Lütfen destek olurmusunuz ?

Bizim ilişkimiz çok iyiydi ilk defa böyle bir sorun yaşadım banada her konuda destek oluyor her konuda yardımcım. Ama neye canı skipsa ilk benden çıkartıyor hıncını bı o gün gündüzü sen akrabaları dediikodu çıkarmış işte sen ne haltlar çeviriyorsun felan dışardan kız getirme felan filan. Zaten akrabalrinda sevmez kendisi

Evet haklısınız ama peşimde olan pislikte belden aşağıya yazılar yazmış. Bu erkek arkadaş konusunda çok hassas 🥺🥺😔
siz gereken cevabı hakkıyla verip adamı engellemişsiniz, sinirini neden sizden çıkarmış o zaman? kendini pazarlıyorsun ne demek? sizin suçunuz var mı bu olayda? olması gerektiği gibi o adamı engellemişsiniz, ihale neden size patlamış?

evet kıskanılacak bir durum,yalnızca erkekler için değil,benim sevgilime bir kadın bel altı şeyler yazsa ben de sinirlenirim ama,bunun acısını neden sevgilimden çıkarayım? onun yanlış bir davranışı olmamış ki?

anlıyorum nişanlınızın haklı olabileceği bir dal arayıp ona tutunmak istiyorsunuz ama yok, gerçekten yok...

Bence sosyal medya ise isiniz neden bıraktınız? Lütfen mesleginiz/isiniz neyse kimse icin ondan vazgeçmeyin
Sonucta siz oradan kazanc sağlıyorsunuz
Bu şuna benziyor biri bana gelecek memursun ama birakmani istiyorum!
Bir de şu ben cok kıskancim.diyen tiplere inanmıyorum onun asil sebebi güvensizlik
Ya kendine ya size güvenmiyor
Hem o kendini pazarlıyorsun lafının ustune hala sevgili olmaniz bile yanlis zira siz alttan aldikca kendini hakli görecek gerek yok
Once saygıyı öğrensin

Maddi durumu iyi diye, kendi hayatınızdan vazgeçip nişanlınızin istediği gibi biri olmaya çalışıyorsunuz, size kendinizi pazarlıyorsun lafını da yutuyorsunuz ki, utanmadan süre istiyor haklıymış gibi.

Bu kadar küçük düşürmeyin kendinizi.
Herşey maddiyat değil ben zaten fenomen birsiydim herşeyi bıraktım. 5 kardeşiz ve hepsi evli çoluk çocuklu bende çok seviyorum çokta aşığım Bide erkenden çocuğum olsun istiyorum 😔

O kadar çok haklısınız ki birşeyde diyemiyorum artık sadece ameliyatliyim günlerdir ağlıyorum 😔😔

Sadece telefon almamıştı bana göz ameliyatimda varana kadar herşeyimi o karşıladı. Nerdeyse sadece 1 aylık 15bin maddi konuda destek oldu

Ne dememizi istiyorsunuz haketmişsin daha usturuplu ol bundan sonra da adamı sinirlendirme filan mı diyelim. Tuşlu telefon alsın size siz de kara çarşafa girin konu kapansın o zaman

Adamın lafı ağır olmuş o konuda haksız ama kimse nişanlısına öyle bir mesaj atılmasını arzulanılmasını istemez yani ama burada sizin suçunuz yok o yüzden yanlış kişiye tepki vermiş

Üzgünüm ama bu kıskançlık falan değil. Size ne ima ettiğinin farkındasınızdır umarım ve bu ima sevdiğinden kıskanan birisinin yapacağı bir ima değil.
kesinlikle katılıyorum. böyle erkekler terbiyesizlik ve hadsizliği kıskançlık başlığı altına alarak masumlaştırıp,yaptıklarını kabul ettirmeye çalışırlar. yemeyin bunu konu sahibi.

bu kıskançlık değil,bu ağır terbiyesizlik.

Sadece telefon almamıştı bana göz ameliyatimda varana kadar herşeyimi o karşıladı. Nerdeyse sadece 1 aylık 15bin maddi konuda destek oldu

Adamdan ayrılın, açın hesabınızı yeniden kendi paranızı kazanın. Niye onun parasına muhtaç kalasınız? Adam hayatınızdan kendisi çıkıp gitse ne olacak? Kaldı ki gider de bir süre sonra. Şu lafları sineye çekerseniz kendinize saygınız kalmaz. Kendinize saygı göstermezseniz karşı taraf inanın o saygıyı size vermiyor.

Herşey maddiyat değil ben zaten fenomen birsiydim herşeyi bıraktım. 5 kardeşiz ve hepsi evli çoluk çocuklu bende çok seviyorum çokta aşığım Bide erkenden çocuğum olsun istiyorum 😔
Daha evlenmeden kendi para kaynağınızı kapatip nişanlıniza bel bağlamayacaktınız.
Herşeyi neden bırakıyorsunuz, şart koşmuştur eminim.

Bana çoğu şey para gibi geldi buradan bakınca. İkinci evliliğinizi yapacakmıssiniz, biraz daha mantıklı olabilirsiniz.

Ne dememizi istiyorsunuz haketmişsin daha usturuplu ol bundan sonra da adamı sinirlendirme filan mı diyelim. Tuşlu telefon alsın size siz de kara çarşafa girin konu kapansın o zaman
Aksine öyle durumda değil kendisi benim açık olmamı istiyor. Çünkü Muş'ta tanınan birisi. Benim biseyde geri kalmami istemiyor ben özellikle bı kaç ay çalışayım dedim olmaz dedi oda yeni göz ameliyatı olduğum içindi baktım çalışacağım yok lapioplasti oldum.

Daha evlenmeden kendi para kaynağınızı kapatip nişanlıniza bel bağlamayacaktınız.
Herşeyi neden bırakıyorsunuz, şart koşmuştur eminim.

Bana çoğu şey para gibi geldi buradan bakınca. İkinci evliliğinizi yapacakmıssiniz, biraz daha mantıklı olabilirsiniz.
Sonuçta kendi mesleğimde vardı. Ben sosyal medyadan para kazanmadan önce mağaza sorumlusuydum. Yani ıssız bi durumum yok ama kendisi ailemden 5 kuruş dahi para isteyen o durumlara çok karşı . Aradığında dışarda olduğumda çok kızar bana niye haber vermedin hesabında para varmiydi diye.
Seviyor sevmiyorsa değil. Ben sosyal medyada tanınan birisi olarakta keşke diyorum intgram acmasaydim belki bunlar yaşanmazdı.

Aksine öyle durumda değil kendisi benim açık olmamı istiyor. Çünkü Muş'ta tanınan birisi. Benim biseyde geri kalmami istemiyor ben özellikle bı kaç ay çalışayım dedim olmaz dedi oda yeni göz ameliyatı olduğum içindi baktım çalışacağım yok lapioplasti oldum.

iyi de mutlaka Muşta da sizi tanıyanlar çıkar ki onlara kızıp evde sizi mi haşlayacak. Nasıl olacak yani bari tanık korumadakiler gibi yüz nakli olup yeni bi kimlik alın aklıma başka bişe gelmiyor

Bir kadın kocası da olsa hiçbir erkeğe muhtaç kalamalı. Nişanlıyken kendinize bu kadar para harcatmanız da yanlış. Sizi satın aldığını düşünüyor. Kavga ettiğinizde de satın aldığı telefonu istiyor.
Erkekler o kadar adil, merhametli canlılar değil. Demet Şener, mesleğinde zirvedeyken mankenliği bıraktı. Peki sonra noldu. İbrahim Kutluay onu aldattığı halde boşanırken nasıl 5 kuruş az veririm diye hesap etti.
Başka erkeklerin size ilgi duymasına mani olamazsınız. Yarın bir gün bir cafede yanınıza gelebilir, yine bu nişanlı kişisi görebilir? Ne yapcak tekme tokat mı girecek. Kıskançlık böyle bir şey değil. Size güveni yok.

Çok saolun hanımlar valla. İçim bı nebzede olsa rahatladı bu durumda hep beni suçluyordu 😔
Her yorum yapan arkadaşlara minnet borcum var 🙏
Kusura bakmayın biraz ağrılarım çoğaldı az uyumam gerekcek sizlere iyi geceler Allah'a emanetsiniz 🙏💕

X