Lütfen yardım edebilen varsaa çok acillll!!!

barbyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
4
0
43
Merhaba arkadaşlar ben 11 yıllık evliyim ve 6 yaşında bir oğlum var.
eşimle şiddetli geçimsizlik yaşadık son 1 seneedir ve ayrı kaldık.Mahkememiz açıldı ama dava bitmeden(kısaca) tekrar barışmak istedi ve birleştik ancak benim pc min başından ayrılmıyor.
Bende ayrı kaldığımız 1 yıl içinde msn den görüşmeler yapmıştım (biteceğinden emin olduğum için)ancak şimdi korkuyorum o görüşmeleri görüntüleyebilecek program ve yazılımlar varmış.ben pc den çok anlamıyorum burada bir bilgisayarcıyada götüremiyorum.lütfen ne yapmam gerektiği konusunda yardım edin.üstelik eşim şu anda çalışmıyor ben çalışıyorum yani o arada bir program yüklerse haberim dahi olmayacak.geçmişi silme yada onun gibi bişiler yapabilirmiyim acaba.

Bildiğim kadarıyla program yüklese de, yükledikten sonraki msn konuşmalarınızı kaydedebilir ancak. Sizşn yapmanız gereken şey Araçlar>Seçenekler>ıletiler menüsündeki " görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla" seçeneğini devre dışı bırakmak şimdilik.

Msn ana pencerenizde üstte Seçenekler yazan yere tıklayın.Açılan menüde solda iletiler yazan yere basın.Yan tarafta ileti geçmişi başlığı altında sohbet geçmişinizin nereye kaydedildiğini görürsünüz.(Belki de seçili olmadığı için kaydetmiyordur bile) O klasöre gidip,silebilirsiniz.

ınternet geçmişinizi kullandığınız tarayıcı üzerinden silebilirsiniz.Örneğin ınternet Explorer kullanıyorsanız ekranın üstünde araçlar yazan yere tıklayın.En alttaki internet seçeneklerine basıp geçmişi silin.Ayrıca dosya sil ve tanımlama bilgisi sili de seçerseniz garantili olur.

Arkadasların anlattığı tüm şeyler doğru yapamazsan benimle iritbata geçebilrsin, bu konuda yardımcı olmak isterim.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar:dance: bütün dediklerinizi yapacağımmmm.yani geçmiş görüntüleyecek bir program yok deyilmii?google de aratınca msn geçmişi görüntüleme programı diye çıkıyor ama ben anlamıyorum çok fazla ilginize ve yhardım severliğinize çok teşekkür ediyorum gerçekten.superisi22 eyer yapamazsam yardımını isteyeceğim.:lepi:

kızlar şimdi baktım msn de ileti geçmişimi sakla işaretli diil sanırım kayıt yok.explorer dada dediklerinizi yaptım umarım yeterlidirrr.ne kadar deneyimlisiniz yaaaa çok güzel ve çok mutlu oldum yanlız olmadığımı hissettim :dance::dance:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar:dance: bütün dediklerinizi yapacağımmmm.yani geçmiş görüntüleyecek bir program yok deyilmii?google de aratınca msn geçmişi görüntüleme programı diye çıkıyor ama ben anlamıyorum çok fazla ilginize ve yhardım severliğinize çok teşekkür ediyorum gerçekten.superisi22 eyer yapamazsam yardımını isteyeceğim.:lepi:

Msn Plus programı var ileti geçmişini saklayan, aslında çok güzel ama işte böyle bir durum olunca o kadar da güzel olmayabiliyormuş :)

X