Lütfen yardım edin

Siz yılda bir kadın doğum rutin kontrollerinizi aksatmayin bir sorun da yoktur zaten. Gerekli tahlilleri yaptirmissiniz. Yaşadığınız şey zor ve üzücü tüm bunlar da dolayısıyla onun etkisi. Allah eşine yardım etsin o adamın. Onunla hayatı paylaşmak zor olmalı. Keşke o zaman şikayet etseydiniz.
Edemedim işte. Evet hiçbir sorunum yok, sağlıklıyım çok şükür. Yine de bazen varmış kirliymis hastaymis gibi hissediyorum korkuyorum. Sonra diyorum eğer onda bişey olsaydı rahatlıkla evlenemezdi

Herhangi bişey olsaydı şimdiye çoktan vücut belirti verirdi. Acaba siz evlenınce eşim anlarmı kapmış olduğum hastalıktan diye düşünüyor olabilirmisiniz. Çünkü zor birşey yaşamışsınız. Ama geçecek inşaAllh
Evet biliyorum dediğim gibi binlerce kez şükürler olsun çok sağlıklıyım. Tek sorunum demir eksikliği :) o derece sağlıklıyım çok şükür. Bazen sadece korkuyorum bunları unutuyorum diyorum ya bende bişey varsa eşim anlarsa veya nasıl anlatırım nasıl aşarım binbir şey dolaşıyor aklımda. Çok zordu evet, su an yazarken bile ağlıyorum. İnşallah geçecek

Keşke yapsaydınız. Şaun bile şikayetçi olsanız ceza alır.
Beyefendi gitmiş iyi aile kızı ile evlenmiş beyfendi olmuş pislik. Her şeyin böyle erkeklerin yanına kar kalmasına acayip öfkeleniyorum.
Yine olsa yine yapamam. Babam çok üzülür belki kahrından ölür. Hiç kimseye sezdirmeden yaşadım her şeyi. Annem babam anksiyete hastalığım var sanıyor, ama temelinde bu yatıyor. İşte kimseye anlatamadigim için de geldim burda anlattım. Hepiniz içimi rahatlattiniz çok teşekkür ederim
Evet doğru bu arada, eşi çok düzgün bir kadın. Kadın kadını bir bakışta anlar bilirsiniz belki o hissi. Umarım benim yaşadıklarimi yaşamaz ya da bir şey bahane olur da kurtulur o adamdan

Evet, kendimi kirli hissetmemin altında terk edilmisligin acısı var belki de. Çoğu zaman iyiyim aslında. Ama ne zaman uzun süre yalnız başıma kalsam başıma vuruyor sanki geçmişim atamıyorum ne yapsam olmuyor
İşte önce kendin kabullenmelisin bunu. Çünkü kötülüğü sen yapmadın. Rızan olsaydı da bu kendini kötü hissedeceğin birşey olmamalıydı.
ya bende bişey varsa eşim anlarsa veya nasıl anlatırım nasıl aşarım binbir şey dolaşıyor aklımda
Aslında bütün sorunun bu , terkedilmek değil. İlerde eşin olacak kişinin senin b*kire olmamana takması. Şunu sor kendine o bakır olmasa kendini suçlu hisseder mi? Hayır. O yüzden sende üzülme. Eğer zor durumda kalırsan karşındaki insan sana saygı duymayacak yapidaysa besina geleni anlatmadan yol verirsin yada doktora gidip şey yaptırırsın....

İşte önce kendin kabullenmelisin bunu. Çünkü kötülüğü sen yapmadın. Rızan olsaydı da bu kendini kötü hissedeceğin birşey olmamalıydı.

Aslında bütün sorunun bu , terkedilmek değil. İlerde eşin olacak kişinin senin b*kire olmamana takması. Şunu sor kendine o bakır olmasa kendini suçlu hisseder mi? Hayır. O yüzden sende üzülme. Eğer zor durumda kalırsan karşındaki insan sana saygı duymayacak yapidaysa besina geleni anlatmadan yol verirsin yada doktora gidip şey yaptırırsın....
Sorun bakirelik değil, bunu hiç önemsemiyorum. Hiç düşünmedim de. Sadece beni yoran şey hastalık dusuncesiydi. Hep dedim evlendi kızım sacmalama adamda hastalık olsa evlenmezdi, evlendiği kadın da düzgün bir kadın kabul etmezdi, gibi telkinlerle kendimi hep rahatlattim. Oluyor işte bazen böyle tekrar nüks ediyor düşüncelerim. Belki çocuğu bile olur adamın, o derece uzun zaman geçti.

Keşke yapsaydınız. Şaun bile şikayetçi olsanız ceza alır.
Beyefendi gitmiş iyi aile kızı ile evlenmiş beyfendi olmuş pislik. Her şeyin böyle erkeklerin yanına kar kalmasına acayip öfkeleniyorum.
O kadar haklısın ki. Herşey yanlarına kar kalıyor, kızın burada kafaya takmaktan hayatına devam edemiyor. Dilerim yanına kâr kalmaz bu kızın ahı çıkar.

Sorun bakirelik değil, bunu hiç önemsemiyorum. Hiç düşünmedim de. Sadece beni yoran şey hastalık dusuncesiydi. Hep dedim evlendi kızım sacmalama adamda hastalık olsa evlenmezdi, evlendiği kadın da düzgün bir kadın kabul etmezdi, gibi telkinlerle kendimi hep rahatlattim. Oluyor işte bazen böyle tekrar nüks ediyor düşüncelerim. Belki çocuğu bile olur adamın, o derece uzun zaman geçti.
Hastalık olsa kendini belli ederdi. İçini ferah tut.

Bazen çok düşünüyorum. 22 yaşımdan 26 yaşıma kadar cehennem gibiydi. Su an 26 yaşındayım, bazen böyle nüks ediyor işte takintilarim dayanamıyorum aklımı kaçıracak gibi oluyorum. Çok mutlu gorunuyorlar zaten kimsenin mutlulugunda gözüm yok ama bana cehennemi yaşatan adam başka bir kadını çok mutlu ediyor sanki aynı adamdan bahsetmiyoruz.
Evlenirken sifiliz hiv gibi hastaliklar bakılıyor değil mi? Bu hastalıkları olsaydı evlenemezdi diye dusunuyorum
Evet biz de baktılar hepsine hiv sfiliz var rutin evlilik testinde.
Bakmayın gizliden vs sosyal medya gerçekleri yansıtmıyor olabilir.
Neticede bir kadını istismar eden bir adam karşı taraf. İçlerini bilemiyoruz , böyle şeylerde her zaman kurban gibi görürüm hayatındaki kadınları ne yazık ki.. Siz baktıkça gördükçe ister istemez travmalarınız tetiklenir silin kapatın o sayfayı

Evet biz de baktılar hepsine hiv sfiliz var rutin evlilik testinde.
Bakmayın gizliden vs sosyal medya gerçekleri yansıtmıyor olabilir.
Neticede bir kadını istismar eden bir adam karşı taraf. İçlerini bilemiyoruz , böyle şeylerde her zaman kurban gibi görürüm hayatındaki kadınları ne yazık ki.. Siz baktıkça gördükçe ister istemez travmalarınız tetiklenir silin kapatın o sayfayı
Çok haklısınız. Çoğu zaman iyiyim aslında dediğim gibi uzun süre kendinle baş başa kalırsam geçmiş muhasebesi yapıp yine aynı şeyleri temcit pilavı gibi kendi önüme koyuyorum. Oyle zamanlarda da istahtan kesiliyorum midem bulanıyor kendimi yine hasta hissediyorum vs vs. Geçecek umarım çok ama çok teşekkür ederim

Yine olsa yine yapamam. Babam çok üzülür belki kahrından ölür. Hiç kimseye sezdirmeden yaşadım her şeyi. Annem babam anksiyete hastalığım var sanıyor, ama temelinde bu yatıyor. İşte kimseye anlatamadigim için de geldim burda anlattım. Hepiniz içimi rahatlattiniz çok teşekkür ederim
Evet doğru bu arada, eşi çok düzgün bir kadın. Kadın kadını bir bakışta anlar bilirsiniz belki o hissi. Umarım benim yaşadıklarimi yaşamaz ya da bir şey bahane olur da kurtulur o adamdan

Ben ailelere de ayrı sinir oluyorum. Biz kadınları korkuyor gibi görünselerde gerçekte hiç öyle değil. Şaun bir çok kadın ailem çok üzülür, babam sorun çıkarır, insan içine çıkamazlar gibi nedenlerden dolayı ya boşanmıyor yada sizin gibi tecavüze uğradığında sesiz sesiz acı çekiyor her şeyi kendi başına atlamaya çalışıyor. Halbuki aile olmasa bir çok kişi bu duruma asla sesiz kalmaz.

Ben ailelere de ayrı sinir oluyorum. Biz kadınları korkuyor gibi görünselerde gerçekte hiç öyle değil. Şaun bir çok kadın ailem çok üzülür, babam sorun çıkarır, insan içine çıkamazlar gibi nedenlerden dolayı ya boşanmıyor yada sizin gibi tecavüze uğradığında sesiz sesiz acı çekiyor her şeyi kendi başına atlamaya çalışıyor. Halbuki aile olmasa bir çok kişi bu duruma asla sesiz kalmaz.
Evet...ama yapamadım ve yapamıyorum işte

Merhaba, buraya yeni katıldım çünkü gerçekten dertlesecek birilerine ihtiyacım var.
Yaklaşık 3 yıl önce bir cinsel ilişkiye girdim(daha doğrusu zorlandım, tecavüz sayilabilirdi) kendisi sevgilimdi ve istemediğim halde yaşandı. Sonrasında kendimi çok kotu hissettim, beni sevdiğini vs söylüyordu ama sonra beni terk etti. İnanilmaz büyük travmalar yaşadım. Sonra bir şekilde hayata tutundum. Çok zor zamanlardan geçtim psikolojik olarak. Kimseye anlatamadım, kendimi değersiz iğrenç hissettim. Kendisi su an evli, benden hemen sonra sevgilisi olmuş ve onunla evlenmişler.
Lafı uzattım biraz. O olaydan sonra kendimi hep hastalıklı sandım. Hiv+, sifiliz vb hastalıklar taşıdığımı düşündüm hep. Defalarca ona sordum ve yeminler etti sağlıklı olduğuna, sonra benim bu sorularıma dayanamayip beni engelledi her yerden. Malum sonrasında evlendi zaten.
Çok sağlıklıyım aslında. Hiçbir sorun yaşamadım çok şükür. Siğil vb bile sorunum olmadı. Bir süre bazen unutuyorum ama sonra travmalarim tekrar baş gösteriyor. Sonra diyorum saçmalama, eğer bir hastaligi olsa evlenemezdi, bu kadar kolay yuva kuramazdi. Evlendiği kadın da çok düzgün bir kadın Allah var. Ailesi ve kendisi çok düzgün insanlara benziyorlar. Yakında belki çocuğu bile olur. Ama ben sürekli kendimde hastalık arıyorum. Kendimi iğrenç kirli ve hastalıklı hissediyorum. Genel kan testlerim oldu, hiçbir sorunum çıkmadı. Aile hekimine her yıl kan veririm mesela, değerlerim mükemmel derecede iyi çıkar ama ben tatmin olmam.
Ne olur bana yardım edin. Ben ne yapacağım?
Bunun çözümü küçük bir testten geçer.
Keşke şikayetçi olsaydınız ilk tecavuz anında.

X