Lütfen yardımcı olun

bir dur daha hamile olup olmadığın belli değil ne kürtajı?2 tane test kiti bul sen bir an önce.emin olursun yüzde doksan beş.
Ya o kadar saçma bir yerde yaşıyorum ki anında laf olur ve bulamıyorum o yüzden alamıyorum. Kargolasa gönderse kurye babamı tanıyor kime denk gelirse ona veriyor. Her şekilde saçma bir durumdayım. Birde test için erken değil mi ilişkinin üzerinden 6-7 gün geçti yalnızca

Yumurtlama günümde değildim birde içe boşalma olmayınca ne bileyim işte
adetiniz stresten ve ya bir sürü şeyden gecikmiş olabilir, hamilelik durumu söz konusu da olmayabilir. ama olabilir de yani. bir şeyler yaşamadan önce düşünülmeli, yaşadıktan sonra değil. bir de laf söz olacak bir yerde olduğunuz için çekiniyorsunuz ekstra düşünmelisiniz. ilişkiye gireyim de olursa kürtajla aldırırım kadar kolay değil kürtaj işleri. bir de bunun vebali var.

yaşadığın yer dolayısıyla eczaneden test bile alamıyorsun ama aynı hafta 3 kez sex yapabiliyorsun sevgilinle.pekiiii :KK45:
ben de onu anlamadım🤔 gerçi aynı gün 3 defa da olmuş olabilir. yine de kan testi bile alınamayan bir yerde böyle hunharca sevişebilmek ilginç

Ya o kadar saçma bir yerde yaşıyorum ki anında laf olur ve bulamıyorum o yüzden alamıyorum. Kargolasa gönderse kurye babamı tanıyor kime denk gelirse ona veriyor. Her şekilde saçma bir durumdayım. Birde test için erken değil mi ilişkinin üzerinden 6-7 gün geçti yalnızca
o saçma yerde sevişecek alan bulabiliyorsunuz ama🙄 bi de aile yanı valla cesaretle şapka çıkardım

İlişkiye girecek ortamı nereden buluyorsunuz yahu gerçekten merak ediyorum.
Yalnız yaşayan yetişkinler olsanız, yaptığınız şeyin arkasında olurdunuz cinselliği bilinçli yaşardınız çünkü.
O yüzden küçük olduğunuzu düşündüm.
Ama maşallah haftada 3 kez🤔

İlişkiye girecek ortamı nereden buluyorsunuz yahu gerçekten merak ediyorum.
Yalnız yaşayan yetişkinler olsanız, yaptığınız şeyin arkasında olurdunuz cinselliği bilinçli yaşardınız çünkü.
O yüzden küçük olduğunuzu düşündüm.
Ama maşallah haftada 3 kez🤔
20 yaşındayım. 3 gün aynı evde kaldık üniversite okuduğum yerde

Geri çekme yöntemi mi neyse o şekilde oldu
Geri çekilme bir yöntem mi? Madem korunmayı beceremiyorsunuz uçkurunuza sahip çıkın yahu. Bir kutu prezervatif almak kürtaj yaptırmaktan daha mı zor?

X