Lütfen bı çıkar yol bulun boğuluyorum

Çift kişilik mi diyorsunuz? klinik vak'a ozmaan. :110:
Ama amaç ne olabilir ki? Bir insan konu açıp, sonra farklı hesap açıp niye kendini teyid etsindiki:KK57:
Daha önce de aynı konuyu açtı arkadaş.ama istediği cevapları alamadı.yine aynı konuyu açtı yine istediği cevapları veren olmadı galiba.belki burda yazanları gösterecek birine yada kendini ikna edecek.ben aynı kişi olduğunu düşünüyorum açıkçası.önceki konuda da maddi sıkıntı olacağını düşünmüyorum ise giricem diyordu hala aynı şeyleri söylüyor.hem seneye tanıştırmayı düşünüyor ama şimdiden sıkıntı yapıyor ve yaş 19.acikcasi pek sağlıklı düşündüğünü sanmıyorum malesef.

Ailenizle konuşun, şu anda kendiniz fikir yürütüyorsunuz ; yapmazlar, etmezler diye ama en azından düşüncelerini öğrenmiş olursunuz. Düğün hemen olmasa da söz-nişan yapıp işi resmiyete dökersiniz. Üstelik ailemin maddi olarak ta gücü yok diyorsunuz. Önce bir iş bulup çalışın.
Söz nişan yaparsak benim ailem en fazla 5 ay falan bekletir annem hep der zaten çalışcam zaten

Yaşın kaç bilmiyorum,evliliği tecrübe etmiş kadınların yazdıklarını oku. İşin yok, ailenin durumu kötü, muhtemelen sevgilinin de öyle...neye güveniyorsunuz ki evleniyorsunuz?öncelikle kendi hayatın için bir iş , uğraş edin, öyle dımdızlak evlenilmez.

Yaşın kaç bilmiyorum,evliliği tecrübe etmiş kadınların yazdıklarını oku. İşin yok, ailenin durumu kötü, muhtemelen sevgilinin de öyle...neye güveniyorsunuz ki evleniyorsunuz?öncelikle kendi hayatın için bir iş , uğraş edin, öyle dımdızlak evlenilmez.
Sevgilim ve ailesi çoktan hazır beni bekliyolar bende bu yaz itşbariyle başlayacağım okulum bitcek 1 ay sonra

Tatlım boşuna telaş yapıyorsun. Bu adamla evlenirsen şuanki ömrünün 3,4 katını muhtemelen onunla geçireceksin.Bekarlığın tadını çıkar 😉bak sen bizi dinle...sonra gelip buraya salya sümük ağlayacaksın😄

Tatlım boşuna telaş yapıyorsun. Bu adamla evlenirsen şuanki ömrünün 3,4 katını muhtemelen onunla geçireceksin.Bekarlığın tadını çıkar 😉bak sen bizi dinle...sonra gelip buraya salya sümük ağlayacaksın😄
Doğru söylüyosunuzda daha ne kadar bekleyebilirim hem arkadaşımın ailesi hem o yetmedimi beklediğimiz diyor olmuş 4 buçuk yıl

4 yıldır sevdiğim var anneme yeni söyledim seneye adını koymayı düşünüyoduk ama abim evlenmek istiyo bu yaz onun sözü nişanı olacak seneyede düğün planlıyolar ben hiçbişey diyemiyorum şimdi karşı tarafta 3 yıldır beni bekliyolar seneyede ertelemek zorunda kalcam sevdiğim yetmedimi beklediğimiz diyo e haklı onada bişey diyemiyorum 2 yıl hapis yedi hayallerim stresten kendi kendimi yiyorum boğuluyorum derdimi kimseyede anlatamam abim varken beni dinlemezler bile 😣
2 yıl hapis derken?

Abin evlenecekse siz niye bekliyorsunuz onu anlamıyorum.

Sorumu geri alıyorum çünkü yaşına bakmamıştım..

X