Düğün lütfen yardımcı olun çok acil :(

crab_girl

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
3
0
öncelikle herkese merhaba. benim 1 ay içinde ankara oyun havalarını öğrenmem lazım çünkü abim evlenicek 1 ay içinde ama ben bildiğiniz odun gibiyim ve oynamak bizim akrabalar için çok önemlidir ve damadın tek kardeşi olunca daha da fena. ben ne yapıcam nasıl oynucam lütfen yardımcı olun ve işin kötüsü oynamayı bilmediğim gibi de çok utangacım yani damadın kardeşi çıksın dediklerinde ben tek başıma o kalabalığın ortasında ya tam bir kabus gibi :KK43:

öncelikle herkese merhaba. benim 1 ay içinde ankara oyun havalarını öğrenmem lazım çünkü abim evlenicek 1 ay içinde ama ben bildiğiniz odun gibiyim ve oynamak bizim akrabalar için çok önemlidir ve damadın tek kardeşi olunca daha da fena. ben ne yapıcam nasıl oynucam lütfen yardımcı olun ve işin kötüsü oynamayı bilmediğim gibi de çok utangacım yani damadın kardeşi çıksın dediklerinde ben tek başıma o kalabalığın ortasında ya tam bir kabus gibi :KK43:
Ankara oyun havaları videosu izle. Onlara bakarak oyna öğrenirsin çok zor değil, bir de Ankarada yaşadım ama damadın kardeşi yanlız çıksın oynasın diye bir adetleri yok o konuda greksiz stres yapmışsın :)

malesef izleyince de yapamıyorum bildiğin yeteneksizim aileme hiç çekmemişim. yani tek çıkmıycam oynamaya gelinin de 2 kardeşi var ama ben aralarında bariz çok sırıtıcam millet baya eğlencek gibi. işin kötüsü ben kalabalığa alışkın değilim annemin yanında bile oynayamıyorum kalabalıkta imkansız gibi birşey odun gibiyim resmen :KK43:

X