Lütfen bı çıkar yol bulun boğuluyorum

Maddi yüküm şöyle işe girip çalışcam ailemin durumu iyi değil abimde evlencek nasıl olur bilmiyorum
Bende senin Gibiydim ailemde de yoktu bir anda oldu erkek tarafı yüklendi benmde arkadaşlarım bile destek oldu borç harç oldu hala borç ödüyorum bana kalsa nişanlı kalırdım ama eşim istemedi 6 ayda evlendik

Canım dünyanım sonu değil bi nisan yapin bekleyin nisanda da çok masraf gitmez en fazla sevdiğinin aileside biraz anlayış göstersin kendileri karşılaşın senin ailene yuklenmesin olur bu iş nişanlı beklersin çalışırsın hemen ewlenmek isterse çeksin krediyi sevdiğin
Yapıcaz bişeyler aileme söylicem seneye dualarınızı bekliyorum

K
Bende senin Gibiydim ailemde de yoktu bir anda oldu erkek tarafı yüklendi benmde arkadaşlarım bile destek oldu borç harç oldu hala borç ödüyorum bana kalsa nişanlı kalırdım ama eşim istemedi 6 ayda evlendik
Kredi kartına başvurdum mecburen çalışıyordum bide yetmedi ama çok stres yaşadım resmen yaşlandım ama ewlenince kafa rahat oldu o streste bitti

Ewet canim biraz zor olacak ama iyi olacagini dusunerek biz az daha ayrilacaktik herkes zorlandi ama smdi iyiyiz asgari oduyoruz borclari ancak geziyoruz da kafamiza gore sikntida bizim zevk te uzatmasınlar bence Direk ewlenin uzadıkça biselr çıkıyor
Bakalım konuşcam ailemle inşallah herşey yoluna giree

2 eda iki yeni üye destek yorumlar.bu kadar tesadüf olabilir gerçekten.ikisi de aynı şeyleri yaşamış yaşıyorlar.farkli cevap verene tepkili cevaplar.

Hallolur herşey ınsallah canim.
Erkek ailesiyle konuşsun halletsinelr babana yüklenmesinde yoksa bekleriz ben çalışırım napim de Ewlendikten sonra da sakin çalışma dinlen karşılasınlar kız alıyorlar nerelisin bilmiyorum ama
Trabzonluyum ben tanışmaya gidecem onlara söylicem bunları zaten

Aslında düşünüyorum böyle arayla evlilik ama ailem karşı çıkar büyük ihtimal maddi olarak destekçiyim ama istemezler
Ailenizle konuşun, şu anda kendiniz fikir yürütüyorsunuz ; yapmazlar, etmezler diye ama en azından düşüncelerini öğrenmiş olursunuz. Düğün hemen olmasa da söz-nişan yapıp işi resmiyete dökersiniz. Üstelik ailemin maddi olarak ta gücü yok diyorsunuz. Önce bir iş bulup çalışın.

2 eda iki yeni üye destek yorumlar.bu kadar tesadüf olabilir gerçekten.ikisi de aynı şeyleri yaşamış yaşıyorlar.farkli cevap verene tepkili cevaplar.
Çift kişilik mi diyorsunuz? klinik vak'a ozmaan. :110:
Ama amaç ne olabilir ki? Bir insan konu açıp, sonra farklı hesap açıp niye kendini teyid etsindiki:KK57:

Daha 19 yaşındasınız. En güzel zamanlarınız. Ne evliliği?
Gençliğinizin tadını çıkarın biraz.

X