet ile yetistirilen cocuklarinda buyuduklerinde nasil olduklarini goruyoruz zaten , yazik gercekten ya

aynen, sadece kendilerinden doğan kutsalmış gibi gören annelere/babalara çok kızıyorum.

X