Lütfen yardım edin...

canan123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
32
0
37
arkadaşalr merhaba kaç gündür bunaldım daraldım lütfen yardım edin.erkek arkadaşımla tartıştık aslında olay şöle oldu bi gün işten erken çıktım onunda haberi vardı tabi kıs kardeşimle markete falan ugradık biraz geciktm eve mesaj attı eve varamadınmı haal dye bende markete falan gttm yeni eve gryrm dedim 1 saatmi sürüyo bu yol dedi sonra sustuk.yarım saat sonra binadan bi arkdaşm çgrdı bi işm var glrmsn dye erkek arkaşımda kızar gdrsem ve beni kntrol eder nerdens dye evdym dedim ama halbuki yukaru çıkmıştım anladı tabi başladı sne yalan söledin şöle yaptın böle yaptın dye ayrılma kararıaldı ne yapıcagımı şaşırıdm yardım edin lütfen benneyaptımki

nikahlin degil bisey degil niye bu kadar kaisiyoki sana...........
asiri kiskanclik bence kisinin kendisine olan guvensizligidir........

otur bi guzel konus bence,kendine guvensin,sana guvensin........
simdiden boyleyse,evlenince eve hapseder seni................
mutluluklar dilerim..........

konunuzu Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum..
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

Neden hesap veriyorsun ki onu anlamadım :1closedeyes:: Evlenmeden bu tip dayatmalar yapılması beni çeleden çıkartıyor :kızgın:

ya aslında ben cok kızıyorum sevgılılerın bu kadar bırbırlerıne karışmalarına.
ve erkeklerın boyle davranmasına sınır oluyorum.
kızlar kendınızı ezdırmeyın eşiniz degıl bişeyınız degıl sevgılınız dıye bu kadar müdahale edılmezki.sonra çookkk pişman olursunuz .

Bana kocam karisamaz bu sekilde.
Tabi taviz verirsen ayri bi sey.
Bir yere giderken söylemenin iki yolu vardir..
1----- Ben gidebilirmiyim?
2-----Ben gidiyorum haberin olsun....

Böyle bir sey icin ayrilma karari veriyorsa birak ayrilsin bence.evlenirseniz de eve kapatir uzaktan kumandyla seni kumanda eder gibi geliyo bana...

canım ona karşı çok taviz vermişşin bence
sana inanmıyorsa güvenmiyor demektir
güvenin olmadığı yerde sewgi de olmazz
sen bütün hareketlerini ona göre ayarlamak zorunda değilsin
şimdiden ipleri bukadar eline vermense hiç doğru değill

arkadaşına gitmekte ne varmış anlayamadım doğrusu, market olayına diyecek birşey yok,sanırım erkek arkadaşın arkasını döndüğü anda onu aldatacağını falan sanıyor, ya çok ciddi kompleksleri var ve asosyal ya da sana hiç ama hiç güveni yok :nazar:
ama yalan söylemen yanlış o ayrı, arkadaşında olduğunu söyleyip bunun arkasında durabilmen lazımdı. kendine bu kadar karıştırmaman lazımdı. isabetli bir karar olmuş bence, böyle bir insanla hayat çekilmez, yani ben olsam çekemem. :nazar:

arkadaşalr merhaba kaç gündür bunaldım daraldım lütfen yardım edin.erkek arkadaşımla tartıştık aslında olay şöle oldu bi gün işten erken çıktım onunda haberi vardı tabi kıs kardeşimle markete falan ugradık biraz geciktm eve mesaj attı eve varamadınmı haal dye bende markete falan gttm yeni eve gryrm dedim 1 saatmi sürüyo bu yol dedi sonra sustuk.yarım saat sonra binadan bi arkdaşm çgrdı bi işm var glrmsn dye erkek arkaşımda kızar gdrsem ve beni kntrol eder nerdens dye evdym dedim ama halbuki yukaru çıkmıştım anladı tabi başladı sne yalan söledin şöle yaptın böle yaptın dye ayrılma kararıaldı ne yapıcagımı şaşırıdm yardım edin lütfen benneyaptımki

bi kıskançlık daha... arkadaşım boşver. iyiki ayrılımışsınız. bu insanla bir ömür geçermi yahu? kıskanç insanların anlamadıkları nokta şu: tamam sevgiliyiz , evliyiz yada nişanlıyız.. ama erkek ve kadın birer birey..erkekğin kendine göre arkadaşları olur işi olur, kadının kendine göre arkadaşları işi olur bazı zamanlarda..herbireyin kendine ayıracak özel vakitleri olmalı...

sende bir bireysin. ve kendi başına yapman gerekecek işlerin olacak elbette.. bence o adama daha dönme.. evlenirsen seni eve kapatacağı kesin..

ve sen sen ol. arkadaşlarında dediği gibi: kendini korumayı bil. yani arkadaşına kahve içmeye gideceksen bu isteğini karşındaki bilsin. gizli kapaklı giderek kendini aldatırsın.. ona göre karşındaki erkekle anlaşıp anlaşamayacagınıda görmüş olursun..

haklısınız kısmet degilmiş hakkımda hayırlısı olsun allah cümlemiz için herşeyin hayırlısını nasip etsin

Peki bu söylediklerinin aynısını sende ona yapıyor musun?
Eğer sende yapıyorsan bu tepkisi normal yoksa tek taraflı bunu yapmaya cesaret edemez ya fazla yüz vermişsin ya da bu kıskançlık karşılıklı diye düşünüyorum. Oturun konuşun küçük şeyler bunlar böyle şeyler yüzünden ayrılık kararı alınmaz bu kadar basit mi? Sevgi kolay mı bulunuyor? Önce bunları sor kendine iyi düşün ve ona da rahatsız olduğunu güzel bir dille anlat ama aynısı sende ona yapma :) Sevgiler...

nasıl yani:1shok:
arkadaşına gittiniz diyemi hemde aynı apartmanda
niye bu kadar hayatınıza karışmasına izin veriyorsunuz
ben eşime bu kadar hesap vermem.
ya bu adam hasta ya da size güvenmiyor.
bunun sevgiyle falan alakası yok:nazar:

resmen eziyet :nazar:
şu an anne baba haricinde kimseye hesap verme zorunluluğun yok :kahve
:

evet arkadaşıma yani o gttgm kzıı pek sevmez ya bana bi zararı yok kızın çgrdı yardım istedi ne avr budna anlamadım ben ona bu kadar karışmıyroum onun dersaneden kıs arkaşıyla cinemaya gtmsne bile bişey demedim ama o bana bunu yaptı ufak birşey için ayrılma kararı aldı söeldim ona ayrılmak bu kadar kolaymı 1 sene yi boşunamı geçirdik evlilik planalrı yaparken ayrıldık

bu ne ya tamam merak edebilir filan ama bu ne oluyor ben cok sinir olurum ya tamamen elinin icine almis..kocan mi neyin bu vatandas annenin babanin kizmadigi seye o nasil kizar ya ben deli oldum..kendini ezdirme canim

sen bişey yapma o kendı kendıne yapmış nasılsa
gidenede dur denmez:nazar: sen rahat ol yeter

Karşısındakini tapulu malı gibi gören insanlardan nefret ediyorum. Ayrıldıysada kendi keyfi bilir. Hiç olmazsa zararın neresinden dönülse kardır senin için

daha evli bile değilsinki;evliler bile böyle hesap vermiyor
üzgünüm bahane yapıyor,ayrılırsanız ayrılın daha iyi kurtuldun bence

evett de bir zaman kendime nasıl gelicem bilmiyorum evde babam gözümün içine bakıyo ne yapıcma ben eski neşemi geri istiyorum

X