Lütfen yardım

ozelbilgin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2023
89
24
35
7 haftalık hamileyim ve sol kasık tarafımda ağrı var 3 5 dk bir sancı gibi saplanıyor gibi oluyor ama uzun. Değil anlık oluyor ama korktum birşey olur mu öyle kanamam felan yok acaba kalbi durmuş olsa yada düşük yapıyor olsam kanamam olurmu çok huzursuz hissediyorum kendimi acaba doktora gitmem gerekirmi yoksa panik yapmama gerek yokmu normal mi rica etsem bilgi verir misiniz normalde Protestan ilaçı kullanıyorum acaba onun için mi kanamam olmuyor içim çok huzursuz

İlk haftalarda ağrı dayanılmayacak kadar çok değilse normaldir. Düşük olsa kanama olur. Kalbi durmuş ise genelde belirti vermez anca ultrasonda görürsünüz.

İlk haftalarda ağrı dayanılmayacak kadar çok değilse normaldir. Düşük olsa kanama olur. Kalbi durmuş ise genelde belirti vermez anca ultrasonda görürsünüz.
Kalbi durunca kanama olmamız yada ağrı yapmazmı ben çok kalbî durmasından korkuyorum iki hafta önce kalp atışlarını duymuştuk doktor güzel sağlıklı demişti benim nedende içime bir şüphe düştü çok yorum okuyorum diye herhalde çünkü hamilelik gibi bir belirtilerim yok mide bulandım göğüsümde koyulaşma felan acaba birşey mi oldu diye evham yapıyorum

Kalbi durunca kanama olmamız yada ağrı yapmazmı ben çok kalbî durmasından korkuyorum iki hafta önce kalp atışlarını duymuştuk doktor güzel sağlıklı demişti benim nedende içime bir şüphe düştü çok yorum okuyorum diye herhalde çünkü hamilelik gibi bir belirtilerim yok mide bulandım göğüsümde koyulaşma felan acaba birşey mi oldu diye evham yapıyorum
2 kere karnımda bebeğimin kalbi durdu hiçbirinde kanamam ya da ağrım olmadı

Nekadar sürede öğrendiniz peki kalbi durdugunu
Bir sonraki kontrolüme gittiğimde yaklaşık 10 gun önce durmuştu, ikincisinde ben hissettim iki gun once kalbi atıyordu 2 gun sonra gittim ve kalbi durmuştu. Belirti vermiyor ama genelde hissediyor insan kendini hamile gibi hissetmiyorsun belirtilerin kayboluyor boş hissediyorsun kendini

X