Lütfen yardım edin hamile miyim

Meryem192292

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
32
-13
23
Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık ilişkinin başından belli prezervatifle korunduk onda bir sorun yoktu ve boşalma olmadı regl zamanımdan 1 gün önce regl oldum 2 aydır az regl görüyorum yine öyle azdı kırmızı pıhtılı kandı 4 gün sürdü dördüncü günde kesildi hamile olma ihtimalim var mı sadece gögüslerimde çok değil ama ağrı ve dokununca acıma var başka bir belirti yok pms döneminde değilim psikolojik olabilir mi kafama çok taktım düzgün cevap vermeyeceksiniz yazmayın lütfen LİNÇ EDİN DİYE YAZMADIM NEYİNİ ANLAMIYORSUNUZ soruma cevap arıyorum sadece düzgünce cevap verin lütfen SAÇMA SALAK ŞEYLER YAZACAKSANIZ YAZMAYIN

Son düzenleme:
merhaba, adetime 3 gün kala belirtiler doğrultusunda kan verdim. bu sonuca göre hamile miyim, bilen bilgilendirebilir mi beni?

Eklentiler

• 72DCD3FA-D6A9-4E9C-A4CB-848BB2311BB3.jpeg
    72DCD3FA-D6A9-4E9C-A4CB-848BB2311BB3.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 37
Sevgilimle sürtünerek ilişki yaşadık ilişkinin başından belli prezervatifle korunduk onda bir sorun yoktu ve boşalma olmadı regl zamanımdan 1 gün önce regl oldum 2 aydır az regl görüyorum yine öyle azdı kırmızı pıhtılı kandı 4 gün sürdü dördüncü günde kesildi hamile olma ihtimalim var mı sadece gögüslerimde çok değil ama ağrı ve dokununca acıma var başka bir belirti yok pms döneminde değilim psikolojik olabilir mi kafama çok taktım düzgün cevap vermeyeceksiniz yazmayın lütfen LİNÇ EDİN DİYE YAZMADIM NEYİNİ ANLAMIYORSUNUZ soruma cevap arıyorum sadece düzgünce cevap verin lütfen SAÇMA SALAK ŞEYLER YAZACAKSANIZ YAZMAYIN
Yazılanları kaldıramayacaksan yazma arkadaşım. Soruna gelince hamile kalmış olamazsın. Adet görmüşsün üstelik. Bak insanlar ben dahil aylarca uğraştı, hala uğraşıyor kimisi hamilelik için. Öyle basit değil bu işler. Kendini düşünüp bu konuyu kafana takıp eziyet etme.

X