Lütfen rüyami yorumlar mısınız lutfen

neva12

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
413
445
32
Merhaba rüyamda bı tanıdığımızin evinin merdivenlerinden aşağı iniyorum bir kaç akrabamla. Herkes daha önce inmiş ben ilk defa iniyorum. Ahşap çok dik ve çok eski tahtaları kırık eksik.. eşyalar fln koymuşlar yer yer merdivenlerin kenarına o kadar dik ki onlardan destek alayım diyorum merdiven kırılırsa tutunurum diye. Ev sahibi sakin güvenme ona dokunursan kırılır o eşyalar sakin yavaşça in diyor. Neyse iniyorum geniş bir oda insanlar hep oturmuş sohbet ediyorlar. Düğün evi gibi bir telaş var. Goremedigim bir şey sürekli alyansimi çekiyor parmağımdan. Ben de vermemekle diretiyorum. Etrafımdaki insanlara anlatıyorum inanmıyorlar bana. Sonra onların yanında da çekiyor kolumu o görünmez şey. En son teyzem ver yüzüğünü bana yapacak bakalım diyor. Yüzüğü alıp benim elim onun eli olsun ne istiyorsun diye bir kaç defa havaya söylüyor. Yüzük teyzemin elinden alınıp havada asılı kalıyor dönüyor öyle ortada.. ben de bak inanmıyordunuz bana deyip sürekli korku içinde besmele çekip Allah tan yardım diliyordum. Biraz uzun oldu ama lütfen yorumlar mısınız?

Allah hayırlısını versin hakkınızda, korktuğunuz hiç bir şeye uğramasın. Rüyanın nedeni boşanma ve evliliğiniz ile ilgili bilinçaltınızdaki endişeleriniz olmasın?

Olabilir tartismistik bir konuda çünkü. Bilmiyorum çok etkilendim. Amin inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

X