Lütfen bir bakın kızlar test yapan tecrübeliler ‼️🚨🚨

lilaa3452

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2024
226
58
25
Arkadaşlar dün test yaptım ilk 5 dakka içinde gölge çıktı silik çıktı
Buda bugünkü testim sabah 8 buçuk da yaptım 10 dakika takip ettim böyle değildi 12 de baktım böyle olmuş sizce bu kadar kısa sürede kuruma çizgisi mi olur normalde bir gün geçiyor ve bu test markasında ben hiç kuruma çizgisi görmedim daha öncede çok yaptım
Sizce değer düşük olduğu için geç belirmiş olabilir mi ??

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    195,2 KB · Görüntüleme: 72
Gayet net bir şekilde pozitif , sağlıkla ilerlesin inşallah, kan verin bence ☺️🧿🧿
Yaa öyle mi diyorsun ama bi kaç saat içinde böyle oldu normal mi sence böyle olması yani 8 buçuk da yaptım 10 dakka durdum sonra uyudum 12 de uyandım ne zaman böyle oldu bilmiyorum ama 10 dakikadan sonra belirmiş büyük ihtimal

Bunu da dün yaptım Buda 10 dakikaya yakın belirdi ama daha önce çok yaptım hiç böyle olmadı aynı test markası
Canım 10 dk geç bir süre. 5 dakikadan sonra çıkan çizgi geçersizdir. İlk 5 dakikada var mıydı? Önemli olan ilk 5 dk. Gerisinin hiç önemi yok

Yaa öyle mi diyorsun ama bi kaç saat içinde böyle oldu normal mi sence böyle olması yani 8 buçuk da yaptım 10 dakka durdum sonra uyudum 12 de uyandım ne zaman böyle oldu bilmiyorum ama 10 dakikadan sonra belirmiş büyük ihtimal
Ben de her iki testten de vardı kaset ve bu pembe olanlardan ilk yaptığında silikti sonradan koyulaştı sizin dediğiniz gibi sonuçta pozitifti bence bir kan verin içinizde rahat etsin. Bu arada reglinize ne kadar var ya da geçti mi ?

Canım 10 dk geç bir süre. 5 dakikadan sonra çıkan çizgi geçersizdir. İlk 5 dakikada var mıydı? Önemli olan ilk 5 dk. Gerisinin hiç önemi yok
Evet attığım dünün olan 5 dakika da çıktı zaten adetime daha bir hafta var erken yaptım yani değer düşüktür belki diye düşündüm ben aslında

Evet attığım dünün olan 5 dakika da çıktı zaten adetime daha bir hafta var erken yaptım yani değer düşüktür belki diye düşündüm ben aslında
İlk 5 dakikada çıktıysa vardır o zaman canım benim ☺️ sabah ilk idrarla deneseydin ? İlk idrarda daha net sonuç alırsın. Ya da direk kan var diyeceğim ama hafta sonu. Pazartesi kan artık ☺️

Ben de her iki testten de vardı kaset ve bu pembe olanlardan ilk yaptığında silikti sonradan koyulaştı sizin dediğiniz gibi sonuçta pozitifti bence bir kan verin içinizde rahat etsin. Bu arada reglinize ne kadar var ya da geçti mi ?
Yok daha bir hafta var reglime doğru diyorsun canım pazartesi kan vericem ama normalde hiç böyle olmazdı aylarca kalan testlerim var asla çizgi gölge falan yok sonradan da hiç oluşmadı bal mesela bu 1 ay önce yaptığım test hiç yok ama bunlarda var yani kuruma olsa bunda olmazmıydı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 61
Yok daha bir hafta var reglime doğru diyorsun canım pazartesi kan vericem ama normalde hiç böyle olmazdı aylarca kalan testlerim var asla çizgi gölge falan yok sonradan da hiç oluşmadı bal mesela bu 1 ay önce yaptığım test hiç yok ama bunlarda var yani kuruma olsa bunda olmazmıydı
Maşallah diyorum ozaman sağlıkla ilerlesin 🧿🧿❤️

Bence pozitif olma ihtimali var ama kendini şimdiden şartlama iki gün sonra falan tekrar yap bence yine görürsen kan testi verirsin 🙏

X