Lütfen bilgisi olan bakabilir mi????

susluhanim2211

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2023
13
2
21
Kızlar 3 hafta önce sevgilimle sürtünme yollu ilişki yaşadık içime boşalma olmadı zevk suyu sadece üstüme geldi sonra nolur nolmaz ella içtm. Reglim 5 gün gecikince test yaptım negatifti bir daha test yaptım ilk başta iki çizgi de çıkmamıştı bozuk diye çöpe atıp yeniden yaptım o da negatif çıktı sonra 12 saat geçince çöpe baktım test tek çizgi ama hafif silik 2. Çizgi çıkmış sizce 12 saat sonra geçerli midir çok korkuyorum lütfen cevaplar mısınız?? Adet söktrücü tavsiyeniz var mı hamile kalmak istemiyorum. 7. Gecikme gününde Sabah uyanınca ilk idrarımla tekrar test yaptım kaset test negatif çıktı hiçbir silik çizgi çıkmadı beklememe rağmen lütfen yardım edin(adetim 7 gün gecikti) test doğru mudur

Bu gece adet olun da forum biraz rahatlasın diye dua edeceğim. Kaç kez sordunuz her seferinde dalga geçen de oldu, güzelce açıklayan da oldu, testler de negatif, boşalma da olmamış hamile olmadığınıza dair vahiy mi bekliyorsunuz? Veya 2023 yılının Meryem Anası olduğunuzu mu düşünüyorsunuz bilmiyorum ama yeter

Gebelik yok kuruma çizgisi o çıkan silik çizgi, ella adet gecikmesine neden olabiliyor sürtünme yoluyla çooook zor hamile kalman :)

Bu gece adet olun da forum biraz rahatlasın diye dua edeceğim. Kaç kez sordunuz her seferinde dalga geçen de oldu, güzelce açıklayan da oldu, testler de negatif, boşalma da olmamış hamile olmadığınıza dair vahiy mi bekliyorsunuz? Veya 2023 yılının Meryem Anası olduğunuzu mu düşünüyorsunuz bilmiyorum ama yeter
😂

X