Lütfen yardım eder misiniz hpv miyim?

Merhaba bende de çıktı doktora gittim sizin durum ne şuan
Dun doktora gittim hemde hem ozele hem devlete. Ikiside siğile benzemiyor dedi. Bogazimdaki seyler de geçti anlamadim bende. Normal smear testi aldilar. Hpv bakilan sadece ketem de alınıyormuş. Ona gitmedim. Ikiside benzemiyor diyince icim rahatladi. Zaten onlar bayagidir vardi genitalde agzimdaki kabarciklari yeni farketmistim..

İyi akşamlar herkese. Daha önce hiç cinsel ilişkim olmadı. 18 yaşındayken jilet yaparken önümde ayna vardı ve vajina girişimde küçük kabarcıklı et parçaları gibi şeyler görmüştüm hatta o zaman anneme de gösterdim bir şey olmaz bundan dedi ben de rahatladım. Normalde hiç açıp bakmam ama geçen gün lazere gitmeden yine detaylı bir temizlik yapayım derken aynada gördüm yine aynı şeyler orda duruyordu bu sefer daha çok dikkatimi çekti ve araştırdım hpv fotoğraflarına çok benziyordu. gerçekten korktum günlerdir uyku uyuyamıyorum yakında nişanım var. Kime ne açıklarım bilmiyorum bu arada şu an yaşım 24. Hpv olsa 6 yıl öyle kalır mı peki ya siğil değilse ordaki şeyler ne olabilir?
Hiç cinsel deneyiminiz olmadı ise hpv olması zor.

Bu
Tamam bu sefer gideceğim doktora diyorum fakat hulunduğum bölgede devlet hastanesinde asla randevu alınamıyor yok çünkü. Keşke anlayan biri çıksa da fotoğrafını atsam gerçekten ara ara vuruyor bana çok kafama takıyorum

Bu

Tamam bu sefer gideceğim doktora diyorum fakat hulunduğum bölgede devlet hastanesinde asla randevu alınamıyor yok çünkü. Keşke anlayan biri çıksa da fotoğrafını atsam gerçekten ara ara vuruyor bana çok kafama takıyorum
Kaç yaşındasınız ki? Devlet hastanesi hpv ye sadece 30 yaş üstüne bakıyor

25 yaşındayım. Ya gerçekten mi? Ama ben bu bendeki şeylere bile baktıramadim acaba vajinanın doğal yapısı mı bu hiçbir şey bilmiyorum

25 yaşındayım. Ya gerçekten mi? Ama ben bu bendeki şeylere bile baktıramadim acaba vajinanın doğal yapısı mı bu hiçbir şey bilmiyorum
Merhaba son durumunuz nedir acaba ben de sizle aynı durumdayım ve kafama çok takıldı bu durum , yardım ederseniz sevinirim;(

X