Lütfen yardım edin hamile miyim

Meryem192292

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
32
-13
21
Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık ilişkinin başından belli prezervatifle korunduk onda bir sorun yoktu ve boşalma olmadı regl zamanımdan 1 gün önce regl oldum 2 aydır az regl görüyorum yine öyle azdı kırmızı pıhtılı kandı 4 gün sürdü dördüncü günde kesildi hamile olma ihtimalim var mı sadece gögüslerimde çok değil ama ağrı ve dokununca acıma var başka bir belirti yok pms döneminde değilim psikolojik olabilir mi kafama çok taktım düzgün cevap vermeyeceksiniz yazmayın lütfen LİNÇ EDİN DİYE YAZMADIM NEYİNİ ANLAMIYORSUNUZ soruma cevap arıyorum sadece düzgünce cevap verin lütfen SAÇMA SALAK ŞEYLER YAZACAKSANIZ YAZMAYIN

Son düzenleme:

MimGzd

Less is More
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2021
94
148
32
Regl dönemimde değilim o yüzden soruyorum
Göğüs ağrısı hormonal bir durum yazdım zaten. Bazı kadınların adet döneminde de göğüs ağrısının olması, sadece gebelik belirtisi olmamasına bir örnekti. Bildiğim kadarıyla prolaktin hormonunun yüksek olması göğüs ağrısı, hatta göğüsten sıvı gelmesi gibi durumlara sebep olabiliyor. Bu hormonun yükselmesine stres de sebep olabiliyor, bazı yiyecekler de. Sonuç itibariyle hamile değilsiniz.

tuttioz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
1.294
1.947
Gögüs ağrım niye olur peki pms döneminde de değilim
Göğüs hassasiyetinin pek çok nedeni olabilir; hamilelik sizin için bu nedenlerden biri değil. Bu kadar cinsel bilgi yoksunluğu hayret verici. Bilgi ve erişim çağındayız, araştırın, öğrenin, boşuna stres yaşamazsınız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 75 gün geçti.

Ayildizon

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
1.619
2.342
Gögüs ağrım niye olur peki pms döneminde de değilim
Ovülasyon dönemindesindir. Bazen göğüsle birlikte göğüs ucu bile acır bu dönemde. Kasık ağrısı olur. Ateş basması olur. Lekelenme olur. Olurda olur.
Bi bakarsın sonraki ovülasyon döneminde hiç ağrı sızı olmaz. Hormonaldir ve aydan aya ovülasyon belirtileri değişiklik gösterebilir. Bi tanesini yaşarken diğerlerini yaşamayabilirsin. Hepsini de yaşayabilirsin. Hiç yaşamayadabilirsin.

Masallardiyarii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
1.403
1.668
Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık ilişkinin başından belli prezervatifle korunduk onda bir sorun yoktu ve boşalma olmadı regl zamanımdan 1 gün önce regl oldum 2 aydır az regl görüyorum yine öyle azdı kırmızı pıhtılı kandı 4 gün sürdü dördüncü günde kesildi hamile olma ihtimalim var mı sadece gögüslerimde çok değil ama ağrı ve dokununca acıma var başka bir belirti yok pms döneminde değilim psikolojik olabilir mi kafama çok taktım düzgün cevap vermeyeceksiniz yazmayın lütfen LİNÇ EDİN DİYE YAZMADIM soruma cevap arıyorum sadece düzgünce cevap verin lütfen
Boşalma olmadı diyorsun mantıken sperm olmadan ne ile yumurta döllenme olucak peki ? 4 gün adet görmüşsün zaten neyin hamileliği 😂

zr ada

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2021
794
3.494
20
2 aydır az regl oluyorum dedim bu konuyla alakası yok yine öyle oldu demek istedim gebelik testi alabilsem yapardım zaten anlayıslı olun biraz
Şimdi sen prezervatifi buldun surtunmeyel ilişki yaşadım da gebelik testini mi bulamiyon markette bile satiliyo aman aman pahalı da değil prezervatiften ucuz .

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :73.50 Kg.

zr ada

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2021
794
3.494
20
Sen de bir konu açıyorsun diyorsun ki kimse yorum yapmasin sadece sorularıma cevap verilsin kimsenin yorumunu istemiyorsan canım konu açmayıp int araştırıp bulabilirsin .

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :73.50 Kg.

Meryem192292

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
32
-13
21
Sen de bir konu açıyorsun diyorsun ki kimse yorum yapmasin sadece sorularıma cevap verilsin kimsenin yorumunu istemiyorsan canım konu açmayıp int araştırıp bulabilirsin .
Kimse yorum yapmasın demiyorum linç etmeyin yazmışım anlamadığın buradan belli bence de sen yapma

Meryem192292

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
32
-13
21
Hala hamile miyim diye kk da arastiriosunuz😂😂😂yani üyeler hamile değilsiniz derse değilim,hamilesiniz derse hamileyim diye yolunuza devam ediceksiniz😂😂bı doktora görünmek ya da

Hala hamile miyim diye kk da arastiriosunuz😂😂😂yani üyeler hamile değilsiniz derse değilim,hamilesiniz derse hamileyim diye yolunuza devam ediceksiniz😂😂bı doktora görünmek ya da bı gebelik testi almak baya zor demek ki.
Bundan sizene yorum yapmamanız gerektiğini söylemiştim boş yapmayın kesin hani bi risk var mı yok mu öğrenmeyi de size sormayacağım yani saygısızsınız