Lütfen kızlık zarı hakkında yardımcı olur musunuz:(

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
24 Mart 2020
7.259
26.292
29
Bu kişiyle evlilik ısrarı neden

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 52 gün geçti.

Turuncukizz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
151
26
27
bende onu anlatmaya calıstım aslında. Gercekten psikolojik olarak kotu gorunuyor. Yeni evlenecek bir genc kızın bunu dusunmek yerine cıvıl cıvıl olması hayaller kurması lazım. Ama bu durum uzucu..
Sorma ben o hayalleri bile kuramiyorum 7 25 saat düşünüyorum düşündükce daha detaylı şeyle düşünüyorum

succulentaski

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
6.618
13.135
33
Karşıma hiç öyle bir insan çıkmadı hepsi evet o halinle kabul ediyorum deyip oyuna getirmeye çalışti

O halinle kabul ediyorum ne demek birnin bunu söylemesi bile itici kısurlu değilsiniz ki. Kendinizi insanlara kusurlu gibi gösterip kabul ettirmeye çalışmışsınız. Olmayınca da bu yola başvurdunuz. Psikolojiniz bozuk bence. Ne kadar kötü bir dünya üzülüyorum. Erkeklerin rahat rahat yaşayabildiği bir şeyi bir kadın yaşadığında girdiği bu düşünceler. Eminim nişanlınız da bakir değildir.
Her neyse ameliyat neden yetişmiyor aslında onu merak ettim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 174 gün geçti.

Niloya444

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
2.540
1.550
İşte olmuyor seviyrosun çünkü
bence siz instagramdan kliniklere baksanız daha iyi olur doktorlarla konuşun bilgilendirsinler sizi kafanızda net olur

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-06-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Turuncukizz

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
151
26
27
O halinle kabul ediyorum ne demek birnin bunu söylemesi bile itici kısurlu değilsiniz ki. Kendinizi insanlara kusurlu gibi gösterip kabul ettirmeye çalışmışsınız. Olmayınca da bu yola başvurdunuz. Psikolojiniz bozuk bence. Ne kadar kötü bir dünya üzülüyorum. Erkeklerin rahat rahat yaşayabildiği bir şeyi bir kadın yaşadığında girdiği bu düşünceler. Eminim nişanlınız da bakir değildir.
Her neyse ameliyat neden yetişmiyor aslında onu merak ettim.
Dokuların iyileşme süreci var her doktor çok farklı söylüyor :KK43:

LaRisaCca

Mother of twins 🤰
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
29 Temmuz 2016
18.407
75.359
:işsiz: merdiven altı biryerlere gitme bari..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 48 gün geçti.

Niloya444

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
2.540
1.550

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-06-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın