Gebeliğe Hazırlık Lütfen cevap yazarmısınız kafam çok karıştı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

aylin85

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
25
2
Selam hanımlar lütfen bana da yardımcı olurmusunuz.Hanımlar benim adet günüm 2 gün geçti bunun üzerine gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde çıktı akşamına kahverengi lekelenmem oldu sabahta adet şeklinde çok az kanamam oldu sadece 1 gün oldu ne olduğunu bende anlayamadım bu konuda fikirleri olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermi?

Selam hanımlar lütfen bana da yardımcı olurmusunuz.Hanımlar benim adet günüm 2 gün geçti bunun üzerine gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde çıktı akşamına kahverengi lekelenmem oldu sabahta adet şeklinde çok az kanamam oldu sadece 1 gün oldu ne olduğunu bende anlayamadım bu konuda fikirleri olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirlermi?
Yerleşme kanaması olmuş muhtemelen

Yerleşme kanaması olabilir, gebelik olup tehlikeli olabilir. Bence bir kan verip doktora gidin en azından tehlikeli bir durum varsa bile ilaçla önleyebiliyorlar

Ee silik çıktı diyorsunuz ikinci testi yaptınızmı
1.gün yaptım silik çıktı 2.gün birdaha yaptım o ilk yaptığımdan daha belirgin çıktı bariz vardı yani 2.çizgi o akşamı lekelenme olup sabahınada adet oldum bu şekilde oldu.

Yerlesme kanamasi olmus olabilir yumurtlaman muhtemelen adete cok yakin olmus...insallah hamilesindir canim

1.gün yaptım silik çıktı 2.gün birdaha yaptım o ilk yaptığımdan daha belirgin çıktı bariz vardı yani 2.çizgi o akşamı lekelenme olup sabahınada adet oldum bu şekilde oldu.
Peki yine yaptinmi test? Kanamadqn sonra? Belirginlestiyse var ozaman canm ya hadi hayirlisi insallah

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim az önce test yaptım tek çizgi çıktı malesef ilk defa böyle birşey başıma geldi o kadar mutlu olmuştum ki oğlumun bir kardeşi olacağı için ama kısmet değilmiş😞😢

Canım kimyasal gebelikte olabilir bi doktora görün istersen

X