Lütfen hamilelik testime bakar mısınız

medine20

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
124
27
20
Merhaba öncelikle özür dilerim fotoğraflar için. Hamilelik var mı?
İlki testi adet günümde yaptım
İkinci testi gecikmenin 1ci gününde
Üçüncü testi de bu gün yaptım gecikmenin 2ci günü
Bu gün yaptığım test hayalet çizgi mi hiçmi yok
Kanda veremiyorum yurtdışında olduğum için şu an böyle şey yaşayıpta hamile olduğunu öğrenen oldu mu ?

Eklentiler

• IMG_8204.jpeg
    IMG_8204.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 148
  • IMG_8196.jpeg
    IMG_8196.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 160
  • IMG_8200.jpeg
    IMG_8200.jpeg
    84,4 KB · Görüntüleme: 137
  • IMG_8202.jpeg
    IMG_8202.jpeg
    82,6 KB · Görüntüleme: 150
Merhaba öncelikle özür dilerim fotoğraflar için. Hamilelik var mı?
İlki testi adet günümde yaptım
İkinci testi gecikmenin 1ci gününde
Üçüncü testi de bu gün yaptım gecikmenin 2ci günü
Bu gün yaptığım test hayalet çizgi mi hiçmi yok
Kanda veremiyorum yurtdışında olduğum için şu an böyle şey yaşayıpta hamile olduğunu öğrenen oldu mu ?
Ikinci çizgi gozukuyor hamilelik var gibi kan testi ile netleşdirmek lazım.

İkisinde var gözüküyor birinde yok anlamak için sabah ilk idrarinla yapman lazım kan neden veremiyrosunuz

Ikinci çizgi gozukuyor hamilelik var gibi kan testi ile netleşdirmek lazım.
Evet ama bu gün 3tane test yaptım 2si tek çizgi çıktı biri hayalet çizgi gibi yurtdışında olduğum için kan veremiyorum verirsem 3güne sonuçu çıkıyormuş burada ve testler de üretimi Çin’e ait başka test de bulamadım

Evet ama bu gün 3tane test yaptım 2si tek çizgi çıktı biri hayalet çizgi gibi yurtdışında olduğum için kan veremiyorum verirsem 3güne sonuçu çıkıyormuş burada ve testler de üretimi Çin’e ait başka test de bulamadım
Bu gun tek çizgi net çıkıyorsa hamile degilsiniz kimyasal gebelik yaşamışta ola bilirsiniz.

Bende ona üzülüyorum doktorla konuştum eğer pazartesiye kadar adet olmazsan gel ultrason yapalım çıkmazsa onda da adet sökücü kullanırsın dedi
Keşke ilk önce kan testi yaptıra bilseniz.Benim 2 3haftalikken nokta kadar vajinal ultrasonda gözükmüştü.

X