Lütfen gebelik testime bakar mısınız :(

gunesss48

Bin Şükür 🙏🏻 Hoş geldin Ömrüme 🥲❤️🧿🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
578
238
Kızlar selam adetim çok düzenli değil 30-35 gün arasında oluyorum. En son 24 Nisanda adet oldum. Dayanamayıp test yaptım tek çizgi çıktı 1 saat sonra teste baktığımda bu haldeydi. Biliyorum testi çok erken yaptım 😥 sizce hamile olabilir miyim? Test neden böyle oldu?

Eklentiler

• 830C0137-0E02-4BF1-B68D-7CD8A1300C8A.jpeg
    830C0137-0E02-4BF1-B68D-7CD8A1300C8A.jpeg
    120 KB · Görüntüleme: 313
Kızlar selam adetim çok düzenli değil 30-35 gün arasında oluyorum. En son 24 Nisanda adet oldum. Dayanamayıp test yaptım tek çizgi çıktı 1 saat sonra teste baktığımda bu haldeydi. Biliyorum testi çok erken yaptım 😥 sizce hamile olabilir miyim? Test neden böyle oldu?
Sanırım test hatalı, çizgide dağılma olmuş. Ayrıca ilk beş dakikadan sonraki çizgiler geçerli sayılmıyor. Kuruma çizgiside oluştuğu için. Erken gebelik testleri adetten 6 gün öncesine kadar net sonuçlar veriyor genelde

Sanırım test hatalı, çizgide dağılma olmuş. Ayrıca ilk beş dakikadan sonraki çizgiler geçerli sayılmıyor. Kuruma çizgiside oluştuğu için. Erken gebelik testleri adetten 6 gün öncesine kadar net sonuçlar veriyor genelde
Teşekkür ederim cevabın İçin

Canım 1 Hafta daha bekle bir test daha yap

Bende birşey sormak istiyorum kafam çok karışık internetten laboquick marka ovülasyon testleri almıştım 2 adette gebelik testi gönderdiler dış poşetleri aynı hepsini farkında olmadan bir torba içine koydum adetin 5.günü testlere başladım arasına gebelik testide karıştığı için 13.gün onu yapmışım ertesi günü yaptığım ovulasyonları sırasıyla tarihe göre sıralarken şok oldum hepsinde lh yazarken birtanesi hcg yazıyordu bayağ ikinci çizgi belliydi ama ertesi günü gördüm akşama 1tanede farklı marka gebelik testi yaptım negatif çıktı 19 günde yada 21 günde bir adet olurum düzensiz biraz adetime 5 gün var daha resmi ekliyorum kafam çok karışık birinde var diğerinde yok.
20210531_004317.jpg

X