Lütfen yardım edin

Kartaliceme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2014
67
15
Merhaba kızlar. Ağlaya ağlaya yazıyorum bu yazıyı size. Ben daha çok küçükken uzaktan bir akrabama karşı ilgi duyuyordum. Çocukça hevesler sanıp geçiştirdim hep. Bu yıl ramazan bayramında denk geldik uzun yıllar sonra. Yine mutlu oldum onu gördüğüme çocuk gibiydim. Facebooktan vs eklemek istedim ama çeşitli sebeplerle ekleyemedim ve fazla muhabbetimiz olmadığı için çekindim. Ama şimdi deliler gibi pişmanım. Çocukça heves sandığım adama deliler gibi aşığım ve o adam tam benim doğum günümde bir trafik kazası geçirdi ve vefat etti. 5 gündür ruh gibiyim. Aklımdan bir saniye bile çıkmıyor. Ne yapıcam lütfen akıl verin çıkamıyorum işin içinden yüreğim acıyor nefes alamıyorum

başınız sağolsun.Allah sevdiklerine ve size sabır versin.
çok zor bir durum.
ölüm ün söz konusu olduğu yerde herşey boş ve anlamsız
kelimeler yetersiz kalıyor ne yazık ki.

başınız sağolsun.Allah sevdiklerine ve size sabır versin.
çok zor bir durum.
ölüm ün söz konusu olduğu yerde herşey boş ve anlamsız
kelimeler yetersiz kalıyor ne yazık ki.

Amin Allah kimseye göstermesin.
Çoğu insana göre hiçbir şey yaşamamışsınız doğru düzgün sohbetiniz bile yok kısmı geçerli ama bende öyle bir şey değil. Tarif edemiyorum içimdeki duyguyu. Sanki hep hayatımdaymış gibi. Cenazesine gittiğimiz gün annem keşke siz olsaydınız ben sizi çok yakıştırıyordum dedi. O andan beri yüreğim susmuyor

Başınız sagolsun,
Her şeyde var bir hayır diye düşünün... birlikte bir şeyler yaşasanız bağlılığınız çok daha farklı olurdu... su an çektiğinizden daha çok acı çekerdiniz...
Öyle yada böyle tek ilaç zaman...
başka bir yolu olsa keşke, sizi hafifletecek acınızı dindirecek...

Başınız sagolsun,
Her şeyde var bir hayır diye düşünün... birlikte bir şeyler yaşasanız bağlılığınız çok daha farklı olurdu... su an çektiğinizden daha çok acı çekerdiniz...
Öyle yada böyle tek ilaç zaman...
başka bir yolu olsa keşke, sizi hafifletecek acınızı dindirecek...
Sağolun. Evet ama sanki yüzyıllarca hayatımdaymış gibi hissediyorum. Bilmiyorum ne olacak böyle nereye çıkacağım

Annesiyle gidip konuşmak istiyorum aslında ama nasıl olur bilmiyorum. Kendi annemin yerine koyduğumu söylemek istiyorum annesiyle konuşmak istiyorum. Sizce mantıklı mı? Akıl verecek biri var mı?

Son düzenleme:
Annesiyle gidip konuşmak istiyorum aslında ama nasıl olur bilmiyorum. Kendi annemin yerine koyduğumu söylemek istiyorum annesiyle konuşmak istiyorum. Sizce mantıklı mı? Akıl verecek biri var mı?

Mekanı cennet olsun. Ama kaderde olsa olurdu zaten bir şekilde demek ki böyle olması gerekiyormuş.Şöyle de birşey var bazen o kişiye ulaşamayınca göZümüzde çok büyütüyotuz yada o anın üzüntüsüyle çok fazla anlam yüklüyoruz.Şey gibi birini gördüğümüz zaman ya ben sanki bbunu önceden tanıyorrmusumgibi yada bir anda cok fazla duygu hissederiz tanımadıgımız birine gizemli gelir böyle de olabilir.Sonucta onunda sevdiği bir insan olabilir bilemiyoruz ki içini zaten hiç mıhabbñtinizde olmamıslah Ulasmak istese sana ulasabilgirdi. Herşey nasip kaderde ne varsa onu yasiyoruz Rabbim sabır versin yine de size

Mekanı cennet olsun. Ama kaderde olsa olurdu zaten bir şekilde demek ki böyle olması gerekiyormuş.Şöyle de birşey var bazen o kişiye ulaşamayınca göZümüzde çok büyütüyotuz yada o anın üzüntüsüyle çok fazla anlam yüklüyoruz.Şey gibi birini gördüğümüz zaman ya ben sanki bbunu önceden tanıyorrmusumgibi yada bir anda cok fazla duygu hissederiz tanımadıgımız birine gizemli gelir böyle de olabilir.Sonucta onunda sevdiği bir insan olabilir bilemiyoruz ki içini zaten hiç mıhabbñtinizde olmamıslah Ulasmak istese sana ulasabilgirdi. Herşey nasip kaderde ne varsa onu yasiyoruz Rabbim sabır versin yine de size
Çok teşekkür ederim amin inşallah..

Başınız sağolsun, ne denir ben de bilemedim.
Ama insan sevdiği birini kaybedince dünya dar gelir tahmin edebiliyorum.
Yapacağınız fazla birşey yok, onun için dua edin, Allah taksiratını affetsin.
Fakat hayat bir şekilde devam ediyor, mecburen önünüze bakmanız gerek.
Allah yardımcınız olsun.

Başınız sağolsun, ne denir ben de bilemedim.
Ama insan sevdiği birini kaybedince dünya dar gelir tahmin edebiliyorum.
Yapacağınız fazla birşey yok, onun için dua edin, Allah taksiratını affetsin.
Fakat hayat bir şekilde devam ediyor, mecburen önünüze bakmanız gerek.
Allah yardımcınız olsun.
Çok teşekkür ederim.
Amin inşallah.
Ben bu kadar zor dayanırken içim paramparçayken ailesini düşünemiyorum.
Allah onlara sabır versin benden önce

X