Lütfen testlerime bakar mısınız?

salihae

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
338
193
30
IMG_5900.jpeg

Koyu olan testi dün akşam yaptım o erken gebelik testiydi 1. Dakikada 2. Çizgi belirdi.
Silik olan sabah yaptığım o normal gebelik testi b-good diye bir marka.
Gecikmemin 4 günü bitti bugün 5. Günüm içindeyim.

Daha önce ee kimyasal gebelik geçirdim bu yüzden çok korkuyorum lütfen yorum yapar mısınız ?
🥹🥹🥹

Eklentiler

• IMG_5906.jpeg
    IMG_5906.jpeg
    151,5 KB · Görüntüleme: 86
Eki Görüntüle 3398093
Koyu olan testi dün akşam yaptım o erken gebelik testiydi 1. Dakikada 2. Çizgi belirdi.

Daha önce ee kimyasal gebelik geçirdim bu yüzden çok korkuyorum lütfen yorum yapar mısınız ?
🥹🥹🥹
Kaset testte o sekilde cikmasi cok normal . Hayirli olsun hmeen bi kan verin 🥰 insaAllah saglikla ilerlesin gebeliginiz

Kimyasal olup olmadığını anlamadın tek yolu 2 günde bir kan tahliliyle artışı gözlemlemen. 2 katı artıyorsa Allahın izniyle kimyasal değildir . Ama sence şu çubuğa bakarak bu konuyla ilgili nasıl bir yorum yapabiliriz ? Hiç vakit kaybetmeden kan ver ve 3 defa gün aşırı ver kontrol ettir
Eki Görüntüle 3398093

🥹🥹🥹

Kimyasal olup olmadığını anlamadın tek yolu 2 günde bir kan tahliliyle artışı gözlemlemen. 2 katı artıyorsa Allahın izniyle kimyasal değildir . Ama sence şu çubuğa bakarak bu konuyla ilgili nasıl bir yorum yapabiliriz ? Hiç vakit kaybetmeden kan ver ve 3 defa gün aşırı ver kontrol ettir
ne biliyim belki bu durumu daha önce yaşayan biri vardır. Mesela bir arkadaşımız kaset testte böyle çıkması normal dedi. Bu yüzden sordum....

Beta hCG 20 Şubat'ta yaptığım zaman kan testini 0.2mıu/ml çıkmıştı hamile değildim adet de gördüm şimdi dün yaptırdığım testte 1.20mıu/ml çıktı anlayan var mı

Eki Görüntüle 3398093

🥹🥹🥹
Merhaba sonucunuz ne oldu bende aynı b-good testiyle yaptım algısı 25ml ustuymus kanda kac cikmisti canim benim testinde 1.dün 2. bugün boyle

Eklentiler

• 20240328_093450.jpg
    20240328_093450.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 23
  • 20240329_102210.jpg
    20240329_102210.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba sonucunuz ne oldu bende aynı b-good testiyle yaptım algısı 25ml ustuymus kanda kac cikmisti canim benim testinde 1.dün 2. bugün boyle
Merhaba,

Ben 8 Mart'ta yaptım çok silik çıktı 9 Mart'ta tekrar yaptım net çıktı.

10 Mart'ta kan verdim 2400 çıktı

Şimdi 7+4 deyim canım

X