Lütfen cevap verin kızlar kahverengi lekem geldi ama test negatif çıktı

hshsjsskshhsj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
24
7
20
Merhaba arkadaşlar dün kahverengi bı leke geldi benden iç çamaşırına bulaşmıştı sonra kesildi hiç gelmedi ve mide bulantım çok fazla dün gece de test yaptım ama negatif çıktı reglime 5 gün kala geldi leke sizce yerleşme kanaması mı lütfen cevap verin günüm geçince mi test yapmam lazım

Erken gebelik testi denedin mi? Yerleşme kanaması açık pembe renk oluyor genelde ama kahverengi de olabilir tabii. Emin olmak için adet tarihini bekleyebilirsin veya hastanede tahlil yaptır hem daha sağlıklı ve kesin sonuç olur

Erken gebelik testi denedin mi? Yerleşme kanaması açık pembe renk oluyor genelde ama kahverengi de olabilir tabii. Emin olmak için adet tarihini bekleyebilirsin veya hastanede tahlil yaptır hem daha sağlıklı ve kesin sonuç olur
Adetime 1 gün kala kanda gebelik testi yaptım negatif çıktı 2 hafta sonra pozitif çıktı bence adəti geçsin öyle yapsın degise biliyor ben negatif diye 4 gün fln soğan suyu içtim 🥺🥺

Evet dün denedim erken gebelik testi ama regl günüm daha gelmedi bile erken mi yaptım acaba

Merhaba arkadaşlar dün kahverengi bı leke geldi benden iç çamaşırına bulaşmıştı sonra kesildi hiç gelmedi ve mide bulantım çok fazla dün gece de test yaptım ama negatif çıktı reglime 5 gün kala geldi leke sizce yerleşme kanaması mı lütfen cevap verin günüm geçince mi test yapmam lazım

Regle 5 gun kala yerlesme kanamasi olmaz.

Şimdi yaptığın testler yanıltabilir daha 5 gün var diyosun. En doğrusu adetten en az bir hafta sonra. Ama dayanamassan adet geçikmesinden 1 gün sonra felan yapabilirsin.

adetine 10 gun kala bile yerleşme kanaması olabiliyor ben burada bi üyede okudum bunu bugun belki geç döllenmedir kanda beta hcgden çıkar

X