LÜTFEN BİR ŞEY SÖYLEYİN

Siz yazdığımdan kötü ruh mı çıkardınız 😃 okuyup üflemekten kastınız ne bilmiyorum ama kulağına dua okudu. Allah lafızlarını duymak iyi gelmiştir
E tamam huysuzluga neden olan etkenleri okuyup üfleyip kovmuş işte...Ay sinirim bozuldu sdfddasg....Ne güzel ya, psikoloji, tıp, psikiyatri,pedogoji filan hep boş İşler...Millet Dr kapilarında ömür tüketiyor hep boşa valla, halbuki üfle gitsin bizim millete,dünden razı

Son düzenleme:
Ne peki? Okuyup üfleyip ne yapıyorlar?
Ay konunuzu sulandirmayim ama esimin hafizligi var seside guzeldir, bazen kizlari uyuturken ninnilerin arasina dualar sıkıştırır. Ben inancsizimdir ama esim full time inançlı bir birey, onun dedigine göre dualari okurken bazi seslerde ulasilan hertzler kalp atisini taklit ediyormus (beyaz gurultuden bahsediyor) dolayisiyla cocuklari sakinlestiriyormus. Ama tabi kastettigim sakinlik uykunun gelmesi, huysuzlugu alip goturecek bir sakinlestirme degil. Ozetle ninnilerin yarattigi etkiyi dua okuyarak kullaniyor. Anlatabildim mi bilmiyorum.

Bütün yorumları okudum, kimse size kötü bir şey söylemediği halde insanlara hakaret edip durmuşsunuz. Keşke söyleselermiş, bazen hak edene hak ettiğini vermek gerekiyor.
Bktan evliliklerinize çocuk yapıp duruyorsunuz, sonra çocuk doğuştan böyle diye kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz. Birileri çıkıp sorun çocuğun büyüdüğü ortam olabilir mi diye sorunca da cinnet geçiriyorsunuz.
Siz tam olarak ne duymak istiyorsunuz?

Aynen çocuk doğuştan böyleymiş, huysuzmuş. 4 yaşındaki çocuğun tuvalet sorunu yaşaması da hep doğuştan gelen kişiliğinin sonucu zaten. Anama babama eziyet olayım diyerek söylemiyor tuvaletini. Size iş çıksın diye ağlayıp duruyor aynen. Küçük bi lucifer doğurduysanız demek... kısmet işte.
İstediğiniz cevaplar bunlar belli ki. Güle güle kullanın.

E tamam huysuzluga neden olan etkenleri okuyup üfleyip kovmuş işte...Ay sinirim bozuldu sdfddasg....Ne güzel ya, psikoloji, tıp, psikiyatri,pedogoji filan hep boş İşler...Millet Dr kapilarında ömür tüketiyor hep boşa valla, halbuki üfle gitsin bizim millete,dünden razı
Piraye hanım doktorlara veya bilime karşı bir laf mı ettim de bunu yazdınız anlamadım. Yeğenim için söylüyorum bir kaç doktora göründü şükür ki bir sorun çıkmadı. Bazen tıp değil de manevi anlamda bazı şeyler yapılabilir çocuklar için dua gibi ve yine tekrarlıyorum herhangi bir sağlık sorunu yoksa.

Piraye hanım doktorlara veya bilime karşı bir laf mı ettim de bunu yazdınız anlamadım. Yeğenim için söylüyorum bir kaç doktora göründü şükür ki bir sorun çıkmadı. Bazen tıp değil de manevi anlamda bazı şeyler yapılabilir çocuklar için dua gibi ve yine tekrarlıyorum herhangi bir sağlık sorunu yoksa.
Yok yok, sizin yorumda sıkıntı yok da konu sahibinin sizin yorumda dikkate alacağı tek nokta şarlatan ayrıntısı olacağı için oradan yürüdüm. Bu arada yengenizi uyarın , dua okuyacaksa kendisi okusun, allahin kelamınin bir gücü varsa , şarlatanin teki okuyor üflüyor diye artmaz, annesi babası okusa da olur, aksine el kadar bebeleri o ne idugu belirsiz yobaz dolandırıcılara yaklaştırarak evlatlarınizi istismara açik hale getiriyorsunuz... Aman diyeyim .

Yok yok, sizin yorumda sıkıntı yok da konu sahibinin sizin yorumda dikkate alacağı tek nokta şarlatan ayrıntısı olacağı için oradan yürüdüm. Bu arada yengenizi uyarın , dua okuyacaksa kendisi okusun, allahin kelamınin bir gücü varsa , şarlatanin teki okuyunca artmaz, annesi okusa da olur, aksine el kadar bebeleri o ne idugu belirsiz yobaz dolandırıcılara yaklaştırarak evlatlarınizi istismara açik hale getirirsiniz. Aman diyeyim .
Anladım. Bilindik birine götürmüşler yani yengemin bir akrabası tanıyor. Dediğiniz gibi bazı şarlatanlar var hatta sayısı da az değil. Neyse ki beş parmağın beşi de bir değil.

Bütün yorumları okudum, kimse size kötü bir şey söylemediği halde insanlara hakaret edip durmuşsunuz. Keşke söyleselermiş, bazen hak edene hak ettiğini vermek gerekiyor.
Bktan evliliklerinize çocuk yapıp duruyorsunuz, sonra çocuk doğuştan böyle diye kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz. Birileri çıkıp sorun çocuğun büyüdüğü ortam olabilir mi diye sorunca da cinnet geçiriyorsunuz.
Siz tam olarak ne duymak istiyorsunuz?

Aynen çocuk doğuştan böyleymiş, huysuzmuş. 4 yaşındaki çocuğun tuvalet sorunu yaşaması da hep doğuştan gelen kişiliğinin sonucu zaten. Anama babama eziyet olayım diyerek söylemiyor tuvaletini. Size iş çıksın diye ağlayıp duruyor aynen. Küçük bi lucifer doğurduysanız demek... kısmet işte.
İstediğiniz cevaplar bunlar belli ki. Güle güle kullanın.
Sıze gore hakaret çünkü sız alışmışsınız pohpohlanmaya bırı gelip te hayır böyle degıl deyıncede başlıyorsunuz ofkenızı kusmaya.Ama ben benı tanımadan kinini kusanlara haklısınız evet diyecek Halım yok..Gercek hayattada acaba boyle önüne gelenlede tartışıyor musunuz yoksa ödunuz mu kopuyor bırılerınden..Burası sanal alem ya!!

Yok yok, sizin yorumda sıkıntı yok da konu sahibinin sizin yorumda dikkate alacağı tek nokta şarlatan ayrıntısı olacağı için oradan yürüdüm. Bu arada yengenizi uyarın , dua okuyacaksa kendisi okusun, allahin kelamınin bir gücü varsa , şarlatanin teki okuyor üflüyor diye artmaz, annesi babası okusa da olur, aksine el kadar bebeleri o ne idugu belirsiz yobaz dolandırıcılara yaklaştırarak evlatlarınizi istismara açik hale getiriyorsunuz... Aman diyeyim .
Şarlatanlardan darbe yediğinı bu kadar bellı ettın yanı😄😄😄😄😄😄

Abimin ikizleri geldi aklıma. Biri sürekli ağlardı yanlış değilsem 4-5 yaşlarına kadar ağlıyordu o da. Gitmediği şehir doktor kalmadı.( bir kaç şehirde doktorlara gösterdiler) Doktorlar hiç bir şeyin olmadığını söylediler. Yengem bir hocaya götürdü bir kaç kez gittikten sonra huysuzluğu azaldı. Uykusu da düzeldi şükür.
Doktora gösterin ilk olarak derim. Geçmiş olsun.
Merhaba aynı durum bizdede var artık çok bunaldım huysuzluktan hangi hocaya gösterdi acaba

Ders aldığı Kur'an kursu hocasına götürmüş. Doktorlara gösterdiniz mi belki de bir yeri ağrıyordur?
Gösterdik ana sinifina gidiyor zaten anne baba biz hastane de çalışıyoruz eşimle benim kızım huysuz yapısı öyle çok baskın karakter ya hadi ya halim ya bere çekiyorum ama pek etkili olmadi

Gösterdik ana sinifina gidiyor zaten anne baba biz hastane de çalışıyoruz eşimle benim kızım huysuz yapısı öyle çok baskın karakter ya hadi ya halim ya bere çekiyorum ama pek etkili olmadi
Sizinle gün içinde yeteri kadar vakit geçirmiyorsa ilginizi çekmeye çalışıyor olabilir mi?

X