Lütfen yardım edin hamile miyim

Meryem192292

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
32
-13
23
Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık ilişkinin başından belli prezervatifle korunduk onda bir sorun yoktu ve boşalma olmadı regl zamanımdan 1 gün önce regl oldum 2 aydır az regl görüyorum yine öyle azdı kırmızı pıhtılı kandı 4 gün sürdü dördüncü günde kesildi hamile olma ihtimalim var mı sadece gögüslerimde çok değil ama ağrı ve dokununca acıma var başka bir belirti yok pms döneminde değilim psikolojik olabilir mi kafama çok taktım düzgün cevap vermeyeceksiniz yazmayın lütfen LİNÇ EDİN DİYE YAZMADIM NEYİNİ ANLAMIYORSUNUZ soruma cevap arıyorum sadece düzgünce cevap verin lütfen SAÇMA SALAK ŞEYLER YAZACAKSANIZ YAZMAYIN

Son düzenleme:
Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık ilişkinin başından belli prezervatifle korunduk onda bir sorun yoktu ve boşalma olmadı regl zamanımdan 1 gün önce regl oldum 2 aydır az regl görüyorum yine öyle azdı kırmızı pıhtılı kandı 4 gün sürdü dördüncü günde kesildi hamile olma ihtimalim var mı sadece gögüslerimde çok değil ama ağrı ve dokununca acıma var başka bir belirti yok psikolojik olabilir mi kafama çok taktım düzgün cevap vermeyeceksiniz yazmayın lütfen linç edin diye yazmadım soruma cevap arıyorum sadece
Hamile kalman imkansız zaten kafana hamile miyim acaba düşüncesi yerleştiği için hamile olduguna yoruyorsun kendini psikolojik olarak cok düşünme diğer ay stressiz adet gördüğün zaman bu düşünce kafandan silinir.

Korkmanı gerektirecek Bi durum yok sanırım yasın daha genc bide her yerde hamileyken adet gören VS bazı kadınlarımız oldugu için kafan karışmış
Evet ya kafam o yüzden çok karıştı birden de hiçbir şeyim yokken gögüs ağrısı da belirti diye okuyunca iyice kötü oldum, mutlu oldum şuan rahatladım

Eczahane mi yok?
Köyde mi yaşıyorsunuz
Diyorum ki az falan olmuyorsunuz 4 gün normal olan

tlc mi izlediniz
Yahu ne anlayışı
Daha hamilelik testi bile alamıyorsunuz kondom alıp seksimsi şeyler yapabiliyorsunuz

Nasıl anlayışlı olayım karşı değilim bu tarz şeylere ama bilgi sahibi olun sonra tamam 👍🏻 hamilelik riskim olup olmadığını sordum

Son düzenleme:
Kaç yıllık seks hayatım var her pms döneminde memelerim acır daha hamile kalmadım
Tam seks yapıyorum bir de bak sen düşün
Bu kadar kafaya takıp bir gebelik testi bile alamıyorsanız yapmayın bu işi diyoruz ne gerek var
Bakın sorun pms döneminde değilim o yüzden soruyorum gögüs ağrısı olmasa zaten yazmam

Hamile değilsiniz, regliniz 4 gün sürmüş, bazen normalden kısa olabiliyor. Göğüs ağrısı hormonal bir durum, bazı kadınların adet döneminde de göğüs ağrısı olabiliyor. Hamile kalmak istemiyorsanız yumurtlama günlerinizi takip edin, o günlerde ilişkiden uzak durun.

Hamile değilsiniz, regliniz 4 gün sürmüş, bazen normalden kısa olabiliyor. Göğüs ağrısı hormonal bir durum, bazı kadınların adet döneminde de göğüs ağrısı olabiliyor. Hamile kalmak istemiyorsanız yumurtlama günlerinizi takip edin, o günlerde ilişkiden uzak durun.
Regl dönemimde değilim o yüzden soruyorum

Regl dönemimde değilim o yüzden soruyorum
Göğüs ağrısı hormonal bir durum yazdım zaten. Bazı kadınların adet döneminde de göğüs ağrısının olması, sadece gebelik belirtisi olmamasına bir örnekti. Bildiğim kadarıyla prolaktin hormonunun yüksek olması göğüs ağrısı, hatta göğüsten sıvı gelmesi gibi durumlara sebep olabiliyor. Bu hormonun yükselmesine stres de sebep olabiliyor, bazı yiyecekler de. Sonuç itibariyle hamile değilsiniz.

Gögüs ağrım niye olur peki pms döneminde de değilim
Göğüs hassasiyetinin pek çok nedeni olabilir; hamilelik sizin için bu nedenlerden biri değil. Bu kadar cinsel bilgi yoksunluğu hayret verici. Bilgi ve erişim çağındayız, araştırın, öğrenin, boşuna stres yaşamazsınız.

Gögüs ağrım niye olur peki pms döneminde de değilim
Ovülasyon dönemindesindir. Bazen göğüsle birlikte göğüs ucu bile acır bu dönemde. Kasık ağrısı olur. Ateş basması olur. Lekelenme olur. Olurda olur.
Bi bakarsın sonraki ovülasyon döneminde hiç ağrı sızı olmaz. Hormonaldir ve aydan aya ovülasyon belirtileri değişiklik gösterebilir. Bi tanesini yaşarken diğerlerini yaşamayabilirsin. Hepsini de yaşayabilirsin. Hiç yaşamayadabilirsin.

Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık ilişkinin başından belli prezervatifle korunduk onda bir sorun yoktu ve boşalma olmadı regl zamanımdan 1 gün önce regl oldum 2 aydır az regl görüyorum yine öyle azdı kırmızı pıhtılı kandı 4 gün sürdü dördüncü günde kesildi hamile olma ihtimalim var mı sadece gögüslerimde çok değil ama ağrı ve dokununca acıma var başka bir belirti yok pms döneminde değilim psikolojik olabilir mi kafama çok taktım düzgün cevap vermeyeceksiniz yazmayın lütfen LİNÇ EDİN DİYE YAZMADIM soruma cevap arıyorum sadece düzgünce cevap verin lütfen
Boşalma olmadı diyorsun mantıken sperm olmadan ne ile yumurta döllenme olucak peki ? 4 gün adet görmüşsün zaten neyin hamileliği 😂

2 aydır az regl oluyorum dedim bu konuyla alakası yok yine öyle oldu demek istedim gebelik testi alabilsem yapardım zaten anlayıslı olun biraz
Şimdi sen prezervatifi buldun surtunmeyel ilişki yaşadım da gebelik testini mi bulamiyon markette bile satiliyo aman aman pahalı da değil prezervatiften ucuz .

X